Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 280 of 364 FirstFirst ... 180 230 270 278 279 280 281 282 290 330 ... LastLast
Results 5,581 to 5,600 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #5581 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Sal baieti,sal Don!Am un prieten care vrea sa cumpere un ps2 nou si sa-l modeze.Nu ne pricepem nici unul prea bine,ce ps2 recomandati?Multumesc mult pentru ajutor!

  2. #5582 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by anonimus70 View Post
    consola nu este modata dar voreau RGH - RESET GLITCH - JTAG,
    Il lasi asa ca ii fac eu toate update-urile


    Quote Originally Posted by Clark View Post
    Salut am inteles ca nu merge modat momentan pentru 3.65 ... Aveti ideea aproximativ cam in cat timp se poate moda o astfel de versiune ?
    Multumesc pentru suport.
    Posibil curand.



    Quote Originally Posted by feierciprian View Post
    Vreau sa cumpar un X-BOX Slim.Incepand cu ce data de fabricatie nu se poate moda inca?Mersi
    Sa nu depaseasca luna martie ar fi cel mai bine sau maxim luna iulie 2011



    Quote Originally Posted by justin scott View Post
    Sal baieti,sal Don!Am un prieten care vrea sa cumpere un ps2 nou si sa-l modeze.Nu ne pricepem nici unul prea bine,ce ps2 recomandati?Multumesc mult pentru ajutor!
    SLim sera SCPH 90004

  3. #5583 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Multumesc Don,cum o ia,vin cu ea la tine!

  4. #5584 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by tzaranu View Post
    Mersi pentru modare RGH jtag cu Xecuter Coolrunner totul e OK.
    Multam mult

  5. #5585 SP
    Junior Member Clark's Avatar
    Multumesc mult Donely, sper sa apara cat mai repede posibil.

    Multumesc pentru suport.

  6. #5586 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Freestyle-Dash-2.0-RC-2.2 - versiune noua de FSD - freestyle dash pentru cei cu consolele modate RGH.

    Se poate regla acum si viteza la ventilatorul dela slim si multe alte bug-uri rezolvate si o mai mare stabilitate.

    Instalare:
    Se intra in XeX Menu din Homebrew apoi cu RB de la controler se intra in HDD1: se sterge directorul Freestyle actionand submeniul cu Y de la controler apoi de pe un usb pe care a-ti pus noul FSD, se copiaza acesta in HDD1: apoi se excuta freesyle.xex din el sau se da un restart la consola.Trebuie dupa aceea sa dati calea din FSD setings, Content setings\ Manage Game Patch, Change Path pentru jocuri, programe ,etc

    **** FSD2.2 Final - Released December 3rd, 2011 ****
    **** Thanks go out to our dedicated beta testers and the community!
    **** Note: All skin customizations w
    **** Enjoy!

    Download: http://www.megaupload.com/?d=OUO5DFTJ

  7. #5587 SP
    Junior Member booosty's Avatar
    salut don un psp cu ofw 6.60 se poate moda? cat costa?

  8. #5588 SP
    Junior Member fluber's Avatar
    ce este x360-key, se poate folosi in loc de modare? este un accesoriu aditional modarii? se poate aduce (in caz ca e ceva de capul lui)? multumesc

  9. #5589 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by booosty View Post
    salut don un psp cu ofw 6.60 se poate moda? cat costa?
    50 ron



    Quote Originally Posted by fluber View Post
    ce este x360-key, se poate folosi in loc de modare? este un accesoriu aditional modarii? se poate aduce (in caz ca e ceva de capul lui)? multumesc
    Nu aduc asa ceva. Recomand modare RGH daca vrei sa joci direct de pe HDD sau USB

  10. #5590 SP
    Junior Member depp's Avatar
    Salut!

    Am luat un xbox de la black friday, varianta cu 4gb si kinect.
    Cred ca data de fabricare este 14 septembrie 2011. Se poate moda? In orice fel?
    Si alta intrebare: daca ii iau hard disk, are importanta ce aleg? Sa fie extern, intern...
    Si alta intrebare :d I-am facut update... cand mi-a cerut, ca sa pot instala demo-uri... Am gresit? Sa mai fac daca imi mai cere?

    Multumesc!

  11. #5591 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by depp View Post
    Salut!

    Am luat un xbox de la black friday, varianta cu 4gb si kinect.
    Cred ca data de fabricare este 14 septembrie 2011. Se poate moda? In orice fel?
    Si alta intrebare: daca ii iau hard disk, are importanta ce aleg? Sa fie extern, intern...
    Si alta intrebare :d I-am facut update... cand mi-a cerut, ca sa pot instala demo-uri... Am gresit? Sa mai fac daca imi mai cere?

    Multumesc!
    Nu se poate moda deocamdata.

  12. #5592 SP
    Junior Member adrian82's Avatar
    Multumesc DON ! Am RGH "Xecuter Coolrunner rup consola gata... o iau la munca cu mine

  13. #5593 SP
    Junior Member B.Calin's Avatar
    Salut! Cat ma costa o modare cu ultimul LT?

  14. #5594 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by adrian82 View Post
    Multumesc DON ! Am RGH "Xecuter Coolrunner rup consola gata... o iau la munca cu mine
    Multumesc si eu



    Quote Originally Posted by B.Calin View Post
    Salut! Cat ma costa o modare cu ultimul LT?
    AI oferta mea pe prima pagina a thread-ului

  15. #5595 SP
    Junior Member valigruia's Avatar
    daca am avut update dash 2.0.13604 si am modat consola xbox 360(2008-07-03) cu lt-2.0 este adevarat ca nu pot sa joc jocuri cu ap 25
    mai vreau sa intreb cat costa un ecran de psp 2004 si o baterie
    te rog sa imi raspunzi

  16. #5596 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by valigruia View Post
    daca am avut update dash 2.0.13604 si am modat consola xbox 360(2008-07-03) cu lt-2.0 este adevarat ca nu pot sa joc jocuri cu ap 25
    mai vreau sa intreb cat costa un ecran de psp 2004 si o baterie
    te rog sa imi raspunzi
    Cel mai bine astepti sa iasa zilele aste LT+3.0 si ii facem o remodare. Ecran 150 ron. Baterie nu am

  17. #5597 SP
    Junior Member gehaste's Avatar
    Salut.
    Poti sa repari si un controller de xbox 360?
    Problema ar fi ca reactioneaza cam greu cand apas inauntru stick-ul stang.Face click-ul insa trebuie sa apas mult mai tare pentru a lua comanda.Cam greu sa il folosesc in jocuri care pentru a sprinta trebuie apasat stick-ul in interior..

    Daca nu,nu stii unde l-as putea repara ?
    Multumesc mult !

  18. #5598 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by gehaste View Post
    Salut.
    Poti sa repari si un controller de xbox 360?
    Problema ar fi ca reactioneaza cam greu cand apas inauntru stick-ul stang.Face click-ul insa trebuie sa apas mult mai tare pentru a lua comanda.Cam greu sa il folosesc in jocuri care pentru a sprinta trebuie apasat stick-ul in interior..

    Daca nu,nu stii unde l-as putea repara ?
    Multumesc mult !
    Nu repar asa ceva. Nu stiu unde il poti repara.

  19. #5599 SP
    Junior Member Poyson's Avatar
    Uite nu vreau sa ma cert cu nimeni tot ce vreau e sa stiu ce pot face ca sa nu risc sa mi se intample acea eroare si sa ma pot conecta la net (consola mea e decodata).... si mai vreau sa stiu daca trebuie neaparat sa faci update consolei daca jocul e original ca am auzit ca nu trebuie neaparat si mar interesa sa stiu ca daca trebuie sa ii fac update pana la craciun. Plz spunetimi daca stiti.

  20. #5600 SP
    Junior Member elbandito's Avatar
    Nu se poate moda inca.




    Deocamdata nu.[COLOR=Silver]

    [/QUOTE]

    Al 3-lea cu mfr date 14-09-2011 cel putin pana acum, daca se poate face ceva la aceasta consola (4Gb) astept cu nerabdare [email protected]

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 280 of 364 FirstFirst ... 180 230 270 278 279 280 281 282 290 330 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts