Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 404 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1001 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Altă informație proaspătă:

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  2. #1002 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    nu pare ca misca ceva

  3. #1003 SP
    Junior Member androi's Avatar
    Gamers.ro imi spune ca ieri au trimis toate consolele, Fan Courier Oradea imi spune ca nu au nimic in depozit si ca e din cauza ca nu a plecat de la expeditor. Undeva la mijloc, s-a intamplat un colegism si presimt ca nu mai vad consola. Bag p*la.

  4. #1004 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Pe de altă parte, poți face toate aceste lucruri și pe varianta cu disc. Nu e ca și cum dacă ai varianta cu disc nu mai poți să cumperi digital la reduceri sau să folosești opțiunea de share games. Varianta digitală are un mic avantaj estetic, dincolo de asta eu unul prefer să am mai multe opțiuni pentru jocuri, nu mai puține.

  5. #1005 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Da, dar unu care de ani de zile n-a mai folosit discuri nu cred ca se va apuca acum. Deci mai bine cu 500 lei mai ieftin si ii folosește pe Store.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  6. #1006 SP
    Member angellicus's Avatar
    Quote Originally Posted by androi View Post
    Gamers.ro imi spune ca ieri au trimis toate consolele, Fan Courier Oradea imi spune ca nu au nimic in depozit si ca e din cauza ca nu a plecat de la expeditor. Undeva la mijloc, s-a intamplat un colegism si presimt ca nu mai vad consola. Bag p*la.
    La mine ceva asemănător...au plecat ieri jocurile și consola din Timișoara în colete separate. Jocurile le livrează azi, consola nu a ajuns inca la Cluj în depozit. Deja o dau și eu în paranoia

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. #1007 SP
    Junior Member r3dman's Avatar
    1. Design simetric
    2. Daca ai PS+ si vanezi double-discounts si ai rabdare 2-3 luni dupa ce apare un joc il poti lua foarte ieftin
    3. E mai comod sa intri in orice joc vrei fara sa mai cauti disk-ul.


    Nu ma intelege gresit, imi plac ambele variante si vad un mare avantaj la consola cu disc pentru persoanele ce au colectii de filme pe Blu-Ray. Dar eu nu am asa ceva si m-am obisnuit mai mult sa fac streaming + sa iau jocurile in format digital.

  8. #1008 SP
    Junior Member gabeylo's Avatar
    Sper ca nu o sa inceapa acum o dezbatere digital vs disc drive. E alt thread dedicat pentru asta.

  9. #1009 SP
    Junior Member androi's Avatar
    Quote Originally Posted by angellicus View Post
    La mine ceva asemănător...au plecat ieri jocurile și consola din Timișoara în colete separate. Jocurile le livrează azi, consola nu a ajuns inca la Cluj în depozit. Deja o dau și eu în paranoia

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Macar la tine ai o confirmare ca este undeva. Al meu nici nu e in sistemul Fan si nici la depozit. Cei de la Gamers in schimb au fost amiabili si au spus ca daca nici in dupa-amiaza asta nu apare in sistemul Fan, sa revin cu un apel maine, ca ma ajuta cu investigatul si o consola tot o sa primesc... acum ca zilele astea sau in Aprilie 2021, cine stie.

  10. #1010 SP
    Member Ramon's Avatar
    Pe emag au fost azi pe stoc sau nu inca?

  11. #1011 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Quote Originally Posted by Tony7Y View Post
    Cei care doresc versiunea digitala, sunt curios totusi ce avantaje vedeti la aceasta, pe langa pretul mai mic.

    In cazul PS4, jocurile in PS Store le-am gasit de multe ori mult mai scumpe decat variantele pe disc.
    Cred ca e deajuns sa cumperi 3-4 jocuri digitale si deja avantajul de 500 lei se duce.
    Jocurile pe disc pot fi cumparate de multe ori la oferta in diverse magazine. Ca sa nu mai zic de varianta OLX sau imprumut de la prieteni.
    1. Nu-mi place zgomotul ambiental pe care-l fac discurile.
    2. Mi se pare mult mai comod să cumpăr direct online.
    3. Mă joc puțin și puține jocuri mă atrag așa că îmi cumpăr destul de puține titluri, dar bune, pe care din când în când vreau să le rejoc.
    4. Nu mă atrage deloc ideea de a sta să vând/să fac schimburi.
    5. Discount-urile online mi se par foarte bune și este un 1 stop shop. În loc să stau să urmăresc discount-uri pe 4 site-uri de la diferiți retail-eri în felul ăsta le pot căuta într-un singur loc, organizate frumos.
    6. Îmi place mult mai mult cum arată varianta digital - aspectul ăla simetric e <3

  12. #1012 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by gabeylo View Post
    Sper ca nu o sa inceapa acum o dezbatere digital vs disc drive. E alt thread dedicat pentru asta.
    Te simt cam deranjat de tot si toate. Eu ti-as recomanda sa te calmezi si sa recitesti titlul topicului.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #1013 SP
    Junior Member NttSkippy's Avatar
    Salut. Eu am reusit sa prind, la Orange, la 12:25.
    Cei de la amazon au anuntat ieri ca vor avea disponibile azi, pe Italia, Spania, UK. Poate merita sa va uitati si acolo.

  14. #1014 SP
    Junior Member drrakku11's Avatar
    Sigur la 12? La 10 au dat drumul si a fost disponibila cam 5 minute.

  15. #1015 SP
    Junior Member forgame's Avatar
    Quote Originally Posted by NttSkippy View Post
    Salut. Eu am reusit sa prind, la Orange, la 12:25.
    Cei de la amazon au anuntat ieri ca vor avea disponibile azi, pe Italia, Spania, UK. Poate merita sa va uitati si acolo.
    Chiar sunt ghinionist sau nu stiu ce am. ca dau refresh din 5 in 5 min si nimic .. Esti tare norocos!

  16. #1016 SP
    Member geo971986's Avatar
    Aveti grija cu cei de la Gamers.ro. Eu sunt patit dar si altii (conform compari.ro). In toate cazurile s-a dovedit ca Gamers.ro spun doar ce vrea clientul sa auda. Mi-au trimis un joc cu 2 saptamani intarziere din 3 tentative de expediere (conform spuselor lor) Mereu era vina curierului desi coletul nici nu fusese predat iar AWB-ul lor era scris intentionat gresit. Sper totusi sa nu patiti la fel...

  17. #1017 SP
    Junior Member NttSkippy's Avatar
    Da, sigur. Comanda ta cu numarul 2414318 a fost inregistrata cu succes pe 19/11/2020 12:05:05.
    Salut Armand,

    Produsele comandate de tine sunt:

    Produse:

    1 x Consola PlayStation 5

    506 EUR



    Total de plata acum: 2502.27 Lei

    Eram cu refresh-ul apasat si a aparut stoc dintr-o data.

  18. #1018 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am avut eu una si inca nu facusem plata cu cardul. M-am răzgândit si am anulat comanda. Probabil a fost blocata pana atunci si au deblocat-o cand am anulat.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  19. #1019 SP
    Junior Member NttSkippy's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Am avut eu una si inca nu facusem plata cu cardul. M-am răzgândit si am anulat comanda. Probabil a fost blocata pana atunci si au deblocat-o cand am anulat.

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk
    Eu am vrut sa comand doua si au spus ca doar una e pe stoc. M-am gandit ca nu aloca mai mult de una singura pe cont dar daca se confirma ca e cea la care ai renuntat tu, am putea deduce ca e putin probabil sa mai suplimenteze stocul in cursul zilei[COLOR="Silver"]

  20. #1020 SP
    Member dtancu's Avatar
    Voila, de la Altex.
    Venita la 10 dimineața.

    Sent from my Z Fold 2 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 404 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts