Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 452 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast
Results 941 to 960 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #941 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    garantie ?

  2. #942 SP
    Member collector's Avatar
    da .. am factura , cutia , bundle .. etc etc ..

    am scos toate cablurile , le-am bagat iar .. DAR FACE ARTEFACTE , avataru e numai puncte si linii in miscare , in jocuri la fel .. OFICIAL E MOARTA (((

  3. #943 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am scapat de rrod si acum am dat de e74. pana la urma de ce apare acesta eroare? ce se strica? stiu ca la rrod era problema cu GPU .
    @collector imi pare rau pentru tine, dar tot raul spre bine, poate primesti un jasper

  4. #944 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nightbox - cea mai mare dintre ele, nu se cumuleaza.
    collector - ambaleaza tot ce ai primit initial in consola si trimite-o pe adresa firmei. Pune jocul (daca era) controller, cabluri, certificat garantie, cutia si da un mail cu descrierea problemei si nr. tau de factura (de forma 2xxxxx sau 3xxxxx) la [email protected].

  5. #945 SP
    Member Mindscrewy's Avatar

    Question

    Quote Originally Posted by RvsS View Post


    Prima veste buna:

    Pentru orice consola Xbox 360 cumparata in aceasta perioada oferim un joc de Xbox 360 gratuit. La alegere! (orice avem pe site si e in stoc. Exceptie fac doar pachetele de tip Collector's Edition).

    Cum functioneaza? Se comanda consola. Cand va contactam telefonic pentru confirmare se alege un joc de pe site si operatorul il adauga la comanda. Nu costa nimic in plus.

    Oferta e limitata in timp pentru ca intram in inventar o saptamana intre 27.04 si 03.05.

    Consolele care au chipset Jasper:
    Arcade
    Pro 60 GB + 2 jocuri

    Cele la care nu s-a verificat 100% daca sunt sau nu Jasper dar beneficiaza de oferta cu joc gratuit si sunt in stoc:
    Pro 60 GB Halo Bundle
    Consola Elite (120 GB)
    Pro 60 GB
    Sal RvsS, cand intrati saptamana aia intre 27.04-03.05 se termina oferta sau atunci nu o sa mai preluati comenzi deloc? Sunt interesat de un elite (pe 2-3 la inceputu lunii viitoare) de la voi dar intai vreau sa aflu daca e jasper, daca nu aveti inca elite jasper sau nimeni nu poate comfirma o sa iau packu premium 60gb cu burnout+celalt joc. stiu ca aveti eliteu cu resident evil 5 dar din cate stiu e rosu si nu imi place deloc

  6. #946 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Man, tu oricum daca iei de la GameShop ai garantie 3 ani si daca in acest timp iti moare consola ti-o schimba pe loc. Nu inteleg ce-i cu goana asta dupa Jasper. Sfatul meu: daca vrei Elite ia-ti Elite, Jasper, ne-Jasper.

  7. #947 SP
    Banned absolutep0wer's Avatar
    Salutare,sunt nou pe forum si as vrea sa salut toti membrii.

  8. #948 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mindscrewy - in perioada 27.04-03.05 nu putem livra, depozitul fiind inchis pentru inventar. Pachetul cu Burnout cred ca se va epuiza in scurt timp.

  9. #949 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    am comandat azi dimineata L4D sper sa-l primesc cat mai repede

  10. #950 SP
    Junior Member cristyflorin's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    A inceput promotia consola Xbox 360 + joc gratis. Primul care a beneficiat e chiar membru al forumului
    intr-adevar, abia acum a venit consola, dar e fantastica, iar faptul ca am primit Gears of War 2 gratuit este dincolo de cuvinte. terminasem primul joc pe pc, dar este cu totul alta distractie pe xbox. multumesc din nou, RvsS, si multumesc forumului console games, fara de care nu as fi aflat de oferta. acum va rog sa ma scuzati, am o planeta de salvat

  11. #951 SP
    Member Mindscrewy's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Mindscrewy - in perioada 27.04-03.05 nu putem livra, depozitul fiind inchis pentru inventar. Pachetul cu Burnout cred ca se va epuiza in scurt timp.
    Ah chiar imi doream packul asta dar nu cred ca o sa reusesc sa il iau asa repede... ai vre-o idee daca dupa ce epuizati stockul asta mai vin si alte packuri?

  12. #952 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mindscrewy - deocamdata nu am info despre alte pachete de acest gen (exista Halo bundle in stoc) dar mai e valabila oferta cu joc gratuit la ore consola achizitionata.

  13. #953 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Acum cateva pagini mi-am exprimat o nemultumire cu privire la Gameshop si am intrat inclusiv intr-un mini-clinch cu Taw din cauza asta. Una dintre nemultumirile mele era lipsa de comunicare...

    Scriu post-ul acesta pentru ca m-am inselat total atunci. Am lasat faptul ca aveam nevoie de o rezolvare urgenta a unei probleme (un cadou pe care vroiam sa-l fac) sa ma influenteze si am invinuit Gameshop de unele lucruri care erau in afara controlului lor.

    Pe langa asta, am amintit de lipsa de comunicare in special pentru ca tocmai am avut un schimb de pm-uri cu RvsS in care nu numai ca a fost deosebit de prompt, dar m-a si ajutat cu raspunsuri foarte relevante la intrebarile mele. Raspunsuri pe care nu era nicidecum obligat sa le dea.

    Imi cer, deci, scuze, pentru post-urile de acum cateva pagini, imi doresc sa ma fi gandit mai mult la detalii inainte de a fi postat.

    Sorry si pentru post-ul acesta off-topic, oarecum, dar lucrurile acestea trebuiau spuse in public.

  14. #954 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    RvsS e foarte prompt si deschis in ceea ce priveste informatiile, intr-adevar.

  15. #955 SP
    Junior Member Nightbox's Avatar
    RvsS oferiti garantie pentru jocuri ? Mi s-a zgariat CD ul de la L4D si nu-l mai citeste

  16. #956 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Din pacate pentru acest tip de eroare nu se ofera garantie, dar in manual exista indicatii pentru contactarea directa a producatorului.

    ---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

    Avem super oferte:
    ASSASINS CREED PS3
    RAINBOW SIX VEGAS 2 PS3
    HAZE PS3
    ARMORED CORE FOR ANSWER PS3
    END WAR XBOX360
    BROTHERS IN ARMS HH PS3
    SOUL CALIBUR 4 XBOX360
    ARMORED CORE FOR ANSWER XBOX360
    SOUL CALIBUR 4 PS3
    BROTHERS IN ARMS HH XBOX360
    SHAUN WHITE SNOWBOARDING PS3
    SHAUN WHITE SNOWBOARDING XBOX360
    PRINCE OF PERSIA XBOX360
    NARUTO THE BROKEN BOND XBOX360
    LOST VIA DOMUS PS3
    FARCRY 2 PS3
    END WAR PS3
    FARCRY 2 XBOX360
    Toate aceste jocuri vor fi maxim 59,9 lei. Da, ati citit corect, Far Cry 2 59,9 lei. In scurt timp se vor modifica preturile pe site, stocul este foarte limitat.

  17. #957 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    hm cred ca ti-a scapat lista la editare

  18. #958 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am incercat o formatare in stil tabelar, e o problema pe care nu o vad ?

  19. #959 SP
    Manager paul's Avatar
    Uite RvsS am facut ca tabel:

    Nume jocPlatformaPret
    Assasin's Creed PS359.99
    Rainbow Six Vegas 2 PS359.99
    Haze PS359.99
    Armored Core For Answer PS359.99
    End War XBOX 36059.99
    Brothers in Arms HH PS359.99
    Soul Calibur 4 XBOX 36059.99
    Armored Core for Answer XBOX 36059.99
    Soul Calibur 4 PS359.99
    Brothers in Arms HHXBOX 36059.99
    Shaun White Snowboarding PS359.99
    Shaun White Snowboarding XBOX 36059.99
    Prince of Persia XBOX 36059.99
    Naruto the Broken Bond XBOX 36059.99
    Lost Via Domus PS359.99
    FarCry 2 PS359.99
    End War PS359.99
    FarCry 2 XBOX 36059.99

  20. #960 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cool, da-mi PM cu metoda, am aplicat doar table style textului.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 452 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 148 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts