Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 316 of 404 FirstFirst ... 216 266 306 314 315 316 317 318 326 366 ... LastLast
Results 6,301 to 6,320 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #6301 SP
    Junior Member edygilet's Avatar
    Salut,m-au sunat de la Altex,am facut plata joi si au spus ca consola se livreaza dupa data de 28 mai.Am avut numarul 5056 la tombola.

  2. #6302 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Ce s-a intamplat pe emag de au disparut toti samsarii?

  3. #6303 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca au disparut. A fost stoc si acum e stoc epuizat si asa se intampla mereu. Mai dureaza putin pana revin restu.

  4. #6304 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu cred ca au disparut. A fost stoc si acum e stoc epuizat si asa se intampla mereu. Mai dureaza putin pana revin restu.
    Exact

  5. #6305 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    au revenit samsarii* alarma falsa

  6. #6306 SP
    Junior Member czaharia's Avatar
    A prins careva?

  7. #6307 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu am primit notificarea de la Distill (sunetul de alerta + email) dupa ce a trecut - am dat click instant si era stoc epuizat - deci ori a tinut fff putin, ori a dat Distill fail...

  8. #6308 SP
    Member snk2's Avatar
    Notificarea de la distill a venit din cauza ca au disparut ofertele de la parteneri si pretul s-a schimbat, nu cred ca a fost stoc.

  9. #6309 SP
    Junior Member Leviathan's Avatar
    Eu nu cred ca ar fi fost stoc asa de dimineata

  10. #6310 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mereu dispar ofertele celorlalti cand baga ei produsul. La fel se intampla si la Xbox, apoi mai raman cateva minute doar ofertele lor si apoi dau drumu si la restu inapoi.

  11. #6311 SP
    Member gompo's Avatar
    Nu a fost stoc in dimineata asta, doar au facut putina "curatenie" prin ofertele partenerilor.

  12. #6312 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Quote Originally Posted by gompo View Post
    Nu a fost stoc in dimineata asta, doar au facut putina "curatenie" prin ofertele partenerilor.
    pai acuma sunt inapoi la fel

  13. #6313 SP
    Junior Member peryplatipu's Avatar
    Salutare, a comandat cineva PS5 varianta cu disk de pe Amazon UK? Ceva pareri legate de transport si modul in care garantia functioneaza la noi in Romania?

  14. #6314 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by peryplatipu View Post
    Salutare, a comandat cineva PS5 varianta cu disk de pe Amazon UK? Ceva pareri legate de transport si modul in care garantia functioneaza la noi in Romania?
    Salut !
    Aici iti pot raspunde eu:
    - De obicei livreaza si-n Romania insa sa te astepti la o suma de genul 20-30 de euro. Oricum cand pui adresa de livrare ti se spune daca se poate onora comanda in functie de adresa/ tara aleasa.
    - Pentru garantie trebuie trimis produsul fie la cei de la Amazon sau la firma afiliata care vinde pe Amazon ( cum e la Emag marketplace-ul)
    - Cel mai bine pentru tine ar fi sa-l primeasca cineva in UK, sa verifice daca totul este in regula cu produsul si sa ti-l trimita. Din pacate se dau multe tepe chiar si pe Amazon, sunt magazine noi aparute care incaseaza banii si nu trimit nimic sau daca trimit primesti altceva. Neaparat vanzatorul sa aiba sute daca nu mii de calificative. De asemenea este imperativ ca vanzatorul sa aiba date de contact, adresa de mail si numar de telefon ( ai sa ramai surprins ce gasesti pe la unii). Daca la produsul/ produsele pe care vrei sa le achizitionezi gasesti mesajul " Dispatched from and sold by Amazon" poti cumpara in siguranta. Sper ca acest mic ghid sa va fie de folos. Sunt client Amazon de anul trecut cu peste 60 de comenzi incheiate si pot sa va raspund la multe intrebari/ nelamuriri

    ---------- Post added 25-05-2021 at 16:33 ----------

    Baietii de la Gamestore.ro sustin ca pot aduce PS5 in aproximativ 10-14 zile, au chat pe site, am vorbit cu ei in urma cu o saptamana. Problema e pretul - 3900 lei/tva inclus
    Eu am lucrat cu ei in trecut, onoreaza comenzile insa uneori timpul de asteptare cat si pretul e cam mare.

    https://www.gamestore.ro/product--Co...-5--13036.html

  15. #6315 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai la pretul ala poti lua si acum de la diverse magazine. Nu recomand nimanui sa dea mai mult de 2000, respectiv 2500 lei pe consola.

  16. #6316 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Razvan crede-ma ca daca eram in tara, eu dadeam 4000 lei doar sa joc Demon Souls. Am o problema serioasa cu jocul ala. Sunt obsedat de el
    Depinde cat de mult il tine buzunarul. Ma refugiez in PS4 momentan....

  17. #6317 SP
    Junior Member peryplatipu's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Salut !
    Aici iti pot raspunde eu:
    - De obicei livreaza si-n Romania insa sa te astepti la o suma de genul 20-30 de euro. Oricum cand pui adresa de livrare ti se spune daca se poate onora comanda in functie de adresa/ tara aleasa.
    - Pentru garantie trebuie trimis produsul fie la cei de la Amazon sau la firma afiliata care vinde pe Amazon ( cum e la Emag marketplace-ul)
    - Cel mai bine pentru tine ar fi sa-l primeasca cineva in UK, sa verifice daca totul este in regula cu produsul si sa ti-l trimita. Din pacate se dau multe tepe chiar si pe Amazon, sunt magazine noi aparute care incaseaza banii si nu trimit nimic sau daca trimit primesti altceva. Neaparat vanzatorul sa aiba sute daca nu mii de calificative. De asemenea este imperativ ca vanzatorul sa aiba date de contact, adresa de mail si numar de telefon ( ai sa ramai surprins ce gasesti pe la unii). Daca la produsul/ produsele pe care vrei sa le achizitionezi gasesti mesajul " Dispatched from and sold by Amazon" poti cumpara in siguranta. Sper ca acest mic ghid sa va fie de folos. Sunt client Amazon de anul trecut cu peste 60 de comenzi incheiate si pot sa va raspund la multe intrebari/ nelamuriri

    ---------- Post added 25-05-2021 at 16:33 ----------

    Baietii de la Gamestore.ro sustin ca pot aduce PS5 in aproximativ 10-14 zile, au chat pe site, am vorbit cu ei in urma cu o saptamana. Problema e pretul - 3900 lei/tva inclus
    Eu am lucrat cu ei in trecut, onoreaza comenzile insa uneori timpul de asteptare cat si pretul e cam mare.

    https://www.gamestore.ro/product--Co...-5--13036.html
    Multumesc de raspuns, de la Amazon am prins un stoc pe 19 mai la 450 lire versiunea cu disc si eram curios cu livrarea si alte detalii, ele sunt destul de vagi pe site-ul lor si am zis poate are cineva niste pareri / trairi cu alte comenzi de la ei.

  18. #6318 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Razvan crede-ma ca daca eram in tara, eu dadeam 4000 lei doar sa joc Demon Souls. Am o problema serioasa cu jocul ala. Sunt obsedat de el
    Depinde cat de mult il tine buzunarul. Ma refugiez in PS4 momentan....
    Îți împrumut eu PS3-ul meu și jocul pentru o zecime din banii aia.

  19. #6319 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Îți împrumut eu PS3-ul meu și jocul pentru o zecime din banii aia.
    Iti multumesc Espiritus insa am rabdare. Vreau sa am parte de experienta actuala.
    Attached Images Attached Images ds-ps5.jpg

  20. #6320 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    Iti multumesc Espiritus insa am rabdare. Vreau sa am parte de experienta actuala.
    Nu se gaseste ps5 la reseller-ii din tara in care te afli? Sau astepti sa prinzi la pretul normal?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 316 of 404 FirstFirst ... 216 266 306 314 315 316 317 318 326 366 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts