Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 295 of 395 FirstFirst ... 195 245 285 293 294 295 296 297 305 345 ... LastLast
Results 5,881 to 5,900 of 7884

Thread: Clubul Xbox One

  1. #5881 SP
    Junior Member radutuby's Avatar
    Puteti sa sharuiti ambii contul fara probleme, daca prietenul tau se logheaza cu userul lui pe xbox la tine si il seteaza ca home xbox poti sa joci toate jocurile lui si aveti si gold member ship amandoi, la mine merge fara probleme, nu se primeste ban chiar pe site-ul microsoft scrie cum se face. Este ca si cum tu ti ai cumpara doua xbox-uri in casa mi se pare aiurea sa cumpar de doua ori un joc. Bafta

  2. #5882 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Pachetul complet pt o consola se cere in garantie pt ca acel controler trebuie sa fie schimbat in baza a ceva. Ai factura si garantie, corect, dar trebuie sa dovedesti si cu seria de pe consola ca ceea ce ceri apartine tie. Ganditi-va ca pe factura nu se trece seria de la periferice (controler) sau kinect daca ai. Si daca cel din urma se defecteaza tot trebuie trimis intreg pachetul la garantie. Asta e.

  3. #5883 SP
    Member stormhold7's Avatar
    Da ok, asta asa e, dar nu cred ca e imposibil sa stochezi intr-o baza de date faptul ca Xbox One-ul cu seria XYZ face parte din pachetul in care mai exista un controler cu seria XXX si un kinect cu seria YYY, nu? Si atunci eu daca iti trimit doar factura si controller-ul, cauti in baza de date conform facturii consola. Ai gasit consola stii ca ea face parte dintr-un pachet in care ai controller-ul cu seria XXX. Daca controllerul pe care ti l-am trimis eu nu are seria asteptata atunci mi-l trimiti inapoi si nu ai nicio obligatie sa rezolvi defectul aparut.
    Problema e ca nu vor sa se deranjeze atat de mult. Si prefera sa complice viata cumparatorului decat sa o complice pe a lor... E mai simplu asa.
    Oricat ar incerca cineva sa ma convinga ca e normal sa trimit tot pachetul, eu tot cred ca e absurd in situatie de fata. Nu are absolut nicio logica. Daca nu esti obligat sa schimbi tot pachetul, in cazul in care nu poti rezolva problema controller-ului vechi, atunci chiar nu are niciun sens sa iti trimit consola+controllerul.
    In fine, hai ca am dezbatut destul subiectul

  4. #5884 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Quote Originally Posted by Scofield91 View Post
    Au fost de la Pringles? Știu că au o campanie în UK prin care oferă jocuri și dlc-uri gratuite pentru posesorii de Xbox One
    Cred ca merg si de la noi codurile,cel putin pentru filme ,am un prieten care a inscris codurile pentru filme ( 2 coduri) si a primit cam in 2 saptamani coletul.

    l.e:Romania apare doar in lista pentru filme..

  5. #5885 SP
    Junior Member ilussion04's Avatar
    salutare sant nou pe forum caut si eu o echipa cu care sa fac raids in destiny am xbox one ...nu stiam unde sa postez daca este cineva interesat lasati un msj sau adaugati ilussion04 (gamer id)!!!

  6. #5886 SP
    Member lukecelmare's Avatar

  7. #5887 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Salutare!As dori sa stiu,de cate ori poti sa Share contu tau cu alt prieten pe an?Sunt cu un prieten si vreau sa dau Dhare cu altcineva.Am auzit ca de 3 ori pe an poti sa faci asta da doresc sa stiu sigur de cate ori poti si daca e un nr. pe an ,se da restart pe 1 ian ?Si daca ar fi un nr. si l-ai depasi ,care ar fi consecintele?Multumesc!

  8. #5888 SP
    Junior Member radutuby's Avatar
    doar pe doua console se poate folosi in acelasi timp din cate stiu.

  9. #5889 SP
    Junior Member kazakiok's Avatar
    Asta stiu da doresc sa stiu la cate console diferite pot sa dau Share contu pe rand,de exemplu stau cu un prieten 2 luni cu altu 3 luni si tot asa,cati prieteni pot sa schimb pe an?Stiu ca-i o limita de numar

  10. #5890 SP
    Member Popae36's Avatar
    3 si se reseteaza la inceputul anului.

  11. #5891 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Can I change my home Xbox console to a different console?


    You can change which console is your home Xbox up to three times during a one-year period. When you change home consoles, all device licenses for digital content will move to your new home Xbox. These device licenses will no longer be available on your old "home" Xbox.

  12. #5892 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Playing Games Across Multiple Consoles | Xbox One Games - Xbox.com
    Din ce văd acolo, îmi dă voie să descarc jocurile în consola altcuiva doar că le pot juca doar cu cocntul meu.

  13. #5893 SP
    Junior Member SPORTivu''s Avatar
    Salutare. Caut oameni pt heist-uri in GTA V. Mai am Forza 6, The Crew, NFS 15 si FIFA 16. GT: mike2467

    Sent from my Vodafone 890N using Tapatalk

  14. #5894 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #5895 SP
    Member andreiaka's Avatar
    Frumos, Halo Wars 2


    Sent from Xbox Dashboard

  16. #5896 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #5897 SP
    Member jacksonikus's Avatar

  18. #5898 SP
    Member florindragos21's Avatar
    Cam "off-topic" dar nu știu exact unde trebuie să postez. Vreau să îmi cumpăr un televizor pentru xbox (FHD) care să aibă măcar 80cm. Faza e că m-ar fi interesat o plasmă (care clar ar fi costat foarte puțin în comparație cu un LED) dar văd ca nu se mai vând pe nicăieri. Cunoașteți magazin/site care mai vinde așa ceva?

  19. #5899 SP
    Member dtancu's Avatar
    Nu te complica cu plasma. Am eu, de 5 ani. Problema principala, chiar la Panasonic, va fi luminozitatea pe timp de zi. Nu vei vedea mare lucru cand e lumina in camera. Dincolo de problemele de image retention.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  20. #5900 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Nu le baga pe toate in aceasi oala, poate ai tu un model slab.
    eu la filme nu as da niciodata plasma pe un lcd... este net superior ecranul.
    contrastul este superb.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 295 of 395 FirstFirst ... 195 245 285 293 294 295 296 297 305 345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul Xbox One S By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 199 Last Post: 25-11-2023, 06:13
  2. Vand Abonamente Xbox Live Gold Xbox One/Xbox 360 si EA Access Xbox By siemens123 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 187 Last Post: 16-02-2021, 14:37
  3. Clubul Xbox One X By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 1658 Last Post: 25-08-2020, 17:57
  4. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Hardware PC & Mac
    Replies: 4 Last Post: 25-08-2017, 18:15
  5. Vand Controller Xbox One Elite pentru Xbox One si PC By Chazy90 in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 25-08-2017, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts