Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 17 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 339

Thread: Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 5

  1. #221 SP
    Manager paul's Avatar
    Gray Camouflage Collection Trailer:

  2. #222 SP
    Manager paul's Avatar
    God of War Ragnarok DualSense trailer:
    Attached Images Attached Images 3e902e25a5ef363aa4c7b39b7d5b31b6a4116851.jpg

  3. #223 SP
    Junior Member wssfan's Avatar
    Stie cineva daca va aparea si la noi Dualsense ul God of War Ragnarok la preorder? A trecut o saptamana de cand s-a dat drumu la preorders si n-am vazut inca nimic

  4. #224 SP
    Member mladin86's Avatar
    Urmareste pe “Ce se intampla cu Altex?” .
    Am intrebat si o sa ne anunte cand afla ceva .

  5. #225 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    DualSense Edge wireless controller for PS5 launches globally on January 26
    The DualSense Edge wireless controller will be available for a recommended retail price (RRP) of $199.99 USD/¥29,980 (including tax)/€239.99/£209.99. In addition, the replaceable stick modules will be available globally on January 26 for a recommended retail price (RRP) of $19.99 USD/¥2,680 (including tax)/€24.99/£19.99.
    Oamenii astia zici ca sunt de pe alta planeta, cu preturile astea

  6. #226 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Jumatate din pretul consolei pe un controller.
    Imi place unde se indreapta industria...

  7. #227 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Si daca vand 1 milion de controllere tot au iesit pe plus������������ sunt destui fanatici

  8. #228 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    DualSense Edge wireless controller for PS5 launches globally on January 26


    Oamenii astia zici ca sunt de pe alta planeta, cu preturile astea
    Foame mare la Sony , divizia de gaming cam tine in spate mare parte din corporatie, ce erau in anii 90 si ce au ajuns.

  9. #229 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Pe mine nu au facut decat sa ma convinga sa trec la un PC de gaming in viitorul apropiat (il voi folosi si pt alte lucruri, dar placa video va fi ceva extra). Chiar nu imi doresc sa le mai dau bani din cauza politicilor anticonsumeriste din ultimul timp. Oricum tot ce scot bun probabil va aparea si pe PC in viitorul nu f indepartat si nu ard de nerabdare sa le joc ceva day 1. In final voi iesi mai scump in afara consolei, dar cu o experienta mult mai buna si mai putin frustranta (uneori chiar imi doresc sa joc unele chestii cu mouse si tastatura, sa nu fiu limitat la 30/60fps, sa pot folosi moduri etc.). Pot zice ca sunt fan Sony in general (televizoare, aparate foto, casti etc.), dar simt ca PlayStation ne ia de prosti la fiecare pas pe care il face.

  10. #230 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    240 de euro un gamepad? Foarte scump. Sunt curios ce pret o sa aiba casca PS VR 2, cred ca o sa fie 500/600 de euro.

  11. #231 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Controlerul God of War Ragnarok DualSense este disponibil la precomanda pe ozone la 378 RON:

    https://www.ozone.ro/product/control...mited-edition/

  12. #232 SP
    Member morphine's Avatar
    Salut. Sunt casti mai bune decat Pulse3D in aceeasi marja de pret? Wireless si 3D.

  13. #233 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Si eu cautam si pana la urma m-am orientat către OLX, am văzut Steelseries Arctis 7p pe lw 500-600. Clar sunt mai ok decât Pulse 3d. Sa nu mai aud de ele. Ma dor urechile de numa dupa nici o oră. Sa nu mai zic ca la o pereche materialul de pe bureti s-a desfăcut dupa nici juma de an.

    Toate căștile funcționează cu sunetul 3d! Chiar si cele de 50 de lei, nu trebuie sa aibă casca nimic, special. Totul e software.

  14. #234 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Puțin mai scumpe, dar superioare din toate punctele de vedere HyperX Cloud Flight S, pulse îl folosesc doar când rămân fără baterie la hx, adică foarte rar

  15. #235 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos666 View Post
    Puțin mai scumpe, dar superioare din toate punctele de vedere HyperX Cloud Flight S, pulse îl folosesc doar când rămân fără baterie la hx, adică foarte rar

    Ce incarcator folosesti pentru ele?
    In alta ordine de idei le vad la promotie la Altex la 299.. ma bate gandul sa ma arunc pentru PS5. Banuiesc ca sunt compatibile. Comode sunt laudate a fi.. dar si asta e subiectiv.
    Sunt destul de reticent, nu suport mai nimic over ear, folosesc niste in ear buds sparte de la AKG pentru multiplayer.. dar imi lipseste un sunet de clasa.

  16. #236 SP
    Manager paul's Avatar
    DualSense Edge are baterie slaba , dar ofera cablu mai lung :
    "The DualSense Edge wireless controller's operating time is moderately shorter than the original DualSense wireless controller," a Sony spokesperson said. "We wanted to strike a good balance between wireless operating time and delivering robust, high-performance features."

    "Additionally, the longer USB braided cable is also great for competitive players who prefer playing with a wired connection to avoid wireless interference - this option preserves battery life."
    Sony's £210 DualSense Edge controller will have worse battery life than the original

  17. #237 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie nu mi se pare ca merita pretul de aproape jumatate dintr-un PS5, sincer. Si nu ma refer ca e scump pentru mine, ci pt cat reprezinta comparativ cu o consola. M-as fi asteptat sa fie cu totul alte materiale, senzori, ecrane etc.



    Ma uit la el si nu inteleg ce face de banii aia - de 3 ori mai scump decat unul normal.

    Adica ok, este customizabil, dar daca nu exista o oferta de module la lansare, nu prea inteleg the real appeal pt publcul care vrea asa ceva. Ba chiar mai mult, au si refuzat sa vorbeasca despre viitoare module, iar asta mi se pare cam dubios.

  18. #238 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Eu am un Elite si pot spune ca ptr mine isi merita banii si nu ma vad jucand cu alt controller . Pe de alta parte eu joc foarte multe FPS-uri ranked unde butoanele customizabile ajuta foarte mult. La fel ca Elite, nu este un produs ptr toata lumea dar multi il vor cumpara sa joace Minecraft

  19. #239 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Presupun ca te referi la Xbox elite controller, dar tine cont ca ala e mai ieftin si are si extra chestii fata de asta.

  20. #240 SP
    Manager paul's Avatar
    Project Leonardo - accessibility controller kit:

    Introducing Project Leonardo for PlayStation 5, a highly customizable accessibility controller kit
    Attached Images Attached Images c708a34b95a764e72ea8c71ecc740712d0163538-scaled.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 17 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. Totul despre accesoriile consolelor Xbox Series X|S By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 103 Last Post: 24-03-2024, 11:28
  2. Totul despre accesoriile consolei Sony PlayStation 4 By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 549 Last Post: 27-01-2024, 20:08
  3. Totul despre accesoriile consolei Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 236 Last Post: 06-12-2019, 23:57
  4. Totul Despre Emulare pe PC... By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2014, 18:08
  5. Totul despre WoW By Razvan in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 10-12-2009, 20:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts