Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 99

Thread: Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune

  1. #1 SP
    Member Snake's Avatar

    Xbox One - discutii despre comenzi si preturi bune

    Am vazut ca exista un astfel de thread pentru PS4, dar pentru Xbox One nu. Asa ca l-am deschis eu, in ideea de a posta aici oferte bune legate de Xbox One si accesorii. As incepe cu intrebarea: 'Unde gasesc cel mai ieftin Xbox One in Romania?'. Ma intereseaza cu garantie si sigilat, in ideea de a face trecerea de la PS4. Nu ma intereseaza Kinect-ul si recunosc ca imi face cu ochiul bundle-ul cu Call of Duty. Multumesc!
    Attached Images Attached Images call-duty-advanced-warfare-xbox-one-console.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In acest moment cel mai bun pret cred ca este la Altex: Consola Xbox One - 1799 RON, varianta fara Kinect.

  3. #3 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Si eu caut Xbox One si cam dupa aceleasi criterii...pe la inceputul lui septembrie vreau sa o iau..cel mai bun pret a fost acum o saptamana 1500 la Altex...

    ---------- Post added 25-08-2014 at 13:06 ----------

    M ar tenta un bundle cu Fifa15 dar in Romania nu am gasit sa fac precomanda inca..

    ---------- Post added 25-08-2014 at 13:09 ----------

    http://www.gamestore.hu/xboxone/micr...tekszoftverrel
    Am fost tentat sa fac comanda aici dar magazinul e in Ungaria si parca nu am incredere....

    ---------- Post added 25-08-2014 at 13:11 ----------

    Mai este asta dar mi au zis ca nu stiu sigur daca produsul va ajunge sigur la ei..
    http://www.edigital.ro/Aparate/Xbox_...ource=price-ro

    ---------- Post added 25-08-2014 at 13:13 ----------

    Mai e si asta..
    http://www.game-shop.ro/console-si-a...port-5-fifa-15

  4. #4 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    bun pret cu 2 jocuri, apare Data aparitiei: 26.09.2014. Tinand cont ca Xbox One-ul a fost la promotie la ALtex 1.500 - 1.800 ies 2 jocuri cu 300 de lei, ceea ce e ok, mai ales ca Fifa 15 este joc nou.

    PS membrii consolegames.ro nu au reducere 5% pe game-shop.ro?

  5. #5 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Game-shop.ro nu e gameshop.ro
    Acel bundle cu XboxOne si Call of Duty il gasesti in UK pe game.co.uk, 430£

  6. #6 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Thanks Dant3, credeam ca refacusera site-ul!

  7. #7 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Tocmai am dat slimul..si urmeaza ONE..ma bate gandul sa aleg consola.de la game-shop.ro...e in romania..garantie..2 jocuri..Fifa15 oricum il cumparam si e 260ron..voi ce credeti...??

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu zic sa mai aștepți un pic, poate o aduc si cei de la Altex

  9. #9 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Pai vad ca nu misca nimic....

  10. #10 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu cred ca apare pana pe 26 septembrie

  11. #11 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Le am dat un mail..oricum nu.am.graba..o iau cand gasesc cea mai buna oferta

  12. #12 SP
    Member patrutalex's Avatar

  13. #13 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Ii stiu..si am auzit doar de bine de ei..ma gandeam ca sunt in Ungaria..si au doar 1 an garantie..

  14. #14 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Consola Xbox One + joc Sunset Overdrive
    Frumoasa varianta pe alb...pacat ca nu vine si cu Fifa15 asa..se poate face precomanda deja
    Attached Images Attached Images xboxone_sunset-overdrive.jpg xboxone_sunset-overdrive_1.jpg xboxone_sunset-overdrive_2.jpg

  15. #15 SP
    Member patrutalex's Avatar
    Consola Xbox One cu Kinect Senzor + 1 LUNA XBOX LIVE GOLD ** PRODUS NOU, SIGILAT, GARANTIE 24 LUNI ** - Okazii (160941291)

    1600 lei cu kinect ii super pret zic eu ! are si garantie de livrare in caz ca trimite altceva primesti banii inapoi , voi ce spuneti ? sa cumpar ?

  16. #16 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Nu e rau..doar ca garantia internationala nu are valoare in Romania.

  17. #17 SP
    Member patrutalex's Avatar
    Deci de unde sa cumpar ? Il iau de pe okazii cel mai bun pret?

  18. #18 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Parerea mea ca cel mai bine e din magazin..dar daca gasesti vreun pret bun asa macar sa l poti vedea..verifica..

  19. #19 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    A fost la Altex acum vreo saptamana Xbox One 1.499 lei. Daca nici aia nu era oferta mai buna decat pe okazii...

  20. #20 SP
    Member nerazzurr's Avatar
    Da a fost Black Friday de vara..acum vreo 2 saptamani...ce te atrage la Altex e siguranta garantiei...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 241 Last Post: 26-01-2022, 19:45
  2. PS4 - discutii despre comenzi si precomenzi By alex89 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 2893 Last Post: 15-11-2014, 23:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts