Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 186 of 186

Thread: Gran Turismo 7

  1. #181 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Mclaren-ul F1 e disponibil de azi de dimineata la licitatii la modesta suma de 20 de milioane de credite! Sariti pe el!!! O singura data am vazut masina la licitatii acum 2 ani si n-am putut sa fac creditele sa o iau atunci. Am impresia ca maxim de doua ori pe an apare

    Iar pentru Xander : Vezi ca e un Aston Martin DP-100 VGT care rupi cu el. Ii bagi ceva balast sa fie mai grea, sub PP700 si poti participa la cursele World Touring Car 700 cu el sau direct pneuri de ploaie. Sunt curse care platesc bine, Le Mans ramane preferatul meu: 30 de minute, 825.000 credite - daca nu ii lovesti pe ceilalti. Iar cu Aston Martin-ul asta ii lasi in urma cu mai bine de 1 lap. Cea mai tare masina din gama PP700, rezervorul tine cu tine - am scos si 5 lap-uri la LeMans de mers lean si uneori neaccelerand - 4 minute si 12 secunde in medie per lap, are un sound bestial si se manevreaza super. Am aproape 300 de masini, cateva le folosesc des. Aston Martinul asta si Mercedes Benz CLK- LM la PP800 (de la licitatii si e vreo 5-6 milioane de credite). Ar mai fi Ferrari VGT care e disponibil imediat, doar 1 milion costa si e o nebunie de prototip. Fara rival din partea CPU daca le ai pe astea 3 in garaj. Daca nu joci online sa ai BOP-ul activat de fac masinile egale, cand joci curse lungi cele mai bune masini sunt cele care au rezervor de durata, nu stai tot timpul sa intri la boxe....
    Sunt multe optiuni, destui monstri (Aston Martin Valkyrie) insa daca vrei sa te distrezi trebuie sa investesti si nitel timp.

    As face un top cu ele

  2. #182 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    OMG ! Lambo Urus, va fi disponibil de joi ! Cumpar doua!
    https://www.overtake.gg/news/the-thr...h-update.1940/

  3. #183 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Uuuu! Nice!!!

  4. #184 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Doua ture rapide cu Urusul si PSVR2 . Best racing experience !

  5. #185 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    L-am incercat si eu recent in VR. Este o senzatie dferita fata de jocurile clasice cu masini, aici chiar simti unde este masina pozitionata pe traseu, iar distantele dintre tine si alte masini le aproximezi aproape ca in viata reala. Incercati cateva curse intr-o decapotabila

    Cu toate acestea, eu nu am jucat mai mult de cateva minute, mi se face greata de la el. Este o experienta interesanta pentru cateva minute, insa dupa doua curse devine incofortabil. Recent am terminat Resident Evil 8 PSVR2 si am avut sesiuni si de cateva ore, nu am avut nicio problema.

  6. #186 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    L-am incercat si eu recent in VR. Este o senzatie dferita fata de jocurile clasice cu masini, aici chiar simti unde este masina pozitionata pe traseu, iar distantele dintre tine si alte masini le aproximezi aproape ca in viata reala. Incercati cateva curse intr-o decapotabila

    Cu toate acestea, eu nu am jucat mai mult de cateva minute, mi se face greata de la el. Este o experienta interesanta pentru cateva minute, insa dupa doua curse devine incofortabil. Recent am terminat Resident Evil 8 PSVR2 si am avut sesiuni si de cateva ore, nu am avut nicio problema.
    La mine este invers. In FPS-uri, am senzatia ca levitez sau ca patinez incontrolabil. Dupa 1-2 ore de joc, trebuie sa iau pauza. La masini & space sim, no problems. Bineinteles, fara prea multe drifturi.
    Ce ar fi ajutat si mai mult la imersiune, ar fi fost sa-mi randeze masina si in oglinzi. Nu am vazut nicaieri lucrul asta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 5 By ffocus in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4914 Last Post: 16-02-2015, 15:06
  3. Licitatie: Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Licitatii
    Replies: 20 Last Post: 06-01-2014, 11:35
  4. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40
  5. Gran Turismo TV By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 02:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts