Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 34 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast
Results 561 to 580 of 678

Thread: The Order 1886

  1. #561 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    Pe Metacritic, din notele negative ale userilor, multe note de zero si unu sunt date de hateri xbox care noteaza jocurile pentru consola americana cu 9 si 10 iar pentru Sony nu le ramane decat 0
    Stai linistit, ca si invers se intampla la fel - uita-te la jocurile exclusive "consolei americane" si o sa vezi si acolo note de 0 si 1. La critics reviews insa e mai complicat... si nota pentru The Order 1886 iese totusi din 75 de asemenea review-uri (si nu din 2-3). Suntem cativa aici care nu ne luam dupa ele si cumparam oricum... dar nu poti sa nu fii de acord cu faptul ca astfel de review-uri (oricat de biased ar fi), vor influenta vanzarile. Sunt multi care n-au timp sa stea pe forumuri si sa se documenteze ca noi... intra pe un agregator de reviews (cum e metacritic), vad nota si zic pass. Din pacate.

  2. #562 SP
    Member nutzule's Avatar
    monkY ai jucat the order 1886?

  3. #563 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Stai linistit, ca si invers se intampla la fel - uita-te la jocurile exclusive "consolei americane" si o sa vezi si acolo note de 0 si 1. La critics reviews insa e mai complicat... si nota pentru The Order 1886 iese totusi din 75 de asemenea review-uri (si nu din 2-3). Suntem cativa aici care nu ne luam dupa ele si cumparam oricum... dar nu poti sa nu fii de acord cu faptul ca astfel de review-uri (oricat de biased ar fi), vor influenta vanzarile. Sunt multi care n-au timp sa stea pe forumuri si sa se documenteze ca noi... intra pe un agregator de reviews (cum e metacritic), vad nota si zic pass. Din pacate.
    Publicitatea, recenziile negative și controversele inutile ridicate in jurul acestui joc vor duce inevitabil la un maret fiasco financiar vis-a-vis de vanzari. Asa se intampla când te bati cu caramida-n piept ca faci un Bourj al Arab si realizezi la final ca seamana mai mult cu Intercontinental. Nu întotdeauna ceva inovator inseamna si mai bine, unii accepta mai greu sau deloc schimbarea. Intr-o zi obisnuita, fara valuri, ca joc multiplatforma, avea linistit o medie de 7,5.

  4. #564 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    si s-a terminat

    deci e clar ca nu e scurt, deci e clar ca o sa urmeze inca o parte , deci e clar ca nu se ia usor platina si deci e clar ca mi-a placut foarte mult

    abia astept urmatoarea aparitie

  5. #565 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    L-am platinat intr-un singur run . Majoritatea trofeelor vin de la sine.

  6. #566 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie nu mi-a iesit din prima
    de ce ?! pt ca n-am citit ce trebuie facut .. si chiar de citeam imi scapase un ziar si un obiect

    dar l-am platinat si eu acum

    asa ca de incheiere (un collectible)


  7. #567 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    + dovada
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  8. #568 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  9. #569 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    [video=youtube;xWHepojI8v0]http://www.youtube.com/watch?v=xWHepojI8v0
    eu am inteles din clip ca se confirma faptul ca nu trebuie cumparat jocul si ca daca totusi faci greseala sa-l cumperi sa nu cumva sa ai si o parere buna despre el , pai da, face sens, s-a vazut asta si aici pe forum in acest topic

  10. #570 SP
    Banned Templier's Avatar

  11. #571 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    mie imi bubuie capul de cum bodoganeste ala, parca fiecare cuvant imi bate in creier , zici ca e un aiurit d-ala de face un spot de 5 secunde la o reclama si spune o pagina intreaga..

    putea sa sintetizeze, sa zica ca e naspa si termina , toata lumea era multumita , in schimb iti tortureaza urechile in asa fel ca nu mai poti nici sa apesi X la pagina pana nu isi termina fraza care parca n-are inceput si sfarsit.. cand naibi respira.. pfiu.

  12. #572 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Cea mai tare expresie din review-ul ala, The Vocabulary of a Shaved Bear! EPIC

  13. #573 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Eu am primit urmatorul email:


    Iti multumim pentru comanda pe care ai inregistrat-o la eMAG.

    In momentul in care ai inregistrat comanda pentru jocul “The Order: Promo Edition pentru PlayStation 4”, stocul pentru acest produs nu era actualizat in sistemul nostru.
    Cum stim ca iti doresti jocul si scopul nostru este ca tu sa fii multumit de serviciile noastre, te asiguram ca iti vom livra “The Order: 1886” pentru PlayStation 4” (regular edition), in aproximativ 2-3 saptamani, adica timpul necesar aprovizionarii cu acest produs.
    In momentul in care jocul va ajunge in depozitul nostru te vom contacta pentru a stabili detaliile de livrare.

    Vei primi cate exemplare ai comandat, la pretul afisat atunci cand ai inregistrat comanda.

    ---------- Post added 08-03-2015 at 08:25 ----------

    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Mie mi au spus ca voi primi varianta promo, ramane de vazut...

    Pai poate tu ai apucat din stocul promo, te-ai miscat mai repede ca noi.

    ---------- Post added 08-03-2015 at 08:26 ----------

    Quote Originally Posted by nutzule View Post
    e foame mare, toti viseaza sa se imbogateasca din 10 jocuri, afaceristi nu gluma, mai bine zis bisnitari
    oricum pe CG nu prea poti vinde acest "jackpot", avand in vedere ca stiu toti cu cat s-a vandut
    o sa scada pretul foarte mult, daca cei de la emag se tin de cuvant si respecta comenzile (ce pana mea faci cu 50 bucati? , cand toti userii CG au comandat minim 1 bucata)
    din cauza asta e si stocul pe 0 , probabil, s-a comandat in cantitati industriale
    pacat de cei care au luat jocul la pret intreg (chiar daca au bonul, in cateva saptamani va fi sub 100 ca valoare, poate 50)

    Exact, in regulament scrie ca n-ai voie sa vinzi mai scump decat pretul din magazine. Dar stai linistit, ca exista okazii, olx, tocmai etc.

  14. #574 SP
    Banned Templier's Avatar




  15. #575 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Mi-au dat lacrimile

  16. #576 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #577 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ar trebui o statistica legata de cati si-au vandut jocul la o zi-doua dupa ce l-au cumparat. Acela ar fi un record adevarat

  18. #578 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    100000 doar la emag

  19. #579 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    vedem urmatoarele saptamani si cum evolueaza vanzarile.

  20. #580 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    O statistica cu cate persoane bombane pe seama jocului fara sa-l fi jucat 1 minut ar fi interesanta, bordere, cutscenes, mustaciosi, prea scurt, draci-laci, deh, daca era din partea ailalta era''well done''. Ma scuzati, nu mai ma pot abtine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 29 of 34 FirstFirst ... 19 27 28 29 30 31 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-02-2015, 12:52
  2. Replies: 0 Last Post: 20-02-2014, 12:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts