Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 404 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1981 SP
    Member Para81's Avatar
    Eu unul nu, nu stiu daca trimit in romania.

  2. #1982 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Par foarte de "incredere" nu au nici macar nr de telefon, adresa ptr firma, etc. parca nu as baga 500 euro si datele la card ...totusi.

    ---------- Post added 30-11-2020 at 10:56 ----------

    https://www.deltasource.eu/ - VAT-ul care apare pe site da catre firma asta.. nici de cum catre ceva magazin online.. Delta Source Bulgaria :
    verificat aici:
    https://ec.europa.eu/taxation_custom...k&check=Verify

  3. #1983 SP
    Member smits's Avatar
    Da, l-am vazut si eu pe asta da ceva pute rau acolo.

  4. #1984 SP
    Manager paul's Avatar
    Sony, ca oricare alt mare producator, lucreaza cu marii furnizori/distribuitori/retaileri in toata lumea. In Romania au parteneriat cu Altex+Media Galaxy, eMag, Orange, Flanco si Sony Center.
    Nu mai dati linkuri la magazine obscure pe care nici cu Google nu le gasesti. S-au inmultit siteurile si anunturile fake in ultima perioada.
    Cererea e mult peste oferta. Au vandut tot. Aveti rabdare pana refac stocurile si nu riscati aiurea.

  5. #1985 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Doar o mentiune apropo de OLX... Am gasit anunturi cu pret oarecum decent (pana la 3300 de lei), problema este ca au inceput un nou gen de "farse". Sunt puse numere de telefon aiurea in ideea ca acea persoana sa fie asaltata cu telefoane. Am sunat eu la doua anunturi, unul era pe la 3200 si altul e la 3000...

  6. #1986 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    la fel si eu,am gasit vreo 5-6 anunturi la preturi rezonabile si cand am sunat erau nr gresite,deci probabil daca ti se pare ca e prea bine sa fie adevarat chiar asa e

  7. #1987 SP
    Junior Member ZeusRoman98's Avatar
    Salut! Se mai stie ceva de noile stocuri de PS5 (preferabil digital)? Din cate am inteles pe 10 poate le vedem? M-am gandit sa urmaresc emag-ul, ma gandesc ca de la Altex nu se merita sa incerc, ca n-am dat comanda inainte si nu sunt prioritar.

  8. #1988 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Stie cineva daca exista vreo sansa sa apara maine console pe emag avand in vedere ca e zi aniversara?

  9. #1989 SP
    Junior Member JamesFox's Avatar
    Nu are legatura

  10. #1990 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Am si eu o curiozitate.Cei care sunteti dispusi sa dati supra pret pe consola: 3000 si peste, le luati pt voi sau la presiunea copiiilor? Pt copii as intelege....altfel ma depaseste fenomenul.

  11. #1991 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Ma gandeam ca poate exista sansa sa le fi patrat pt maine avand in vedere ca nu au avut nimic pe stoc pana acum...

  12. #1992 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Ma gandeam ca poate exista sansa sa le fi patrat pt maine avand in vedere ca nu au avut nimic pe stoc pana acum...
    Nici un retailer sau online shop din lume nu mai are stock. Ei au interesul să vândă, nu să le țină blocate în depozite și să ocupe spațiu aiurea.

    Ce-i drept, speranța moare ultima la fiecare din noi

  13. #1993 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Americanii primesc saptamanal stocuri din ce mai vad pe yt sunt destui care fac liveuri incercand sa cumpere...

  14. #1994 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    Americanii primesc saptamanal stocuri din ce mai vad pe yt sunt destui care fac liveuri incercand sa cumpere...
    Și noi ne comparăm cu ei să înțeleg...

  15. #1995 SP
    Junior Member Kernel_panic's Avatar
    Samsari de PS5 de pe olx nu mai lasa si ei din pret , vor toti sa vanda la supra pret sa se imbogateasca sa isi cumpre bmw'uri si vile la snagov.

  16. #1996 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    Pai nu cumpara de la ei, mai bine îți iei tu BMW și vila în Snagov acum din banii pe care i-ai strâns pt PS5, și îți iei PS5 in 2 luni când e în stoc peste tot.

  17. #1997 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Eu tot aud chestia asta cu ,, iti iei in martie, aprilie,, dar la cum se vad lucrurile, nici in jumate de an nu pare sa fie suficiente. Nu am auzit de ceva crestere impresionanta a capacitatii de productie... iar cererea e foarte departe de a fi acoperita. Cam 1 din 10 dintre cati cunosc ca vor ps5 acum au facut rost, si asta la precomanda,

  18. #1998 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Lol. Pai asta pt ca pe lângă precomanda au venit doar alte 1000 de console in Romania. O sa apuce toată lumea acum de Crăciun, cel puțin cei disperați, cei de aici.

  19. #1999 SP
    Junior Member Area51's Avatar
    Atunci e simplu, mai pui cam 1000 lei acum și găsești un "samsar" serios pe olx care sa iti vândă consola sigilata (cu factura și garanție la altex/emag) pe la 3500 și aia e. Dacă viitorul suna asa sumbru. Numai ca din ce vad, ofertele alea la 3500 sunt rare și multe sunt țepe sa ia bani în avans de transport și apoi nu mai trimit nimic..

  20. #2000 SP
    Junior Member Kernel_panic's Avatar
    Oricum nu iau de la samsari , ei pot sa puna ce pret vor - cand o fii in stoc la magazin cumparam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 404 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts