Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 227 of 404 FirstFirst ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 277 327 ... LastLast
Results 4,521 to 4,540 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4521 SP
    Member gabridinu's Avatar
    Eu am banii blocati la ei. Au zis ca o sa fiu contactat azi pentru detalii.

  2. #4522 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Pai cei care au banii la Altex ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #4523 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by ionitagelu View Post
    Pai cei care au banii la Altex ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    N-are nimeni banii la Altex

  4. #4524 SP
    Member smits's Avatar
    Atunci ce livreaza daca nu au?

  5. #4525 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    N-are nimeni banii la Altex
    Pai cei care sunt pe lista de asteptare la Altex, nu le au platite deja ? Eu asa am inteles.

  6. #4526 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu, după ce sunt sunati primesc link de plata pe mail. Era și culmea sa le tina banii de 3 luni

  7. #4527 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Quote Originally Posted by ionitagelu View Post
    Pai cei care sunt pe lista de asteptare la Altex, nu le au platite deja ? Eu asa am inteles.
    Nu le-au plătit, plata se face după ce ii suna de confirmare


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #4528 SP
    Member jetssskii's Avatar
    A mai fost cnv sunat ? Care e cel mai mare nr sunat oare, stiam ca e vb de 1023 standard si 170 digitale. Practit ar trb sa fie pe la 1700 max.

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  9. #4529 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Nu le-au plătit, plata se face după ce ii suna de confirmare


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    OK, am inteles.

  10. #4530 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    guys, cei cu comenzi la Orange. m-au sunat inapoi acum si mi-au zis ca e totul ok insa nu va fi livrata azi cum scrie in mesajul trimis AUTOMAT de o mizerie de algoritm de la ei si ca sa astept sa primesc mesaj de la firma de curierat. am intrebat de doua ori daca comanda sigur va fi livrata si nu va fi anulata si mi-a confirmat doamna/domnisoara de la Orange ca va fi livrata si sa nu-mi fac griji.

    v-am zis, exact aceeasi poveste si cu PS4-ul de l-am comandat acum 5-6 luni. primisem mesaj d-asta automat, trimis de un algoritm basit, ca o sa fie livrata intr-o anumita zi si am stat ca bou pana la 5-6 PM sa astept curierul, dupa care am sunat, s-a chinuit doamna/domnisoara aia tot asa sa-mi identifice comanda si dupa lungi discutii a reusit, zicandu-mi ca de fapt va fi livrata in alta zi si tot asa, sa astept mesaj de la curier...

  11. #4531 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    La eMag nu are nimeni vreun informator?

  12. #4532 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    Dacă azi nu o să fie, slabe șanse.
    Dai cu refresh, oricum fără nu sunt șanse să prinzi

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  13. #4533 SP
    Member miculas10's Avatar
    Dacă la Orange scrie la comenzile procesat la Curier nu are cum se anuleze după aia , dacă da atunci făcut ceva șmecherie

  14. #4534 SP
    Junior Member VIKcentiu's Avatar
    Sa fie cum spui tu!

  15. #4535 SP
    Junior Member Haiducu's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    guys, cei cu comenzi la Orange. m-au sunat inapoi acum si mi-au zis ca e totul ok insa nu va fi livrata azi cum scrie in mesajul trimis AUTOMAT de o mizerie de algoritm de la ei si ca sa astept sa primesc mesaj de la firma de curierat. am intrebat de doua ori daca comanda sigur va fi livrata si nu va fi anulata si mi-a confirmat doamna/domnisoara de la Orange ca va fi livrata si sa nu-mi fac griji.

    v-am zis, exact aceeasi poveste si cu PS4-ul de l-am comandat acum 5-6 luni. primisem mesaj d-asta automat, trimis de un algoritm basit, ca o sa fie livrata intr-o anumita zi si am stat ca bou pana la 5-6 PM sa astept curierul, dupa care am sunat, s-a chinuit doamna/domnisoara aia tot asa sa-mi identifice comanda si dupa lungi discutii a reusit, zicandu-mi ca de fapt va fi livrata in alta zi si tot asa, sa astept mesaj de la curier...
    Cam in cat timp ai fost sunat?

  16. #4536 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Dacă la Orange scrie la comenzile procesat la Curier nu are cum se anuleze după aia , dacă da atunci făcut ceva șmecherie
    imi spui te rog la ce ora ai dat comanda la Orange sambata? De fapt ma intereseaza ce ora iti apare pe site la statusul comenzii.

  17. #4537 SP
    Member gompo's Avatar
    Casti wireless Sony Pulse 3D, PlayStation 5
    in stoc limitat la Flanco!

  18. #4538 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Haiducu View Post
    Cam in cat timp ai fost sunat?
    cam intr-o ora si un pic. cam asa.

  19. #4539 SP
    Member snk2's Avatar
    Care este numarul de telefon pt suport la comenzi Orange? Pe site la ei gasesc doar numere apelabile din reteaua lor care nu au nici o legatura cu suport pt magazinul online.

  20. #4540 SP
    Member flaviud's Avatar
    Castile pt Ps5 Sony Pulse 3D in stoc si la Altex

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts