Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 404 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast
Results 2,961 to 2,980 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #2961 SP
    Junior Member mogospa's Avatar
    pe site-ul asta din spania apare incepand cu 15/02/2021 livrare in RO incepand cu 3/4 Martie

    https://www.techinn.com/index.php?ac...pra&idioma=spa

  2. #2962 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    O intrebare stupida: unde imit pot vedea comenzile pe site-ul Orange?
    un contul tau, ai comanda si factura.

  3. #2963 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    nu este adevarat, eu am prins doua. una la emag si una la orange
    Ai una libera? Am un doritor.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2964 SP
    Member Ramon's Avatar
    Quote Originally Posted by starkweather View Post
    Am prins la orange. Daca e cineva interesat, donez prioritate nr 880 la Altex.
    Eu as vrea.

  5. #2965 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA View Post
    Ai una libera? Am un doritor.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    din pacate este pt prietenul meu. Sorry!

  6. #2966 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    La orange cica nu a mers pe chrome, la emag puteai sa adaugi in cos cate vor muschii tai. O sa astept la altex, cand mi-o veni vremea. Aia e...

  7. #2967 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    la flanco nimic nu?

  8. #2968 SP
    Junior Member ZeusRoman98's Avatar
    Si eu sunt in aceeasi situatie. Nu stiu daca avem sanse sa o primim foarte curand. Mie mi-a spus ca nu se stie cand e urmatorul stoc.
    Deci sa inteleg ca nu e sigur ca le primim acum intre 12-14 daca am reusit sa comandam si sa platim ?

  9. #2969 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by def View Post
    La orange cica nu a mers pe chrome, la emag puteai sa adaugi in cos cate vor muschii tai. O sa astept la altex, cand mi-o veni vremea. Aia e...
    am incercat eu pe 3 browsere diferite, ba chiar si pe un alt laptop, toate aceeasi situatie, fara buton de adaugat in cos si a durat un minut - doua pana m-am mutat si logat de pe unul pe altul

  10. #2970 SP
    Junior Member AndyMnt's Avatar
    nicio sansa sa mai apara azi pe la emag?

  11. #2971 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Si eu am prins la emag si am sunat. Fata de la call center mi-a spus ca bine ca am sunat ca mai era una singura nerezervata in depozit, mi-a rezervat-o din sistem pe numarul de comandă, dar a zis ca nu poate sa dea ea finalizare comanda, se vor procesa si finaliza manual fiecare de alt departament pentru cei ce au prins "rezervarea". A zis ca au fost 156 toate

    Edit: statusul comenzii mele era plată acceptată si primisem si mail cu confirmare înregistrare comanda

  12. #2972 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    La EMAG nu mergea sa cumperi mai mult de o consola intr-o singura Tranzacție, nu mai dați informații greșite. Puteai sa adaugi in Cos si 100 de console, insa daca dădeai mai departe catre plata nu te lasa, aveai mesaj ca nu poti achiziționa mai mult de o consola.
    Cine a luat mai multe, ori minte, ori a mai avut cativa acoliți care au stat in acelasi timp la panda, altfel nu aveai cum deoarece timpul a fost unul destul de scurt de fiecare data cand a aparut stoc.

  13. #2973 SP
    Junior Member cboghiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    Si eu sunt in aceeasi situatie. Nu stiu daca avem sanse sa o primim foarte curand. Mie mi-a spus ca nu se stie cand e urmatorul stoc.

    Dar ai primit mail de rezervare sau ceva? De ce ai sunat? Eu am primit mail cu confirmare si plata si sms: Am prelua comanda ta xxxxxxx in valoare de 2.499,99 lei si o livram pe 12.12 in xxxxxx! Te anuntam cand o poti ridica. Ganduri bune!
    Totul este ok ??

  14. #2974 SP
    Junior Member Anomander's Avatar
    Quote Originally Posted by Atem View Post
    Si eu am prins la emag si am sunat. Fata de la call center mi-a spus ca bine ca am sunat ca mai era una singura nerezervata in depozit, mi-a rezervat-o din sistem pe numarul de comandă, dar a zis ca nu poate sa dea ea finalizare comanda, se vor procesa si finaliza manual fiecare de alt departament pentru cei ce au prins "rezervarea". A zis ca au fost 156 toate
    Cum functioneaza asta? Eu am sunat acum o ora si mi-au zis ca nu am prins rezervare.

  15. #2975 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    Cum functioneaza asta? Eu am sunat acum o ora si mi-au zis ca nu am prins rezervare.
    Nu am sunat acum, ci la scurt timp dupa ce am comandat

    ---------- Post added 10-12-2020 at 16:36 ----------

    Mai mult de atât nu stiu, sper ca într-adevăr a putut sa mi-o rezerve pe ultima

  16. #2976 SP
    Member miculas10's Avatar

    Exclamation

    E foarte greu de gasit sa cumpar 1 bucata am verificat toate ziua fiecare 15 minute dar odata am gasit undeva la ora 4 dar deje si emag face figuri
    Attached Images Attached Images ps5-kamu.jpg

  17. #2977 SP
    Junior Member Anomander's Avatar
    De curiozitate, cei care aveti comanda la eMag cu livrare pe 12, la ce ora ati plasat comanda?

  18. #2978 SP
    Junior Member ZeusRoman98's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    De curiozitate, cei care aveti comanda la eMag cu livrare pe 12, la ce ora ati plasat comanda?
    15:17

  19. #2979 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Quote Originally Posted by Anomander View Post
    De curiozitate, cei care aveti comanda la eMag cu livrare pe 12, la ce ora ati plasat comanda?



    Eu am cu livrarea maine si s-a confirmat la 15:17.

  20. #2980 SP
    Junior Member Atem's Avatar
    Eu am livrare prin curier si scrie începând de mâine. Voi ati primit mail cu factura/ finalizare comandăa?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 404 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 199 249 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts