Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Caut/Cumpar joc Pokemon Sun

  1. #1 SP
    Junior Member Hidrax's Avatar

    Caut/Cumpar joc Pokemon Sun

    Salutare! Caut noul joc Pokemon Sun. Data de lansare pentru Romania a fost 23 noiembrie, dar nu am gasit jocul nici la Altex Unirii, nici la Media Galaxy Park Lake. O sa incerc si la Media Galaxy din Mall Vitan, dar nu cred ca il gasesc nici acolo. Poate sa-mi spuna si mie cineva din ce magazin din Bucuresti l-a cumparat? Sau daca l-a terminat si vrea sa-l vanda, cu cat il vinde? Multumesc anticipat!

  2. #2 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    De ce nu-l comanzi online? Vad ca e in stoc, in ambele versiuni.

  3. #3 SP
    Junior Member Hidrax's Avatar
    Nu vreau sa mai astept pana mi-l aduce si nici nu mai vreau sa dau vreun ban in plus.
    Daca stiam ca le ia atata sa-l aduca in magazine, il comandam de pe Amazon/Ebay de acum o luna si ma costa tot 200 ron sau chiar mai putin, cu tot cu transport.
    M-am gandit ca poate a cumparat careva jocurile de la noi din alt magazin din alta locatie din Bucuresti, tot cu 200 de ron sau mai putin.
    La magazinele la care am fost cica nu sunt in stoc. Sau ma rog, poate ca au ei stocul lor doar pentru cei care au facut precomanda.

  4. #4 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mai rar sa gasesti fizic in magazin jocuri 3DS pentru ca nu le prea cumpara lumea si ocupa loc degeaba. Si eu iti recomand sa dai comanda online. De fapt, poti sa dai comanda si pana vine te uiti prin magazine (vad ca oricum o faci). Daca il gasesti, il iei si anulezi comanda, iar daca nu, macar stii ca ai un colac de salvare.

  5. #5 SP
    Junior Member Hidrax's Avatar
    Hmm, cred ca asa o sa incep sa fac. Vad ca gamingul marca Nintendo e cam pe duca in Romania. Nu ca ar fi fost foarte popular. Cred ca mai astept cateva zile si daca nu mai gasesc jocuri Nintendo in format fizic in Romania, o sa dau comanda pe net. Multumesc tuturor pentru sfaturi!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Pokemon Sun / Moon By OEE in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 28 Last Post: 13-06-2017, 14:24
  2. Golden Sun DS - Return of the Sun By Gokuva in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 4 Last Post: 31-08-2016, 15:36
  3. Caut un joc in care... By Khan in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 28-10-2009, 20:17
  4. Caut o coperta pt un joc... By BoDoPSX in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 11 Last Post: 04-08-2009, 14:32

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts