Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 206 of 395 FirstFirst ... 106 156 196 204 205 206 207 208 216 256 306 ... LastLast
Results 4,101 to 4,120 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #4101 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    De unde dezactivez salvarea clipurilor din jocuri ca ma dispera ???
    Daca nu ma insel din Settings - Preferences - DVR off.
    Quote Originally Posted by nina View Post
    la altex vad skinuri pentru controller si consola
    exista si alte magazine(online sau fizice) care vand skinuri de xbox one?
    Din cate stiu eu la noi nu... pe-afara insa gasesti o groaza.

  2. #4102 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    la altex vad skinuri pentru controller si consola
    exista si alte magazine(online sau fizice) care vand skinuri de xbox one?
    Doar la Altex găsești acele skinuri cu echipe din PL

  3. #4103 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    la altex vad skinuri pentru controller si consola
    exista si alte magazine(online sau fizice) care vand skinuri de xbox one?
    nu cumva dupa iti aluneca mana transpirata pe el?..

  4. #4104 SP
    Member Popae36's Avatar
    Cine joaca destiny pe Xbox one add me Popare36 noob ahead

  5. #4105 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Care din voi aveti.acel kit play&charge pt baterii...mi.se pare foarte incomod sa schimb bateriile..sau se da usita aia mai jos? mie imi.e.teama sa.nu se rupa..iar cand se inlocuieste cu acel kit usita ei originala se scoate??..am gasit pe ebay si la 15 lei...la altex e 69 ..alea de pe ebay ma gandesc ca nu sunt originale..

  6. #4106 SP
    Member Popae36's Avatar
    Eu am dar încă nu l am desfăcut ca folosesc acum bateriile alea care au venit în cutie

  7. #4107 SP
    Member solaru's Avatar
    Eu folosesc niste acumulatori de 2800 mAh si ma tin aprox 3 saptamani cu o medie de 3-4 ore/zi.
    Personal mi se pare f incomod acel cablu. Asa, cu 2 perechi de acumulatori rezolvi problema.

  8. #4108 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Problema nu e cat ma tin pt ca am reincarcabile.mi.se pare f incomod cand schimb bateriile...de asta am intrebat usita aceia se declschide mai mult?? eu nu am.fortat o.de teama sa nu o.rup

  9. #4109 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Eu inca nu am xbox one astept sa le vina in stoc la Altex....dar mi a spus un tovaras ca se scoate usor...

  10. #4110 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Se da jos foarte usor, cum sa o rupi daca a fost gandita sa se deschida pentru a schimba bateriile?

  11. #4111 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    De aia as fi preferat o baterie fixa pe care sa nu o mai scot de acolo si sa o incarc prin cablu usb....cred ca imi iau una de pe ebay

    ---------- Post added 15-09-2014 at 14:03 ----------

    Bah da nebun.sunt eu credeam.ca usita aia nu se scoate de acolo ))) doar se dechide si ma chinuiam sa.bag bateriile pe acolo in cazul asta imi mai iau un set de baterii reincarcabile sa.le schimb cand se descarca si gata

  12. #4112 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Care din voi aveti.acel kit play&charge pt baterii...mi.se pare foarte incomod sa schimb bateriile..sau se da usita aia mai jos? mie imi.e.teama sa.nu se rupa..iar cand se inlocuieste cu acel kit usita ei originala se scoate??..am gasit pe ebay si la 15 lei...la altex e 69 ..alea de pe ebay ma gandesc ca nu sunt originale..
    e ca la xbox360,nu e diferenta
    tii cablul cat se incarca 1 sau 2 ore si apoi il scoti si joci fara cablu pana se descarca

  13. #4113 SP
    Member solaru's Avatar
    Capacul de la baterii se da jos complet. iar in eventualitatea ca se rupe gasesti usor de cumparat pe DX sau altceva, desi nu mi s-a inamplat pana acum. la x360 la fel am procedat si nu am avut probleme. am incercat kitul Charge&Play, dar dureaza foarte mult incarcarea.


    uite aici - 2 usd cu tot cu transport in Ro:
    X-01 Replacement Battery Cover for XBOX ONE - Black - Free Shipping - DealExtreme

  14. #4114 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    am.reusit eu credeam ca nu se da jos usita....

    ---------- Post added 15-09-2014 at 17:28 ----------

    Pot vedea pe consola un meci cu stream?? cu sopcast.cumva sau exista vreo aplicatie pt asta ??

  15. #4115 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    uploadfromtaptalk1410802247138.jpg

  16. #4116 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ce nebun

    There is one man in South Korea who wants an Xbox One more than anyone else. But right now, he's standing in line for the console—a line of one person. He's got about a week to go before the console is released in South Korea. But can me make it?
    As mentioned on Ruliweb (via tipster Sang), the man's name is Niguringu. Actually, no, that's not his real name, but that is his internet name on the Ruliweb forum, where he's posting. The 23-year-old engineering student has been in line since this past weekend at the Times Square shopping mall in Seoul, where the Xbox One launch event will be held.

  17. #4117 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  18. #4118 SP
    Junior Member RoSeawolf's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    Care din voi aveti.acel kit play&charge pt baterii...mi.se pare foarte incomod sa schimb bateriile..sau se da usita aia mai jos? mie imi.e.teama sa.nu se rupa..iar cand se inlocuieste cu acel kit usita ei originala se scoate??..am gasit pe ebay si la 15 lei...la altex e 69 ..alea de pe ebay ma gandesc ca nu sunt originale..

    35123839_3_644x461_baterii-incarcator-special-xbox-one-accesorii-console.jpg

    Eu am un kitul acesta si mi se pare destul de practic ... si cool

  19. #4119 SP
    Member fpalexb's Avatar
    Quote Originally Posted by nerazzurr View Post
    am.reusit eu credeam ca nu se da jos usita....

    ---------- Post added 15-09-2014 at 17:28 ----------

    Pot vedea pe consola un meci cu stream?? cu sopcast.cumva sau exista vreo aplicatie pt asta ??
    Salut nerazzurr, eu am acel "Play & Charge Kit" (versiunea originala Microsoft Xbox One), ti-l recomand cu placere:
    -se pune in locul bateriilor si apoi nu se mai umbla deloc la acel capac;
    -incarcarea completa se face in maxim 3 ore;
    -pe perioada incarcarii te poti juca;
    -cablul are o lungime de 4 metri, ceea ce permite folosirea manetei ca si in modul fara fir;
    -durata bateriilor este de 4 ore pe zi / 3 saptamani;
    -continut pachetului este compus din acumulator special si cablu USB (cel care este folosit si la majoritatea camerelor foto);
    -pret US 25$, eu l-am achizitionat de la Altex cu 120 RON si mi se pare o investitie foarte buna.


    AlexB

  20. #4120 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Quote Originally Posted by fpalexb View Post
    Salut nerazzurr, eu am acel "Play & Charge Kit" (versiunea originala Microsoft Xbox One), ti-l recomand cu placere:
    -se pune in locul bateriilor si apoi nu se mai umbla deloc la acel capac;
    -incarcarea completa se face in maxim 3 ore;
    -pe perioada incarcarii te poti juca;
    -cablul are o lungime de 4 metri, ceea ce permite folosirea manetei ca si in modul fara fir;
    -durata bateriilor este de 4 ore pe zi / 3 saptamani;
    -continut pachetului este compus din acumulator special si cablu USB (cel care este folosit si la majoritatea camerelor foto);
    -pret US 25$, eu l-am achizitionat de la Altex cu 120 RON si mi se pare o investitie foarte buna.


    AlexB
    foarte tare dar cred ca in final imi iau 2 perechi de acumulatori de firma de minim 2400mAh care ma costa maxim 50ron si aia e...

    ---------- Post added 16-09-2014 at 16:35 ----------

    Cei care au EA acces pot descarva jocul mai devreme de 26? ..care stie?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts