Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 150 of 404 FirstFirst ... 50 100 140 148 149 150 151 152 160 200 250 ... LastLast
Results 2,981 to 3,000 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2981 SP
    Junior Member Anomander's Avatar
    Tot la 15:17 am plasat-o si eu. Ati ales cu livrare la easybox? Sunt curios daca sunt diferente in functie de metoda de livrare.

  2. #2982 SP
    Junior Member dumzuc's Avatar
    Pai si eu tot la 15:17... si zice ca nu am prins

  3. #2983 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    15:17. Factura generata comanda livrata incepand cu 12.

  4. #2984 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Unde va scrie că nu ati prins? Ati sunat?

  5. #2985 SP
    Junior Member cboghiu's Avatar
    am sunat si eu acum si au confirmat ca am prins produsul.

    ---------- Post added 10-12-2020 at 16:49 ----------

    la fel ora 15.17 livrare la sediu central

  6. #2986 SP
    Junior Member dumzuc's Avatar
    Quote Originally Posted by Atem View Post
    Unde va scrie că nu ati prins? Ati sunat?
    Am sunat si au zis ca nu ii cu rezervare si ca am prioritate la stocul urmator, banii mi-au luat, plata acceptata, am primit mail de confirmare, doar sms nu am primit...

  7. #2987 SP
    Junior Member Anomander's Avatar
    Quote Originally Posted by Atem View Post
    Unde va scrie că nu ati prins? Ati sunat?
    Da, se pare ca la eMag trebuie sunat dupa ce faci comanda ca sa prinzi rezervarea produsului.

    Deci ultimele produse s-au dat la 15:17, dar depinde in ce secunda ai plasat comanda. Aparent daca ai primit factura, totul e ok. Daca nu, ai ratat-o si trebuie sa astepti urmatoarea transa.

    ---------- Post added 10-12-2020 at 16:50 ----------

    Quote Originally Posted by dumzuc View Post
    Am sunat si au zis ca nu ii cu rezervare si ca am prioritate la stocul urmator, banii mi-au luat, plata acceptata, am primit mail de confirmare, doar sms nu am primit...
    Ti-au zis cand o sa fie stocul urmator? As vrea sa stiu daca am sanse sa o primesc anul asta.

  8. #2988 SP
    Junior Member cboghiu's Avatar
    acum conteaza si secunda. oricum toti am prins la 15.17 conteaza acum secunda

  9. #2989 SP
    Junior Member dumzuc's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    Da, se pare ca la eMag trebuie sunat dupa ce faci comanda ca sa prinzi rezervarea produsului.

    Deci ultimele produse s-au dat la 15:17, dar depinde in ce secunda ai plasat comanda. Aparent daca ai primit factura, totul e ok. Daca nu, ai ratat-o si trebuie sa astepti urmatoarea transa.

    ---------- Post added 10-12-2020 at 16:50 ----------



    Ti-au zis cand o sa fie stocul urmator? As vrea sa stiu daca am sanse sa o primesc anul asta.
    Au zis ca nu stiu cand o sa fie urmatorul stoc, cine stie cat o sa mai trebuiasca sa asteptam. Mi-a zis ca o sa fiu primul care o sa fie sunat Mizerie ordinara.


    II si dragut ca am avut banii blocati pe altex pentru ambele console, acum pe emag... tot intr-o tombola o tin

  10. #2990 SP
    Junior Member watsy's Avatar
    la orange trebuia sa faci relog ca sa iti mearga

  11. #2991 SP
    Junior Member ZeusRoman98's Avatar
    Deci sa inteleg, daca am facut comanda la 15:17 si am primit mail de confirmare, plata a fost acceptata, factura + garantie imi apar pe cont, e totul OK?

  12. #2992 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    De curiozitate, cei care aveti comanda la eMag cu livrare pe 12, la ce ora ati plasat comanda?
    10 decembrie 2020, 15:17

  13. #2993 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Este plin OLX-ul de oferte postate azi in care specifica ca au garantie emag. Am luat o pauza destul de mare de la comunitate de gaming dar nu pot sa inteleg cand si cum s-a dezvoltat aceasta comunitate de bijnitari ce vand console. S-au reprofilat de la masini din germania si acum lucreaza de acasa... sau nu stiu. Sper din tot sufletul sa ramana cu ele dar cum se apropie craciunul si sunt atati parinti cu bani care le fac toate poftele copiilor, mi-e greu sa cred.

  14. #2994 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Este plin OLX-ul de oferte postate azi in care specifica ca au garantie emag. Am luat o pauza destul de mare de la comunitate de gaming dar nu pot sa inteleg cand si cum s-a dezvoltat aceasta comunitate de bijnitari ce vand console. S-au reprofilat de la masini din germania si acum lucreaza de acasa... sau nu stiu. Sper din tot sufletul sa ramana cu ele dar cum se apropie craciunul si sunt atati parinti cu bani care le fac toate poftele copiilor, mi-e greu sa cred.
    Din pacate, se si vand... Anunturile dispar de la o ora la alta...ma rog cele care au un pret intre 3500 si 4000.. Asta este....asteptam urmatorul re-stock...

  15. #2995 SP
    Junior Member Anomander's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Este plin OLX-ul de oferte postate azi in care specifica ca au garantie emag. Am luat o pauza destul de mare de la comunitate de gaming dar nu pot sa inteleg cand si cum s-a dezvoltat aceasta comunitate de bijnitari ce vand console. S-au reprofilat de la masini din germania si acum lucreaza de acasa... sau nu stiu. Sper din tot sufletul sa ramana cu ele dar cum se apropie craciunul si sunt atati parinti cu bani care le fac toate poftele copiilor, mi-e greu sa cred.
    Un anunt are chiar poza cu SMS-ul de la eMAG: https://www.olx.ro/oferta/playstation-5-IDelLpU.html O vinde cu 4999 lei. Ce oameni... Well, ma gandesc ca e un fitting end pentru 2020.

  16. #2996 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Am sunat iar, mi-a confirmat a doua oara ca am prins produsul ca e rezervat si e al meu. Intre timp mi-a venit si sms-ul ca va fi livrată maine

  17. #2997 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    Eu nu am factura si garantia in cont. Am primit in schimb SMS ca e pe drum, in cont la fel, apare in drum spre showroom.

    Am sunat la eMag si mi-a zis ca e totul ok si ca e rezervata comanda. Deci doar pt ca nu ai factura sau garantia, nu inseamna ca nu ai produsul.

  18. #2998 SP
    Junior Member mogospa's Avatar
    se poate comanda aici cu livrare in Martie:

    https://www.techinn.com/es/consolas-playstation/15860/s

  19. #2999 SP
    Member luciteck's Avatar
    Scuzati-mi limbajul dar sper sa-si ia medicamente de banii aia, sau sa ramana cu ele de gat, toate gunoaiele speculative de bisnitari care ii impiedica pe ceilalti sa se bucure de o consola pe care o asteptau de mult.

  20. #3000 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Si eu am sunat pentru a doua oara sa ma mi se confirma ca totul e ok si tipa din call center m a asigurat ca totu e bine si ca primesc in 12. Sper sa nu imi faca surprize.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts