Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 226 of 404 FirstFirst ... 126 176 216 224 225 226 227 228 236 276 326 ... LastLast
Results 4,501 to 4,520 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #4501 SP
    Senior Member dronology's Avatar

    La Orange puteți să nu mai dai refresh, dezactivați scripturile etc.


    https://www.orange.ro/magazin-online...-playstation-5


    Attached Images Attached Images clipboard01.jpg

  2. #4502 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    A fost rupt serveru gen, la marja de profit pe consolă nu cred că are rost.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  3. #4503 SP
    Member kostyn26's Avatar
    Ma mir ca nu avem info de la emag, adica la orange a fost stoc la altex stoc....si emag nimic?

  4. #4504 SP
    Junior Member xargon's Avatar
    eMag are la parteneri.

    Sent from my MI 9 using Tapatalk

  5. #4505 SP
    Junior Member DarkPheonix's Avatar
    Din curiozitate, daca imi pot spune cei care au fost sunati azi, cu ce incepea numarul de telefon al Altexului? Macar sa stim daca e al lor, in cazul in care ne suna un numar necunoscut

  6. #4506 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Si daca te suna un numar necunoscut, de obicei nu raspunzi sau ce ?

  7. #4507 SP
    Junior Member DarkPheonix's Avatar
    Raspund, dar eram mai mult curios

  8. #4508 SP
    Junior Member dragos2804's Avatar
    e ciudat cum suna numai numere 1000+ eu am 760 si nimic

  9. #4509 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Daca cineva este sunat, l-as ruga sa intrebe daca o sa sune si la digitale. Mersi

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  10. #4510 SP
    Junior Member DarkPheonix's Avatar
    Pe un grup de facebook, cineva a scris ca a fost sunat de Altex cu numarul 1400 si ceva, pentru varianta cu disc

  11. #4511 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by VIKcentiu View Post
    La mine scrie de sambata, cand am dat comanda: "in procesare la curier", niciun sms, nimic altceva...
    la fel si la mine...

  12. #4512 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by miculas10 View Post
    Salutare cei de la orange care au reușit sa comanda sâmbătă versiunea digitală..ați primit ceva informați sau sms? Oare o sa livrează astăzi..la comenzile mele deja arată predat coletul pentru curier..dar alt semn încă nimic
    Eu am primit SMS ca se livreaza miercuri.

  13. #4513 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Daca cineva este sunat, l-as ruga sa intrebe daca o sa sune si la digitale. Mersi

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk
    Da, si eu +1 la rugamintea sa intrebe daca vor suna si pe cei cu varianta digitala!
    Multumesc anticipat !

  14. #4514 SP
    Member Para81's Avatar
    Quote Originally Posted by ionitagelu View Post
    Eu am primit SMS ca se livreaza miercuri.
    Sms pe numar Orange sau alt operator?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #4515 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Quote Originally Posted by Para81 View Post
    Sms pe numar Orange sau alt operator?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Orange

  16. #4516 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    bai fratilor, si eu sunt in aceeasi situatie ca voi cu cei de la Orange si am mai patit fix la fel cand mi-am luat un PS4 de la ei acum 5-6 luni.

    Am primit mesaj ca aceasta comanda o sa fie livrata astazi. Astazi, nu primesc nimic altceva in ideea in care sa mi se spuna si mie, ce firma de curierat, ora, numarul la care pot sa sun, etc.

    Sun la Orange (EXACT CA DATA TRECUTA CU PS4), si domnisoara sau doamna de acolo nu este in stare sa-mi gaseasca comanda dupa ce ii ofer toate datele necesare . Imi spune ca ma suna ea inapoi si nu m-a sunat nici pana acum, a trecut o ora . La fel s-a intamplat si cand am luat un PS4 de la ei, m-am certat cu doamna aia ca nu reusea sa-mi gaseasca comanda dupa ce ii dadusem efectiv toate datele necesare (nr comanda, nr de telefon, e-mail, data, ora, etc.); pe vremea aia in loc sa-mi aduca un PS4 nou-nout, cum am comandat, mi-au adus un PS4 intr-o cutie deja deschisa .

    Mare scandal ce urmeaza daca ma suna si imi spune ca a fost o eroare de la site si ca le pare rau si toate balariile alea de corporatie. Cum e posibil sa ne ia banii si sa nu gaseasca comanda... E strigator la cer, cum ar zice ta-su lu Louie

  17. #4517 SP
    Member gabridinu's Avatar
    am sunat si eu la Orange. Cica a a fost o problma tehnica si o sa anuleze comenzile. Eu n-am primis SMS. Nu am telefon de orange.
    Mega Fail....

    In status comanda, imi arata: In procesare la curier. ... Mda.

  18. #4518 SP
    Junior Member ionitagelu's Avatar
    Vom vedea. Bine ca nu am apucat sa le spun copiilor ...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #4519 SP
    Junior Member postelnicuadi's Avatar
    Quote Originally Posted by gabridinu View Post
    am sunat si eu la Orange. Cica a a fost o problma tehnica si o sa anuleze comenzile. Eu n-am primis SMS. Nu am telefon de orange.
    Mega Fail....

    In status comanda, imi arata: In procesare la curier. ... Mda.
    Eu am primit mesaj ca e aprobata si este la curier, urmand a fi livrata marti in 23 februarie.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #4520 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by gabridinu View Post
    am sunat si eu la Orange. Cica a a fost o problma tehnica si o sa anuleze comenzile. Eu n-am primis SMS. Nu am telefon de orange.
    Mega Fail....

    In status comanda, imi arata: In procesare la curier. ... Mda.

    nu are cum sa-mi zica asta iti zic sigur ca le fac mare scandal. nu mi-au anulat comanda de 3 zile de cand am facut-o, asta e a 4-a zi in care nu mi s-a zis nimic cum ca ar fi fost o eroare. mi-au luat banii, mi-au dat mailuri de confirmare, mi-au trimis SMS ca e aprobata + livrata. PAI CATE FAILURI SA MAI DAI? direct reclamatii plus tot ce trebuie, n-au cum sa-si bata joc in halul asta. ce treaba avem noi ca nu le merge lor site-ul? ) lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts