Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 318 of 404 FirstFirst ... 218 268 308 316 317 318 319 320 328 368 ... LastLast
Results 6,341 to 6,360 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6341 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by Antiohh View Post
    intre timp: puhoi de lume spre emagurile din Romania
    pai merg samsarii sa comande cate 10 bucati pentru familie si preteni

  2. #6342 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Degeaba, daca nu poti decat 1 nume per persoana - sper ca si cu CNP.

  3. #6343 SP
    Junior Member pr0ph3t's Avatar
    La cata disperare e, se duc cu toate neamurile.

  4. #6344 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Acum ramane doar sa astept la emag urmarim altex si flanco smartselect_20210526-171010_emag.jpg

  5. #6345 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah, deci pune comanda si in sistem?

  6. #6346 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ah, deci pune comanda si in sistem?
    Asa se pare. Poate se fenteaza samsarii astfel.

  7. #6347 SP
    Junior Member FlorinP's Avatar
    Pai cum fac, plec din Bucuresti pana acolo?

  8. #6348 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Nici eu nu am găsit în București, am intrat aleatoriu în showroom, văzând ca e nou, și, la fel, mi a făcut el comanda pe contul meu. Btw, eu am primit consola în 2 zile

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  9. #6349 SP
    Member Antiohh's Avatar
    Poate se putea si in bucuresti dar nu stiau aia

    Mi se pare ciudat sa se poata doar intr-un singur magazin

  10. #6350 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A facut prietenu asta in Showroom Titan si l-a pus pe o lista si apoi in sistem cu comanda la furnizor.
    Sa vedem acum daca se si materializeaza

    Oricum, multumesc frumos @dinamovistu2008

  11. #6351 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    A facut prietenu asta in Showroom Titan si l-a pus pe o lista si apoi in sistem (inca nu a apucat sa verifice in contul lui) cu comanda la furnizor.
    Sa vedem acum daca se si materializeaza

    Oricum, multumesc frumos @dinamovistu2008
    Cu mare placere. Daca se modifica statusul anunt aici

    ---------- Post added 26-05-2021 at 17:40 ----------

    Quote Originally Posted by DarthhNik View Post
    Nici eu nu am găsit în București, am intrat aleatoriu în showroom, văzând ca e nou, și, la fel, mi a făcut el comanda pe contul meu. Btw, eu am primit consola în 2 zile

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Multumesc frumos pentru info. Tu cand ai facut comanda in showroom?

  12. #6352 SP
    Junior Member AlexCioaca's Avatar
    Multumesc frumos de tip, baieti, am mers o ora pana in Showroom Titan ca sa intreb pe toti cei de la Emag de treaba cu lista de asteptare si toti sa imi spuna ca nu pot ajuta cu nimic...Apreciez timpul pierdut, multumesc!

  13. #6353 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Eu am spus clar: showroom EMAG Afi Ploiești.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  14. #6354 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexCioaca View Post
    Multumesc frumos de tip, baieti, am mers o ora pana in Showroom Titan ca sa intreb pe toti cei de la Emag de treaba cu lista de asteptare si toti sa imi spuna ca nu pot ajuta cu nimic...Apreciez timpul pierdut, multumesc!
    Pai sincer cam asa este Alex, consultantii de vanzari pot sa-ti faca comanda insa ei nu fac comenzi la furnizorii din Romania. Niciodata nu a fost asa. Observ intr-o poza dintr-un post de mai devreme ca PS5-ul vine insotit de extra garantie ( asa face si consultantul un comision frumos). Acum depinde de noroc. Teoretic comenzile astea sunt in aer. Spun asta pentru ca am lucrat la Emag mai bine de acum 10 ani insa din ce am inteles lucrurile nu s-au schimbat.

    ---------- Post added 26-05-2021 at 17:59 ----------

    Quote Originally Posted by DarthhNik View Post
    Eu am spus clar: showroom EMAG Afi Ploiești.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Cei din Ploiesti sunt probabil niste angajati zelosi dornici sa faca comision, target, etc. Consultantul de vanzari intotdeauna se bazeaza pe stoc, ala din back office care se ocupa de comenzile online lucreaza si cu furnizorii din RO si are contacte. Numai in cazul cand tipul din showroom are un prieten in back office si-l poate ajuta cu comanda sau cu o bucata de PS5 cand primeste. ( Si aici sunt sigur ca dai o spaga)

  15. #6355 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexCioaca View Post
    Multumesc frumos de tip, baieti, am mers o ora pana in Showroom Titan ca sa intreb pe toti cei de la Emag de treaba cu lista de asteptare si toti sa imi spuna ca nu pot ajuta cu nimic...Apreciez timpul pierdut, multumesc!
    Foarte ciudat. Prietenul pe care l-am ajutat a vorbit cu baietii in showroom Titan si l-au bagat in sistem...

  16. #6356 SP
    Junior Member CrazyyKiller's Avatar
    A fost un prieten acum 30 de minute in showroom titan si au zis ca faza asta e fake news cu lista + am fost si eu in acelasi timp in showroom crangasi unde la fel mi au zis ca nu exista nici o lista si ca sa pandesc urmatoarea precomanda. L am intrebat cand o sa fie si mi a zis ca nu poate sa mi dea mai multe detalii inafara de faptul ca pana in noiembrie nu mai aduc

    LE: tipul era ceva sef de magazin care mi a zis ca nu mai aduc pana in noiembrie

  17. #6357 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Sony in Romania (Sony Center) este reprezentata de https://www.premiumbrand.ro/
    cunoscuti de catre magazinele online ca Blokker Distribution. Le-am trimis un mail, vedem ce spun. De asemenea Quickmobile au consolele in stoc, la ei mereu a fost semnul intrebarii partea de service. https://www.quickmobile.ro/entertain...sion-alb-48336

    Poate daca ne strangem mai multi putem sa facem ceva cu Altex/ MG daca primim un pret mai bun. Direct o comanda la ei pentru cateva bucati, platite in avans si pe urma sa le livreze catre noi. E cineva aici care lucreaza la Altex?

  18. #6358 SP
    Junior Member DarthhNik's Avatar
    Quote Originally Posted by CrazyyKiller View Post
    A fost un prieten acum 30 de minute in showroom titan si au zis ca faza asta e fake news cu lista + am fost si eu in acelasi timp in showroom crangasi unde la fel mi au zis ca nu exista nici o lista si ca sa pandesc urmatoarea precomanda. L am intrebat cand o sa fie si mi a zis ca nu poate sa mi dea mai multe detalii inafara de faptul ca pana in noiembrie nu mai aduc

    LE: tipul era ceva sef de magazin care mi a zis ca nu mai aduc pana in noiembrie
    Well, fake news sau nu, eu am primit consola, iar Dinamovistul are comandă făcută pe site și va primi cu prioritate din viitoarele stocuri.

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

  19. #6359 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Cei care au făcut reclamații la Protecția Consumatorului au primit vreun răspuns?

  20. #6360 SP
    Junior Member VforV's Avatar
    Cei de la gamestore o au in stoc acum si o scalpeaza la 3900 ron, deci sunt doar nesimtiti, nu incredibil de nesimtit ca ceilalti cu preturi peste 4000.

    E si acesta progres, nu?/s



    Ce lume... makes me sick.


    P.S. Si eu as lua PS5-ul tot pt Demon's Souls, doar am luat PS4 Pro doar pt Bloodborne, deci e normal pt mine. Dar nu cumpar la preturile astea de mizerie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 318 of 404 FirstFirst ... 218 268 308 316 317 318 319 320 328 368 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts