Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 502 of 788 FirstFirst ... 2 402 452 492 500 501 502 503 504 512 552 602 ... LastLast
Results 10,021 to 10,040 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #10021 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by PET View Post
    Atunci pe cand un update?
    ...ah, nu știu sincer. Cam peste o săptăm�nă, două. E haos la mine - zici că-i război - (PC, consolă, casă, cameră, etc).

    Trebuie să le aranjez și apoi scriu (nimic complicat, doar trebuie să găsești setări optime).

  2. #10022 SP
    Junior Member and990's Avatar
    cand imi cumpar xbox nou nout nu ii da si cont pe live gratuit,nu?
    multumessc anticipat

  3. #10023 SP
    Member emanuel's Avatar
    ba da, ai 1 luna gratis

  4. #10024 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by and990 View Post
    cand imi cumpar xbox nou nout nu ii da si cont pe live gratuit,nu?
    multumessc anticipat
    Intrebarea e formulata ca..
    Probabil te referi la Gold.. Primesti cate o luna de Gold (gratuit) pentru primele 3 conturi create pe consola respectiva.

  5. #10025 SP
    Junior Member and990's Avatar
    va rog sa ma scuzati daca va stresez intr-un fel sau altul dar eu nu am o situatie financiara buna si nu imi permit in orice an sa imi iau o consola de 1000 RON...oricum pe multiplayer poti juca doar daca intri pe live??sau poti juca direct din joc?

  6. #10026 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dar nu tre sa-ti iei anual alta consola. exista o taxa lunara/anuala pe care o platesti pentru a putea beneficia de Xbox Live Gold

  7. #10027 SP
    Junior Member and990's Avatar
    aha,multumesc dar ai incercat chestia asta?

    eu ma refeream ca nu am bani sa imi iau cand apare o consla la inceput
    ca de ex acum am reusit sa vand un psp 1004 si mai am de vandut un ps2 si apoi sa vad cum fac sa imi iau xbox...ca,in concluzie asta as vrea sa imi iau

    ---------- Post added 17-04-2011 at 09:24 PM ----------

    ca de ex mai ma nu multe intrebari despre xbox dar mereu ma gandesc la altceva si imi vine in cap altceva la care nu stiu raspunsul

  8. #10028 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Sau iti iei un PS3 si te joci gratis.

  9. #10029 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...ah, nu știu sincer. Cam peste o săptăm�nă, două. E haos la mine - zici că-i război - (PC, consolă, casă, cameră, etc).

    Trebuie să le aranjez și apoi scriu (nimic complicat, doar trebuie să găsești setări optime).
    Setarile ca setarile, dar ce "device" imi trebuie? Ca parca trebuia ceva cumparat.

  10. #10030 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by and990 View Post
    aha,multumesc dar ai incercat chestia asta?

    eu ma refeream ca nu am bani sa imi iau cand apare o consla la inceput
    ca de ex acum am reusit sa vand un psp 1004 si mai am de vandut un ps2 si apoi sa vad cum fac sa imi iau xbox...ca,in concluzie asta as vrea sa imi iau

    ---------- Post added 17-04-2011 at 09:24 PM ----------

    ca de ex mai ma nu multe intrebari despre xbox dar mereu ma gandesc la altceva si imi vine in cap altceva la care nu stiu raspunsul
    Scrie mai clar ca nu se intelege nimic.

  11. #10031 SP
    Junior Member and990's Avatar
    nu mai conteaza ultima parte.multumesc tuturor de raspunsuri

  12. #10032 SP
    Manager paul's Avatar
    PET si RonanN1: Vorbiti de http://www.consolegames.ro/forum/f60...pe-consola-ta/ sau e alt thread ?

  13. #10033 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    care poate sa imi dea si mie DLC-UL la Army OF Two (EU) SSC challenge.Sunt doua metode sa mi-l dea.Acuma numai sa vrea si sa il fi avut.

  14. #10034 SP
    Junior Member Tomic's Avatar
    Salut ! ce e un XBOX Charge kit un fel de usb care il conectezi la controller si sa nu mai ai nevoie de baterii ?

  15. #10035 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    PET si RonanN1: Vorbiti de http://www.consolegames.ro/forum/f60...pe-consola-ta/ sau e alt thread ?
    ...eu unul vorbesc de altul. Despre Live Stream. Nu de aia ai zis, PET? Sau am �nțeles eu aiurea

  16. #10036 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Tomic View Post
    Salut ! ce e un XBOX Charge kit un fel de usb care il conectezi la controller si sa nu mai ai nevoie de baterii ?
    Cam asa ceva. Trebuie totusi sa ai acumulator in controller (ca sa aiba ce incarca charge kit-ul), nu e ca si cum ai baga in priza ceva..

  17. #10037 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Tomic View Post
    Salut ! ce e un XBOX Charge kit un fel de usb care il conectezi la controller si sa nu mai ai nevoie de baterii ?
    E un fir iar o parte intra in controller si alta parte in Xbox.

  18. #10038 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    1. cand inregistrez un cont imi trebuie adresa valida, nu? de unde gasesc adrese? eu mi-as face pe UK (btw.. ce avantaje/dezavantaje sunt intre UK/US?)
    2. nu verifica sa vada unde esti cu consola astfel incat sa iti iei ban pe live, nu?

  19. #10039 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    1.Adresa nu trebuie neaparat sa fie valida. Adresa poate fi schimbata ulterior, dar nu si regiunea/statul.
    Diferente intre US si UK nu prea sunt. Pot exista usoare diferente de preturi, atat pentru download content, cat si pentru Redeem Codes(Microsoft Points/Gold)
    2.Nu verifica nimeni daca folosesti consola in RO, si ai cont de UK.

  20. #10040 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by drac_baltat View Post
    1. cand inregistrez un cont imi trebuie adresa valida, nu? de unde gasesc adrese? eu mi-as face pe UK (btw.. ce avantaje/dezavantaje sunt intre UK/US?)
    2. nu verifica sa vada unde esti cu consola astfel incat sa iti iei ban pe live, nu?
    1) Orice adresa de UK gasesti..poti intra pe Google Maps, la un oras din UK si gasesti pe-acolo vreo adresa.
    2) N-au niciun interes sa faca asta. Toti cei din tarile fara suport Live au conturi pe UK sau US. Cred ca le convine celor de la Microsoft.. au consumatori, fara cheltuielile si obligatiile aduse de suportul Live in tarile respective.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts