Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 37 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 736

Thread: God of War (2018)

  1. #201 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Quote Originally Posted by MAGNUS2 View Post
    se face zoom out la camera, poti vedea un exemplu in gameplayul de la PGW, cand apar 3 inamici pe ecran si Kratos face un atac AOE camera isi face zoom out pt a arata toata actiunea pe ecran, ca si in primul gameplay cand apare trollul si camera se mareste pt acea scena, doar pt ca are camera 3rd person nu inseamna ca o sa-ti stea fixata pe umar tot timpul, ca si in jocurile Batman Arkham unde atunci cand sunt peste 10 inamici pe ecran se largeste camera pt a incapea toata actiunea, cam ca in 95% din jocurile 3rd person de actiune
    acelasi zoom out la camera ca in primele jocuri de se vedea kratos cat 5 pixeli nu cred ca il vom mai vedea.

  2. #202 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Mi-au placut foarte mult GoW 1 si 2 pe PS2 si abia asteptam remasterul la GoW3 pe PS4, ca eu avusesem Xbox 360 generatia trecuta. Chiar mi s-a parut ciudat sa revin la camera aceea statica si personajul mic, cand am jucat remasterul.
    Pentru mine este bine venita aceasta schimbare de perspectiva, iar din punct de vedere vizual mi se pare un upgrade f mare fata de ultimul GoW.

  3. #203 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Mi-au placut foarte mult GoW 1 si 2 pe PS2 si abia asteptam remasterul la GoW3 pe PS4, ca eu avusesem Xbox 360 generatia trecuta. Chiar mi s-a parut ciudat sa revin la camera aceea statica si personajul mic, cand am jucat remasterul.
    Pentru mine este bine venita aceasta schimbare de perspectiva, iar din punct de vedere vizual mi se pare un upgrade f mare fata de ultimul GoW.
    N-am zis ca arata nasol jocul. Din contra, iti curge bala cand vezi ce magie fac SSM. Pentru mine, schimbarea de perspectiva era un lucru rau pt ca odata cu ea se schimba si gameplay-ul, iar din hack'n'slash devine third person action adventure.

    Eu zic ca aveau alte optiuni, dar erau constienti ca GoW nu e un hack/slash de prima mana ca Ninja Gaiden sau Bayonetta/Dmc (jocuri cu camera mobila) si din motivul asta s-au hotarat sa pluseze pe o experienta cinematica 100%.

  4. #204 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  5. #205 SP
    Member rokococo's Avatar
    https://www.amazon.com/gp/product/B0...c-3efcc1e73479

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  6. #206 SP
    495
    Member 495's Avatar
    WOW! Daca nu apare pe amazon.uk in cateva zile, dau comanda din US. CU tot cu taxe ajung la ~215$ adica ~154 lire!



    ---------- Post added 18-01-2018 at 22:32 ----------

    Din ce am inteles, nu va aparea asa si in EU, ci alte editii...

    God of War 4 Kratos 7-Inch Scale Figure In Packaging - The Toyark - News

  7. #207 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    20 APRILIE BOYOS! Get your butts ready

    ---------- Post added 23-01-2018 at 18:24 ----------


  8. #208 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Greeeat fix cand sunt plecat si fara PS4. O sa pup la spoilere pe net si de la amici in frenezie.

    https://imgur.com/gallery/xVmLDJt

  9. #209 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    420 boys

  10. #210 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    I-a cam scazut calitatea barbii

  11. #211 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Daca aratau si gameplay (combat, puzzle, ceva in afara de cutscenes) era un trailer reusit. Simt ca a aratat mai mult a trailer de blockbuster. Nu ma intelegeti gresit, vreau sa fie bun jocul.

  12. #212 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    In ziua de azi oricum e mai bine sa astepti 1-2 saptamani dupa ce se lanseaza un joc, decat sa aruncam bani repede la preorders sau day 1 buys chiar daca e un joc care ne place.

  13. #213 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    In ziua de azi oricum e mai bine sa astepti 1-2 saptamani dupa ce se lanseaza un joc, decat sa aruncam bani repede la preorders sau day 1 buys chiar daca e un joc care ne place.
    Nu au oamenii atata rabdare.

    Eu toate jocurile current gen le-am luat la jumatate de pret, tocmai pt ca la multe am stat pe bara o perioada. Nu e ca si cum isi pastreaza pretul mult timp.

  14. #214 SP
    Banned wd87's Avatar
    Quote Originally Posted by clovnusor View Post
    Daca aratau si gameplay (combat, puzzle, ceva in afara de cutscenes) era un trailer reusit. Simt ca a aratat mai mult a trailer de blockbuster. Nu ma intelegeti gresit, vreau sa fie bun jocul.
    nu mai e la moda cititul
    Attached Images Attached Images keyva-copy.jpg

  15. #215 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    nu mai e la moda cititul
    Bine ca esti tu internet cool guy cu remarcile astea.

    Initial am vazut trailerul postat de eagle-eye si ulterior am vazut ca este story trailer dar chiar si asa, un pic de gameplay intr-un story trailer nu e o crima, mai ales ca pana la urma e un joc.

  16. #216 SP
    Banned wd87's Avatar
    jocul a fost dezvaluit cu un demo gameplay de 10 minute +



    al doilea trailer a avut numeroase scene de gameplay



    al treilea trailer a fost doar gameplay



    eu zic sa-i dai tu drumul de aici cu unde e gameplay-ul tau, au aratat destul gameplay, daca vrei doar gameplay cumpara fifa sau mario, astea sunt jocuri blockbuster Sony la care cea mai mare atractie este povestea/caracterele

  17. #217 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Eu zic sa ne calmam putin, pana nu intra un mod si face face curatenie.
    Suntem cu totii cumparatori si jucatori deopotriva. Bine ca (mai) avem de unde alege si avem (inca) ce juca. Bine ca avem God of War lansat pe aceasta generatie. Sa nu uitam ce este important.

  18. #218 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nimeni nu da drumul nicaieri, calm your tits. Si le zice personaje, nu caractere.
    Cred ca e limpede ca gameplay-ul nu mai e deloc ca inainte si ca story-ul este in lumina reflectoarelor acum, e destul de usor sa ne facem o idee despre cum o sa arate jocul din video-urile de mai sus. Sunt sigur ca o sa mai vina niste trailere si cu gameplay si ne dam seama atunci. Until then, macar stim ca sta bine la poveste.

  19. #219 SP
    Banned wd87's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Nimeni nu da drumul nicaieri, calm your tits. Si le zice personaje, nu caractere.
    Cred ca e limpede ca gameplay-ul nu mai e deloc ca inainte si ca story-ul este in lumina reflectoarelor acum, e destul de usor sa ne facem o idee despre cum o sa arate jocul din video-urile de mai sus. Sunt sigur ca o sa mai vina niste trailere si cu gameplay si ne dam seama atunci. Until then, macar stim ca sta bine la poveste.
    personaje se zice la povestile de la tine de la tara morometii amintiri etc., astea sunt jocuri facute de americani si se numesc caractere
    Attached Images Attached Images keyv02-copy.jpg

  20. #220 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Baiate, nici n-ai venit bine pe forum si esti troll si stupid de comic. Ori folosesti cuvantul in engleza, CHARACTERS, ori folosesti traducerea din romana, PERSONAJE. Uite un link cu DEX-ul si descrierea cuvantului "Caracter" din romana, care inseamna cu totul altceva.
    https://dexonline.ro/definitie/caracter

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 37 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand God of War (2018) Limited Edition in Bucuresti By shelbro in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 20-04-2019, 12:11
  2. Vand God of War 4 2018 Playstation 4 PS4 impecabil coduri nefolosite By scarules2006 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 4 Last Post: 11-05-2018, 07:40
  3. Replies: 4 Last Post: 25-04-2018, 21:39
  4. Replies: 4 Last Post: 14-04-2018, 19:57
  5. Replies: 1 Last Post: 28-03-2018, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts