Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 329 of 404 FirstFirst ... 229 279 319 327 328 329 330 331 339 379 ... LastLast
Results 6,561 to 6,580 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6561 SP
    Member Atrium's Avatar
    Altex pana acum si-au onorat toate comenzile. Chiar daca au gafat putin cu tombola aceea, pana la urma au incercat sa isi spele pacatele. Ca au reusit, sau nu, este inca subiect de discutie...

    Daca vor ajunge la noi consolele chiar pe 17.06 asta este de vazut. Nu mai conteaza o zi doua in plus.

  2. #6562 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu este nicio tombola!
    Pai daca nu sunt ps.uri de ajuns?! Se face o lista in ordinea comenzilor?

  3. #6563 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exista un stoc de x bucati. In momentul in care acel x va fi atins, o sa vedem Stoc Epuizat.

  4. #6564 SP
    Member eidos's Avatar
    gata "produs indisponibil"

  5. #6565 SP
    Junior Member mmihailasergiu's Avatar
    Ma bucur mult de tot ca este stoc,eu am deja din martie dar ma bucur pentru cei care au reușit acum sa comande,sper sa nu fie iar ca în noiembrie cu tombole și alte rahaturi,sper sa se termine nebunia asta cu stocurile.Tine prea mult stocul nu e ceva în regula,oricum am văzut ca pe 18 vine și controlerul nou rosu deci vine stoc masiv!!!

  6. #6566 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A durat mai bine de 1h. Cine a vrut sa prinda sigur a prins si acum nu mai are nimeni scuza.

  7. #6567 SP
    Member alexandru92's Avatar
    Eu am primit notificare pe telegram, deja linkul are veste 1000 de vizualizări, daca din cei 1000 cel putin jumatate au dat comandă... ori sunt mai mult de 300 de bucati ori nush..

  8. #6568 SP
    Member xenocid's Avatar
    Eu o comandai p'aia cu Rapunzel & Clark? Aia a fost singura optiune?

  9. #6569 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca a zis un user random de pe internet ca au fost x de bucati, nu inseamna ca a avut si dreptate.

    @xenocid - tu ne intrebi pe noi ce ai comandat?

  10. #6570 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    A durat mai bine de 1h. Cine a vrut sa prinda sigur a prins si acum nu mai are nimeni scuza.
    Eu tot vreau digitala

  11. #6571 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am si eu un prieten care vrea doar digitala. Nu inteleg obsesia. Arata la fel de urat si nu e la fel de practica.

    Plus de asta, digitala nu se fabrica pt ca nu aduce profit, asa ca se fabrica doar asta cu disk.

    Posibil sa asteptati dupa digitala pana in iarna/la anu, desi cu disk sa fie pe stoc in curand.

  12. #6572 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Butonul de pe site a arătat mereu Precomanda. Și eu cred că au fost multe, s-a putut da precomandă pentru prea mult timp. Acum vom vedea. Eu am apucat să dau chiar repede, 16:10. Pe la 16:13 am primit și confirmarea plății de la PayU. Să sperăm că au ajuns suficiente la useri și nu pe OLX.

  13. #6573 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am si eu un prieten care vrea doar digitala. Nu inteleg obsesia. Arata la fel de urat si nu e la fel de practica.

    Plus de asta, digitala nu se fabrica pt ca nu aduce profit, asa ca se fabrica doar asta cu disk.

    Posibil sa asteptati dupa digitala pana in iarna/la anu, desi cu disk sa fie pe stoc in curand.


    E simetrica. Am doar jocuri digitale si asa intentionez sa ramana. E simetrica. Mi se pare aiurea sa dau 500 de lei pe un disk drive pe care nu il voi folosi. Pot pierde sau zgaria jocurile fizice. E simetrica. Cand cumpar un joc vreau sa il am si la pensie, nu sa il vand dupa ce il termin o singura data.

  14. #6574 SP
    Member xenocid's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post

    @xenocid - tu ne intrebi pe noi ce ai comandat?
    Aproximativ da

    Când am intrat eu pe site, cu 10 minute înainte de terminarea stocului singura opțiune era cea cu joc inclus la 2799,99. Întrebam dacă au mai avut și alte "sortimente".

  15. #6575 SP
    Junior Member Bisebi's Avatar
    Nu, aceea a fost singura. Faptul că le pun in bundle mai da câțiva boți peste cap

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  16. #6576 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu le-au pus ei in bundle. E bundle oficial de la Sony.

  17. #6577 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Tare rau Altex daca au putut aduce acest bundle, ajunge greu in EU. Au fost 1000 de bucati in stoc

  18. #6578 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Am prins un bundle pentru un prieten care acum mi-a zis ca nu-l mai vrea.. Daca il vrea cineva, il dau pe cat am dat pe el (nu vreau nimic extra). Daca nu-l vrea nimeni, il returnez.

  19. #6579 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Vineri am auzit/citit că vor apare niște bundle-uri cu jocuri. E clar e bundle oficial, și cutia are poză cu jocul. E mai bine să le bage pe rând dacă au și digitale și simple (deși Sony câștigă mai mult la accesorii și jocuri decât din console simple).

  20. #6580 SP
    Junior Member Darken's Avatar
    Eu n-am reusit cumva sa finalizez plata cu cardul, nu am idee de ce...am aprobat-o prin aplicatie, dar mizeria de pay u nu a mai reactionat deloc in browser apoi...si acum sunt cu un singur mail ca am plasat comanda dar la detalii cand intru in cont pe comanda aia zice plata in asteptare...am sunat la call center la altex dar nu raspunde nimeni in 15 min ( au astia un suport de nota -5 ), nu prea mai stiu ce sa fac.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 329 of 404 FirstFirst ... 229 279 319 327 328 329 330 331 339 379 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts