Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 151 of 404 FirstFirst ... 51 101 141 149 150 151 152 153 161 201 251 ... LastLast
Results 3,001 to 3,020 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #3001 SP
    Junior Member ZeusRoman98's Avatar
    Quote Originally Posted by DaLord View Post
    Si eu am sunat pentru a doua oara sa ma mi se confirma ca totul e ok si tipa din call center m a asigurat ca totu e bine si ca primesc in 12. Sper sa nu imi faca surprize.
    Ai sunat de 2 ori la ei?

  2. #3002 SP
    Junior Member LaurEntiu97's Avatar
    E cineva pe aici care a comandat de la Orange si dupa efectuarea platii a primit mesaj cum ca a fost anulata?

    Daca da, ati primit banii inapoi pe card?

  3. #3003 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Ok, in teorie pana anul viitor numai are rost sa ne chinuim?

  4. #3004 SP
    Banned asperas's Avatar
    manaria eMAG! Ia zi bai eMAG(sunteti destui aici, atat voi cat si PCR-ul vostru) cate console ai avut si au zburat toate in 40-45 sec? fraierii dau refresh si PCR-ul intra in fata..

  5. #3005 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeusRoman98 View Post
    Ai sunat de 2 ori la ei?
    da, de doua ori si acelasi raspuns l-am primit. m-am panicat cand am vazut cati s-au plans ca au cumparat defapt o rezervare pentru urmatorul stoc.

  6. #3006 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    manaria eMAG! Ia zi bai eMAG(sunteti destui aici, atat voi cat si PCR-ul vostru) cate console ai avut si au zburat toate in 40-45 sec? fraierii dau refresh si PCR-ul intra in fata..
    Au fost 500 de console Sursa sigura. Mi se pare un timp rezonabil. La fel a fost si de BF cu OLEDurile, vreo 1000, au zburat intr-un min.

  7. #3007 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Aruncand un ochi pe olx, vad ca s-au mai potolit cu preturile....probabil pe la jumatea anului viitor o sa fie suprasaturata piata. Va doresc sa faceti rost de o consola, ca sa apara si schimburile de jocuri, SH etc. Spor la vanatoare

  8. #3008 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Ca sa scriu si aici. Am prins la Orange la 16:05, am platit, am primit mail, totul ok. Apoi 5 min later, sms ca s-a anulat comanda. Am sunat la ei, m-am certat 30 de min, cica nu mai au stoc. Pai daca nu mai au stoc cum de mi-ati luat banii...trebuia sa nu pot face comanda si mai ales plata.
    In fine, am facut si plangere la ANPC. Vreau produsul si daca nu se poate, banii inapoi x2 ca i-au blocat fara motiv.

  9. #3009 SP
    Banned asperas's Avatar
    Dap 500 si au jonglat cu ele intre ei ..vo' spun din interior

  10. #3010 SP
    Junior Member petersagan's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Dap 500 si au jonglat cu ele intre ei ..vo' spun din interior
    jonglam si noi cu voi in primavara, luam de la mediagalaxy

  11. #3011 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Dap 500 si au jonglat cu ele intre ei ..vo' spun din interior
    Nu a jonglat nimeni din interior cu nimic. Terminati cu prostiile astea. Consola a fost up and available 30 de secunde bune. You snooze, you lose mofo. De 4 Black Friday si acum cu PS5, n-am dat decat 1 singur rateu din vina mea(pct de livrare favorit nesetat). Deci sunt pe bune, daca esti suficient de cretin si obsedat incat sa refreshui la fix.

  12. #3012 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by Vortex66 View Post
    Nu a jonglat nimeni din interior cu nimic. Terminati cu prostiile astea. Consola a fost up and available 30 de secunde bune. You snooze, you lose mofo. De 4 Black Friday si acum cu PS5, n-am dat decat 1 singur rateu din vina mea(pct de livrare favorit nesetat). Deci sunt pe bune, daca esti suficient de cretin si obsedat incat sa refreshui la fix.
    Eu nu inteleg daca am si platit-o si am dovada platii, de ce imi spun ca nu mai e pe stoc...Nu e ca si cum m-am inscris la vreo tombola.

  13. #3013 SP
    Junior Member Staticrzr's Avatar
    Sa vedem și Flanco. Ar trebui să aibă și ei.

  14. #3014 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    allex1923: la eMAG?

  15. #3015 SP
    Junior Member watsy's Avatar
    eu la orange am primit mail-ul ca totul e ok inca de 15:49. Au lasat prea multe minute sa se comande si au vandut mai mult decat aveau

  16. #3016 SP
    Junior Member jormungandr86's Avatar
    Emag și-a făcut publicitate și trafic gratis, drăguț. Ce sens avea sa trimită notificări pe aplicație și mail că vor vinde azi dacă atunci când le pun în vânzare...nada notification.

    Asta e, ne vedem în martie.

  17. #3017 SP
    Junior Member allex1923's Avatar
    Quote Originally Posted by Vortex66 View Post
    allex1923: la eMAG?
    Orange

  18. #3018 SP
    Banned asperas's Avatar
    glume my friend am acces la bz lor de date, stiu cand au fost listate si mai ales de ce sa intarziat atat! rezervari pt unul pt altul ..stie Nea Stanciu ce faceti voi acolo! eMAG = sECU vreti papara de la Naspers?

  19. #3019 SP
    Junior Member Vortex66's Avatar
    Quote Originally Posted by jormungandr86 View Post
    Emag și-a făcut publicitate și trafic gratis, drăguț. Ce sens avea sa trimită notificări pe aplicație și mail că vor vinde azi dacă atunci când le pun în vânzare...nada notification.

    Asta e, ne vedem în martie.
    Intr-adevar. Nu stiu de ce fac pe prostii si o ard cu notificari si dume de genul cand ar putea sa zica direct: stocul este foarte mic, doar stati pe refresh, nu va bazati pe notificari din aplicatii. Asa e simplu, nu mai dezamagesti oamenii care asteapta notificarea.

    Unii din noi, veteranii, stim deja ca asta cu notificarea e apa de ploaie.

    ---------- Post added 10-12-2020 at 17:35 ----------

    Quote Originally Posted by allex1923 View Post
    Orange
    Mi-ai dat reply mie. Eu vorbeam de eMag. Nu ma bag la restul, care aparent sunt neseriosi.

  20. #3020 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    O sa fie si la FLanco?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts