Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 28 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 550

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4

  1. #241 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    As avea nevoie de un charger pentru Dualshock-uri. Ce imi recomandati? Produsul vero, facut de Sony, sau merge si ceva 3rd party, cum ar fi asta de mai jos?

    Dual Controller Charger Charge Station Stand Holder for PS4 Dualshock 4 EU Plug | eBay
    Eu am Dualshock 4 Charging Station | ALTEX si mi se pare f Ok. Este cel facut de Sony.

  2. #242 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    SONY costa de 3x mai mult...asta ar fi toata buba

  3. #243 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Tocmai in legatura cu asta am nelamuriri. As vrea sa il iau pe ala 3rd party, cam la jumatate de pret, dar sunt curios in ce masura e mai bun cel de la Sony. Incarca mai repede? Si o alta intrebare de noob total : se poate ca cel 3rd party sa afecteze in vreun fel controller-ul? Aici ma refer la influenta negativa asupra bateriei (care oricum e la pamant) sau Doamne fereste, defectiuni ale acestuia pe termen lung? Nu sunt adeptul ideii de a-mi cupla hardware-ul la tot felul de accesorii fantoma.

  4. #244 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Bănuiesc că nu va avea probleme atăt timp cât respectă condițiile de amperaj. Asta ar trebui verificat. În rest, m-aș mira să aibă cel de la Sony vreun avantaj. Eu as lua 3dp dacă s-ar găsi pe aici la preț bun

  5. #245 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  6. #246 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    "Ie haurit tare asta". Sa fim seriosi cine ar da banii pe asa ceva? Costa mai bine de jumatate de consolo

  7. #247 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    era de 999$ pretul. deci cat 2ua si jumatate
    aparent da lumea. au fost sold out instant


    Edit:299 my bad

  8. #248 SP
    Member namename's Avatar
    A desfacut pana acuma cineva maneta?e foarte foarte greu de pus la loc.? Mie imi tot ramane stickul din stanga apasat

  9. #249 SP
    Member popteodor's Avatar
    Salutare.

    Are cineva Casti Gaming HyperX Cloud II 7.1 pe care le foloseste la PS4?
    Sunt curios cum se pot conecta la PS4. Am gasit pe net ca se pot conecta prin jack la controller, dar sunt curios daca merg si doar conectate prin USB, fara jack.

  10. #250 SP
    Member bdevil's Avatar
    Imi recomandati o tastatura si un mouse de PS4 pentru shootere ? Nu pot juca pe Dualshock4 shootere neam, am ramas blocat pe tastatura si mouse...

  11. #251 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Vrei sa faci ps4 laptop? Mai bine nu mai joci shootere deloc...

  12. #252 SP
    Member bdevil's Avatar
    Nu ma pot obisnui. Single Player si Campaign le joc, dar la multiplayer nu ma descurc deloc. Daca stie cineva ceva accesorii cat de cat, chiar sunt curios care merg.

  13. #253 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Toti am trecut prin asta, putini sunt cei care nu au ajuns la joystick plecand de la mouse si tastatura, asadar, rabdare si perseverenta.

  14. #254 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Give it time, dupa o vreme o sa te strâmbi când îți pune cineva mouse și keyboard în față.

  15. #255 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    stie cineva unde as putea gasi un adaptor pentru casti cu jack si mic separat? la Altex si Emag nu am gasit, poate nu am cautat eu bine.

  16. #256 SP
    Member seven1994's Avatar
    Exact asta am cautat si eu ceva timp dar m-am dat batut,am gasit numai cu ambele jack-uri pt casti,nu pt casti si micro

  17. #257 SP
    Member abrakadaver07's Avatar
    cam nasol. am niste casti foarte bune de la Steelseries pentru PC si parca n-as da iar aceiasi bani pentru PlayStation Gold.


    probabil functioneaza si castile de telefon, ca au un singur jack, dar nu cred ca se compara calitatea plus ca sunt incomode.

  18. #258 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  19. #259 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    salut.am o intrebare..am precomandat un joc de la altex si intre timp a crescut pretul la jocul respectiv...cand o sa imi vina comanda o sa vina cu pretul la care l-am comandat nu asta nou,nu?

  20. #260 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cu siguranta n-ai intrebat in topicul corespunzator. Este unul dedicat Altex si MG in aria Console Club.
    Intrebarea ta mi-am pus-o si eu, dar am preferat sa anulez pre-comanda cu pretul mai mare si sa fac alta la pretul scazut. La Batman Arkham Knight am facut-o de doua ori, cand a scazut de la 259 la 249 si apoi iar cand a scazut la 229.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 28 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5 By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 345 Last Post: Yesterday, 09:33
  2. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts