Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 364 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast
Results 1,501 to 1,520 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1501 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Thanx!

  2. #1502 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Thanx!
    Cu placere !

  3. #1503 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Am si eu o problema cu PSP-ul.Deci am un PSP Fat modat acum cativa ani si care are updateu 2.71.Mai mult de atat nu pot sa il updatez deoarece imi da o eroare(chiar si daca il updatez de pe net-direct de pe el- sau il updatez cu ajutorul unui joc-), nu merge.Am inteles ca mai trebuie o data modat.E adevarat?

  4. #1504 SP
    Member mihaikid's Avatar
    da yoyo e adevarat fiindca nu poti sa updatezi decat cu o varianta crackuita

  5. #1505 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Am si eu o problema cu PSP-ul.Deci am un PSP Fat modat acum cativa ani si care are updateu 2.71.Mai mult de atat nu pot sa il updatez deoarece imi da o eroare(chiar si daca il updatez de pe net-direct de pe el- sau il updatez cu ajutorul unui joc-), nu merge.Am inteles ca mai trebuie o data modat.E adevarat?
    Treci cu el si il rezolvam !~!

  6. #1506 SP
    Junior Member specyal's Avatar
    am modat pt a doua oara un ps2 la donley azi ..
    ce sa mai nota 10 indiscutabil !
    recomand cu incredere tuturor !

    numai bine

  7. #1507 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by specyal View Post
    am modat pt a doua oara un ps2 la donley azi ..
    ce sa mai nota 10 indiscutabil !
    recomand cu incredere tuturor !

    numai bine
    Multumesc !!!

  8. #1508 SP
    Member bartonn's Avatar
    ps3 cablu VGA ai?sa pot lega Ps3 la un Monitor cu iesire VGA si ai vrun accesoriu pt asta?

  9. #1509 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Un adevarat profesionist al doilea xbox 360 care la modat fara probleme.THX CHIP MASTER

  10. #1510 SP
    Junior Member georgerc's Avatar
    Multumiri lui Donley. Am modificat de doua ori consola Wii si a mers de fiecare data brici. Foarte profesionist.
    Acum astept si cu o consola PSP. Numai ca e 3004 si nu mi-e clar daca se poate modifica.

  11. #1511 SP
    Member mihaikid's Avatar
    la donely orice!

  12. #1512 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Un adevarat profesionist al doilea xbox 360 care la modat fara probleme.THX CHIP MASTER
    Multumesc !!!

    ---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 09:02 AM ----------

    Quote Originally Posted by georgerc View Post
    Multumiri lui Donley. Am modificat de doua ori consola Wii si a mers de fiecare data brici. Foarte profesionist.
    Acum astept si cu o consola PSP. Numai ca e 3004 si nu mi-e clar daca se poate modifica.
    MUltumesc
    Daca are FW 5.03 maxim se poate moda

    ---------- Post added at 09:02 AM ---------- Previous post was at 09:02 AM ----------

    Quote Originally Posted by mihaikid View Post
    la donely orice!
    Thx !!!

  13. #1513 SP
    Junior Member Kostyn's Avatar
    salut donely,as vrea si eu sa modez un ps2 la tine dak se poate

  14. #1514 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Kostyn View Post
    salut donely,as vrea si eu sa modez un ps2 la tine dak se poate
    0722 766149 pentru detalii si programare

  15. #1515 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Poti repara Xbox 360-uri cu RROD sau E-74 ??? In caz de orice? (scuze daca ai zis si nam citit)

  16. #1516 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Max shooter si un controller cu fir (ambele pt xbox 360) aduci la pret bun ?

  17. #1517 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    salut aveam un xbox, astazi acum 5 min mi-a dat RROD iar dupa mi-a dat E74 se poate repara sau il arunc?

  18. #1518 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #1519 SP
    Junior Member flaviuboss's Avatar

    Modare imposibila

    Donely am auzti k esti cel mai tare de peste tot.....Daca ma poti rezolva si pe mine as fi incantat

    Asa sa incepem.....Acuma 1 saptamana am primit un PS2 din germania luat la mana 2

    Am cateva jocuri pe el si merg toate....Eu vreau sa il modez...

    Am fost cu el in uniri la 2 standuri la 1 mi-a zis k e cel mai vechi model ps2 si ca costa 2 mil jumate si la al 2lea a zis da incoasa vad seria sa uitat a zis vii maine cu el sa vad daca ti`l modeaza sefu...a cerut 1.400

    Am mai cautat eu oameni sa mi`l modeze si am gasit 1 pe un site (ok**ii) si a zis sa ii spun SCPH ce cod scrie

    La mine screi SCPH 3004 R...la care a zis k ii pare rau da nu poate sa puna modbo 760 pe modelu asta de consola..

    La care dupa vro 10 min a revenit cu un pm si a zis k totusi sa il duc la el sa vada daca are placa de baza nu stiu cum k poate totusi merge sa o puna...

    Ce sa fac sa ma duc la el si sa zica k nu merge...

    Sau poti sa ma rezolvi u?

    Astept mgs ...daca poti pretu si unde sa vin


    MS

  20. #1520 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Interesant comandante. Cred ca este ok din ce am citit. Am sa comand un infectus sa vedem cum sta treaba.

    ---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 10:16 AM ----------

    Quote Originally Posted by flaviuboss View Post
    Donely am auzti k esti cel mai tare de peste tot.....Daca ma poti rezolva si pe mine as fi incantat...............MS
    Daca ti-l face la 140 ron este ok. Eu nu mai am chip compatibil pentru modelul tau.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 76 of 364 FirstFirst ... 26 66 74 75 76 77 78 86 126 176 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts