Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 161 to 180 of 186

Thread: Gran Turismo 7

  1. #161 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Daca mergi pe varianta ‘circuit experience’ cum ziceam, poti face banii rapid.
    Sunt aproximativ 50mil daca le faci pe toate Gold.

  2. #162 SP
    Member omega's Avatar
    Jocul incepe cu un ritm greoi este adevarat, insa daca termini campania din cafe in mod sigur vei avea suficienti bani sa iti cumperi si alte masini (deja vei fi castigat cateva masini bune). Eu nu am simtit nevoia de grind in sensul de a repeta curse doar pentru a strange credits. Insa faptul ca incepi cu masini foarte slabe si usor usor creste puetera masinilor cu care poti concura (asta daca joci campania din cafe) este in avantajul tau. Imi este foarte greu sa cred ca cineva (cu mici exceptii) care intra in joc pentru prima data si conduce o masina > 700 pp va avea o experienta placuta. Cel mai probabil va arunca controllerul si va spune ce este cu mizeria asta de joc.

  3. #163 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Pffff ! OMG ! Asta da patch /(next week) ! faceti rost de CRedits !

    Porsche 911 GT3 RS (992)
    Lexus LFA
    Nissan Skyline R33 400R
    Mercedes Benz 190E EVO 2
    Tesla Model 3/Y
    Dodge Challenger Demon
    Dodge Charger R/T

    https://twitter.com/Kaz_Yamauchi/sta...26003843367110
    Attached Images Attached Images f9lupxgbiaaxu9k.jpeg

  4. #164 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Acum 3 zile am dat 10 milioane pe Mclarenul Honda al lui Senna. Mai am inca 6, vreau sa-i strang pentru Mclaren F1 insa sa vedem ce-mi face cu ochiul din oferta

  5. #165 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    LFA-ul ala mi l-am dorit inca de la lansare alaturi de Carrera GT. Nu mai zic de Challenger Demon cu al lui supercharger. Tesla nu stiu ce cauta in jocul asta dar...na .
    Check this out :

  6. #166 SP
    Member Cristache07's Avatar
    SRT Demon are un sound bestial, o gramada de HP si e greu de manevrat la viteze mari. Sigur, am vazut video-ul facut de TopGear pe langa al tau si tipul de acolo batea un Lambo Aventador in drag race (din pacate tipul din CarWow se chinuia cu Demonul, Porschele castiga de fiecare data). Insa un astfel de supercar daca poate fi numit, poate discuta doar in drag race, intr-o cursa obisnuita il spulbera adversarii in pret similar (Nissan Skyline GT-R). Sunt curios cum se va controla in GT7.

  7. #167 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Noul update GT7 adauga un traseu nou pe zapada, Sophy A.I. - challenge accepted si 7 masini printre care un Nismo R (o raritate ) + master license si alte "goodies". Totul gratis


  8. #168 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Toate masinile din patch-ul asta le-am cumparat. Traseul pe zapada e super, la fel si cele cu AI-ul. New challanges + new menus, etc. Nice ! Bye, bye Spidey, Alan. Welcome back GT. Am intors 400R-ul pe toate partile. Am cumparat tot pt el,dar cred ca mai vreau inca unul stock !

  9. #169 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Si eu astazi am jucat 6 ore GT7, in ciuda am facut lui EA WRC. E belea 400R-ul asa e. Intr-un articol de anul trecut Gamespot scrie clar: You don't need other racing game than Gran Turismo 7 on PS5. Si explicau ei cu multiplayer-ul e mai rafinat ca niciodata si cum vor iesi patch-uri lunare care vor fi gratuite si cate ai de facut si ce masini wow ai la dispozitie. Ma gandesc serios sa-mi iau volan si cockpit doar pentru GT7. E pacat sa nu ma pot bucura la maxim de el. Cum se simte in controller Subaru Impreza WRX STI pe zapada in GT7 si cum e aceeasi masina in EA WRC in Raliul Suediei (m-a pufnit rasul astazi, doua lucruri total diferite).

  10. #170 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    Are putine masini si la data asta la atata timp dupa lansare.

  11. #171 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Meanwhile eu, care joc doar Gr. 3 si Gr 4

  12. #172 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by qdx View Post
    Are putine masini si la data asta la atata timp dupa lansare.
    vreo 3500 de masini ar fi trebuit sa aiba pana acum ! this game sucks !

  13. #173 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Am tunat Mercedes-Benz 190E EVO II la maxim si l-am folosit pentru cursa de 30 de min Le Mans, cam are nevoie de traction control, nu are controlul precis insa de... nu e supercar. In schimb Lexusul LFA este super. Happiness!

  14. #174 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Am tunat Mercedes-Benz 190E EVO II la maxim si l-am folosit pentru cursa de 30 de min Le Mans, cam are nevoie de traction control, nu are controlul precis insa de... nu e supercar. In schimb Lexusul LFA este super. Happiness!
    Am incercat sa fac meniul ala nou cu masinile Red Bull x2019. Mi-am furat-o de doua ori pe Sardegna. Prima data am plecat cu cauciucuri hard si nu puteam sa depasesc pe nimeni, iar a doua oara am plecat cu race medium-uri si spre final, se tocesc atat de mult incat derapeaza urat. M-au depasit spre final . Oricum Medium-urile sunt solutia dar orice greseala, costa.

  15. #175 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Money glitch, băgați pana nu-l repară
    https://www.ign.com/videos/gran-turi...Jm9cs7_6t7WOqY

  16. #176 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Software usage terms: Do not use any bugs, glitches,vulnerabilities or unintentional mechanics to get an advantage - Software usage terms.
    Mai ales ca-i sub umbrela Playstation Studios. Au comis-o astia de la IGN cu mesajul asta. Si mai e si asta: You don't own the software, you own the license to play it. We can revoke that license if the software terms were broken. Sau nu se intampla nimic.... dar mai stii

  17. #177 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eh, de parca nu la orice joc e aia cu "do not use bla bla bla" in EULA....

  18. #178 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Ce s-a întâmplat cu cei care au beneficiat de un astfel de bug? Care au făcut milioane de credite?

  19. #179 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Cred ca in viitor vom avea un Gran Turismo doar cu concepte vision la cat de multe sunt acum. Iar referitor la update-ul de astazi, Genesis-ul X Vision e racheta, BVLGARI inca nu l-am luat. Genesis-ul il poti folosi la multe event-uri PP800, cu cauciuri IM avand 794. Nicely done Daca mai avem si un traseu, doua, noi introduse anul asta e belea



    Si update-ul


  20. #180 SP
    Member tmihai20's Avatar
    De pe la 10 dimineața nu am putut lansa jocul să văd conținutul nou, deși în mesajul oficial scria că serverele vor fi în mentenanță de la 6 PN la 8 PN GMT. Văd eu mâine cum e actualizarea.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 5 By ffocus in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4914 Last Post: 16-02-2015, 15:06
  3. Licitatie: Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Licitatii
    Replies: 20 Last Post: 06-01-2014, 11:35
  4. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40
  5. Gran Turismo TV By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 02:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts