Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 275 of 364 FirstFirst ... 175 225 265 273 274 275 276 277 285 325 ... LastLast
Results 5,481 to 5,500 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #5481 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    De saptamana viitoare, disponibil modchip "Cool Runner" de la Xecuter, pentru modare RGH-Reset Glitch.

    CARACTERISTICI:


    • Functioneaza pe Xbox 360 Phat si Slim
    • Design-ul unic - nu se confunda cu alte marci, componente de calitate.
    • Optimizat pentru fiecare versiune de placa de baza, cu timp de bootare redus fata de alte marci.
    • Compatibil cu toate versiunile de kernel Xbox
    • LED
    • Ciclul Reset cu LED-uri
    • Xecuter Design & Garantie nelimitata


    Pret cu instalare = 290 ron
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg

  2. #5482 SP
    Member esop's Avatar
    Salut Donely.
    Te rog sa mi spui si mie cat ma costa un update de la 1.9 LT la 2.0 / daca ai timp sa te ocupi si daca pot trimite prin curier, gen fancourier sau cargus.
    Sunt seriosi? nu am mai trimis. preciez ca pana acum, toate modificarile pe consola, au fost facute doar la tine. xbox jasper.
    Multumesc

  3. #5483 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by esop View Post
    Salut Donely.
    Te rog sa mi spui si mie cat ma costa un update de la 1.9 LT la 2.0 / daca ai timp sa te ocupi si daca pot trimite prin curier, gen fancourier sau cargus.
    Sunt seriosi? nu am mai trimis. preciez ca pana acum, toate modificarile pe consola, au fost facute doar la tine. xbox jasper.
    Multumesc
    50 ron. Il trimiti cu fan curier este ok

  4. #5484 SP
    Member esop's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    50 ron. Il trimiti cu fan curier este ok
    multumesc. poti sa mi lasi un pm cu adresa la care sa trimit? am doar o strada si un nr de bloc de cand am fost ultima data "in vizita". sau vorbim mai bine la telefon undeva pe luni? cum iti este mai convenabil. o seara buna

  5. #5485 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by esop View Post
    multumesc. poti sa mi lasi un pm cu adresa la care sa trimit? am doar o strada si un nr de bloc de cand am fost ultima data "in vizita". sau vorbim mai bine la telefon undeva pe luni? cum iti este mai convenabil. o seara buna
    Ai PM !!!

  6. #5486 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Salut , ai casti ps3 wireless cu microfon? daca da ce modele si la ce preturi , Mersi anticipat mastere

  7. #5487 SP
    Junior Member middlefinger83's Avatar
    pt a face o programare pt o modare cu modchip Cool Runner cand sa te deranjez cu un telefon?

  8. #5488 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Salut , ai casti ps3 wireless cu microfon? daca da ce modele si la ce preturi , Mersi anticipat mastere
    Nu am asa ceva,



    Quote Originally Posted by middlefinger83 View Post
    pt a face o programare pt o modare cu modchip Cool Runner cand sa te deranjez cu un telefon?
    Sper sa le primesc pe joi. Am sa postez aici cand le primesc si atunci facem si programarea.

  9. #5489 SP
    Junior Member marcelsm's Avatar
    Ceva in legatura cu ps3-ul?modari ceva???

  10. #5490 SP
    Junior Member remus83's Avatar
    Ce ar fi mai bine sa ii fac acum ca sa joc jocurile cu XGD3, sa ii fac update la consola +lt 2,0 si in cazul asta trebuie sa imi iau un LiteOn,sau sa ii pun RGH? Daca ii pun RGH mai trebuie update la dashboard? Ii riscant RGH?

  11. #5491 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by remus83 View Post
    Ce ar fi mai bine sa ii fac acum ca sa joc jocurile cu XGD3, sa ii fac update la consola +lt 2,0 si in cazul asta trebuie sa imi iau un LiteOn,sau sa ii pun RGH? Daca ii pun RGH mai trebuie update la dashboard? Ii riscant RGH?
    NU este nici unul riscant daca sunt facute de un profesionist. La rgh pierzi acceasul la live.

  12. #5492 SP
    Junior Member remus83's Avatar
    ok am inteles,dar pana la urma care se merita? un rgh sau sa continui cu update dasboard si lt 2.0 (plus ca daca fac asta va trebui sa imi schimb si rw-ul sa fac jocurile noi )
    La rgh am auzit ca numai ii nevoie sa iti faci jocurile pe dvd.

  13. #5493 SP
    Junior Member gozmyn's Avatar
    Am modat un Xbox slim la Donely cu lt+ 2.0, l-am trimis joi prin curier, astazi a fost la mine. Functioneaza ireprosabil! Mersi!
    Persoana de incredere! +1

  14. #5494 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by marcelsm View Post
    Ceva in legatura cu ps3-ul?modari ceva???
    Adica..??

    ---------- Post added 14-11-2011 at 06:20 PM ----------

    Quote Originally Posted by remus83 View Post
    ok am inteles,dar pana la urma care se merita? un rgh sau sa continui cu update dasboard si lt 2.0 (plus ca daca fac asta va trebui sa imi schimb si rw-ul sa fac jocurile noi )
    La rgh am auzit ca numai ii nevoie sa iti faci jocurile pe dvd.
    Cel mai bine ma suni si vb ca sa nu discutam chestii de warez pe forum.

  15. #5495 SP
    Junior Member yoflawless's Avatar
    Salut! nu prea ma pricep la xBox dar am si eu un slim de 250gb nou..imi poti spune care este cea mai buna modare si cat costa?

  16. #5496 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by yoflawless View Post
    Salut! nu prea ma pricep la xBox dar am si eu un slim de 250gb nou..imi poti spune care este cea mai buna modare si cat costa?
    Ai oferta pe prima pagian a thread-ului sau ma poti suna pentru mai multe informatii.

  17. #5497 SP
    Junior Member yoflawless's Avatar
    Deocamdata nu am primit xboxul..eram curios asa pe general..si sunt foarte bagat in ceata...pentru ca prin alte parti pe forumul asta se spune ca nu orice xbox poate fi modat..si sunt curios.. poate oricare sau nu? atat vreau sa mai stiu si nu te mai deranjez pana cand nu te sun sa ti=l si dau^^

  18. #5498 SP
    Junior Member marcelsm's Avatar
    Ceva in legatura cu fw 3.55+.

  19. #5499 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by yoflawless View Post
    Deocamdata nu am primit xboxul..eram curios asa pe general..si sunt foarte bagat in ceata...pentru ca prin alte parti pe forumul asta se spune ca nu orice xbox poate fi modat..si sunt curios.. poate oricare sau nu? atat vreau sa mai stiu si nu te mai deranjez pana cand nu te sun sa ti=l si dau^^
    Sa nu fie fabricat dupa data de iulie 2011

  20. #5500 SP
    Junior Member yoflawless's Avatar
    Pai cam e..adica o sa il iau din magazin nou.. inseamna ca nu e nici o sansa sa fie modat?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 275 of 364 FirstFirst ... 175 225 265 273 274 275 276 277 285 325 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts