Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 29 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 563

Thread: Clubul Wii

  1. #161 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Manny View Post
    multumesc mult Donely. Eu nu ma pricep deloc si nu prea am inteles mare lucru, adica nu stiu ce trebuie sa fac. daca ai putea sa-mi spui ce trebuie sa fac, dar ca unuii novice ti-as fi foarte recunoscatoare. Multumesc mult inca o data!
    Nu am urmat acest tutorial si nici nu prea am incredere in el, plus ca am citit numai comentarii bizare despre metoda. Asteptam ceva mai bun.

  2. #162 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  3. #163 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #164 SP
    Manager paul's Avatar

  5. #165 SP
    Member Leni's Avatar
    nuuuuuuuuuuuu deloc nu vad nici o asemanare

  6. #166 SP
    Junior Member ARTillery's Avatar
    salut, a jucat cineva Muramasa? eu tocmai am trecut de bossul nr 2 dar tot nu reusesc sa schimb sabiile, am si craftat cateva dar tot cele vechi le folosesc pentru ca dau equip la arma si nu se intampla nimic.... are cineva o explicatie sau o solutie? sau nu le pot echipa pana la un anumit nivel?

    cheers

    ---------- Post added 05-12-2009 at 12:03 PM ----------

    nu se mai joaca nimeni pe wii? mai am o intrebare, ca sa joc jocuri de GK pe wii imi trebuie classic controller sau merg ok si cu nunchuk si wiimote?

  7. #167 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    A vazut cineva Black Wii in comert la noi ? ( fizic , nu pe siteuri )

  8. #168 SP
    Senior Member tray's Avatar
    da,am vazut la playcom

  9. #169 SP
    Junior Member alexmagdaa's Avatar

    Salutare

    Am si eu o problema cu consola wii, am vrut sa instalez pe el the homebrew channel ,am urmat pasi de aici
    si a ramas blocat la loading..... , nu mai luat nici o comanda ,l-am scos din priza si cand l-am bagat din nou ,surpriza!!, nu mai se aprinde deloc , ca si cum nu ar avea curent .Care ar fi problema ,sau problemele

  10. #170 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Esti sigur ca aveai versiunea 4.2E ? Pentru ca daca nu... nu cred ca mai ai sanse sa rezolvi. Ia legatura cu Donely, poate cu un alt chip sa reusesti...

  11. #171 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ...e pe WII? Să mor de-mi dau seama platforma.

  12. #172 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sunt si eu proaspat posesor de masina de distractie Wii.
    Am inteles ca de anul viitor va exista suport pentru jocurile online, stiti ceva detalii?

  13. #173 SP
    Junior Member theserbian's Avatar

    Wii Sports

    Buna ziua
    Am luat un wii joi 24 dec ce are si wii sports .A mers perfect 25 si 26.Astazi nu mai citeste DVD-ul
    Care poate fi cauza?
    Multumesc

  14. #174 SP
    Junior Member punkenstein's Avatar

    nintendo wii

    salut am mare nev de un tutorial de sofmod pt wii 4.0e am incercat o gramada si nu au mers
    va rog daca ma puteti ajuta

  15. #175 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    RonanN1 - cred pe Cube este, dar nu sunt sigur.

  16. #176 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    yep . ii de gamecube . don't believe me ?

  17. #177 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...n-ați �nțeles.

    Eu nu vorbesc despre Ikaruga (un joc pe care l-am jucat pe toate platformele - �nafară de Arcade - și pe care l-am memorat deja...) vorbesc despre versiunea aia din clip...a jocului Ikaruga. E prima dată c�nd o văd...

    Ce-i cu numerele alea? Alea nu apar �n joc... - jocul e schimbat (s-au păstrat c�teva elemente)... - practic intră �ntr-o altă categorie de joc (undeva cu Rock Band, Guitar Hero...din astea de ritm).

    E ca și diferența dintre The House of The Dead 2 și The Typing of the Dead. Practic e același joc...doar că �n primul tragi cu gloanțe �n zombie iar �n al 2-lea �i omori �n funcție de c�t de repede și corect scrii anumite cuvinte (random).

  18. #178 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    YouTube- Ikaruga Level 1 OST - OSU! WIP

    ...e pe WII? Să mor de-mi dau seama platforma.
    Interfata si gameplay-ul e inspirata de aici : Osu! Tatakae! Ouendan - Wikipedia, the free encyclopedia , nivelul ala nu era insa, cred ca e ceva facut custom si probabil pe PC nu pe DS

  19. #179 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Salutare!
    Stie cineva daca vor mai cadea preturile la WII? as vrea sa imi achizitionez unul pentru a ma juca in familie,ca sa inteleaga si ceilalti ce se intampla cu consolele astea.
    Daca voi avea cablu component se va vedea acceptabil pe un LCD?sau si cu cel normal se vede bine..(sa nu se repete povestea PS2-ului cu cablu RGB..se vede f. aiurea pe LCD)
    Jocurile mi se par ieftine..banuiesc ca nu trebuie sa platesc vreun abonament gen LIVE
    Intreb daca vor cadea pt.ca ajunge cat un Xbox360..
    Multumesc!

  20. #180 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 29 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cateva jocuri pt Nintendo Gamecube, Wii, Wii U si 3DS By snk2 in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 29-11-2018, 12:04
  2. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43
  3. Replies: 26 Last Post: 12-02-2014, 17:15
  4. Replies: 6 Last Post: 26-11-2012, 19:05
  5. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 16:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts