Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 112 of 112

Thread: Nexus 5

  1. #101 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie imi place
    Attached Images Attached Images dsc_1511-1024_verge_super_wide.jpg dsc_1516-1024_verge_super_wide.jpg dsc_1528-1024_verge_super_wide.jpg dsc_1529-1024_verge_super_wide.jpg dsc_1531-1024_verge_super_wide.jpg dsc_1532-1024_verge_super_wide.jpg dsc_1535-1024_verge_super_wide.jpg dsc_1538-1024_verge_super_wide.jpg

  2. #102 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce feminin mi se pare.

  3. #103 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca asta e feminin, 5S Gold cum e?

  4. #104 SP
    Member Snake's Avatar
    Fara sa vreau sa supar pe cineva, o sa citez primul post pe care l-am vazut pe un site extern cand au aparut imaginile cu noul Nexus 5 Red:
    If you really want to be noticed in a gay bar, that's the perfect phone you should get!
    To be 100% sure you must also get a bluetooth to match it like Amazon.com: Samsung HM1300 Bluetooth Headset (Red): Cell Phones & Accessories
    Satisfaction guaranteed!

  5. #105 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Daca asta e feminin, 5S Gold cum e?
    Mult mai putin feminin.

  6. #106 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mie imi place ca se mai iese din standardul monocrom. Apple a venit cu telefoane colorate, Note 3 exista pe roz, 5S e auriu, toate Lumia sunt colorate si etc. Imi place mai mult ideea decat orice altceva, astept sa pun mana pe el sa vad daca imi place cu adevarat sau nu.

  7. #107 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Man, daca era un picut mai inchis rosul ala (dark red), ar fi fost criminal (as spune unisex). Asa pentru mine unul pare a fi pentru gagici. Nu zic ca asta e un lucru rau... asa cum si Note 3 roz si Lumia galben sau rosu tot pentru gagici mi se pare. Initial asa am crezut si despre 5S Gold, pana l-am vazut in real life. Acela as spune ca e unisex... nu e nici bling-bling si nici "nu striga" la tine culoarea respectiva. Eu raman adeptul black & silver, dar recunosc ca-mi place sa vad extra colours - din pacate, atat de mult plastic... Uite la HTC am vazut niste culori bestiale, si totusi foloseau aluminiu.

  8. #108 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De acord la partea cu plasticul, nu ma pronunt inca despre culoarea asta, imi place ca exista.

    Ce se mai zice:

    but it's definitely not red. It's a loud, gleaming orange
    smooth sides and edges that feel better to hold than either of the other color options.
    Varianta alba e alba doar pe spate, marginile fiind negre. Aici in schimb sunt rosii. Privit din fata mi se pare aiurea pentru ca se vede contrastul cu rosu in timp ce la varianta alba nu se vede. Nu stiu ce sa zic. O sa apara zilele astea in magazine si o sa merg sa-l vad.

  9. #109 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am stat azi o ora ca sa ii dau un factory reset, cu cumparatorul langa mine (scz de cacao). Se pare ca e o problema generala si extrem de multi au intampinat problema asta atunci cand au facut pasul asta.

    S-a blocat la partea cu erasing, apoi la formatting data. Bootloader-ul nu intra mereu, si nici cum trebuia. Imi venea sa dau cu el de pamant. In fine, rezolvarea:



    Acum sa vad daca iau 5-ul rosu sau ma reorientez.

  10. #110 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unreal engine 4

  11. #111 SP
    is the man! trickz's Avatar
    A iesit aseara un update pentru camera foto. Pe Nexus 4 se misca impecabil, multi ani lumina distanta fata de stock... In plus au adaugat si o functie de lens blur...

    Sunt sigur ca pe Nexus 5 va fi si mai rapid.

  12. #112 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Confirm si eu ca update-ul pentru camera se comporta excelent pe Nexus 4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Nexus 9 By tudyniuz in forum Android
    Replies: 23 Last Post: 01-05-2015, 16:31
  2. Nexus 6 By trickz in forum Android
    Replies: 30 Last Post: 26-11-2014, 21:43
  3. Nexus 5 la 349$ By tudyniuz in forum Tech News
    Replies: 24 Last Post: 12-11-2013, 21:07
  4. Replies: 0 Last Post: 21-11-2012, 11:53

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts