Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 266 of 404 FirstFirst ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 316 366 ... LastLast
Results 5,301 to 5,320 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5301 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Quote Originally Posted by sfanthu View Post
    aici e cand a fost pe stoc cateva secunde si dupa a disparut
    Si l-ai luata? Oricum poate ca era un test, fiti pe faza, ca astazi baga I have a feeling

  2. #5302 SP
    Junior Member cnv23's Avatar
    Incercati distill web monitor, extensie pentru chrome, lucreaza de minune pt Orange, asa am reusit sa dau comanda pana de Craciun

  3. #5303 SP
    Junior Member alexandru94's Avatar
    Imi puteti spune si mie un autorefresh sa cum sa fac sa sune cand intra in stoc la pretul normal de 2500 lei? Mersi fain!
    Edit: am autorefresh pe chrome, insa nu stiu ce sa ii scriu sa faca ceva cand intra la pretul de 2500 lei, ca asa daca pun textul in stoc apare deja ca fiind insa de la wannder

  4. #5304 SP
    Junior Member AndreiN's Avatar
    Lupta apriga pe emag la oferte, WANNDER cu cea mai buna oferta la 5530, cat de mult au decazut, de la 6000 cat aveau initial.

  5. #5305 SP
    Junior Member GianySpaniolu's Avatar
    Sfat din punctul meu de vedere : paginile au integrat in corpul html un cod ce nu permite autorefresh mai mare de 30 secunde . Chiar daca tu dai refresh pagina nu se actualizeaza . Singura sansa sa prindeti consola la stockuri din astea de cateva secunde este sa va cumparati targetbot , un bot ce va cauta produsul pe un site specificat de voi , va adauga in cos si daca va bagati si datele cardului o achizitioneaza automat . Asta fac scalperii . Programul il gasiti pe net “targetbot” si pentru fiecare site costa diferit

  6. #5306 SP
    Junior Member sfanthu's Avatar
    Quote Originally Posted by GianySpaniolu View Post
    Sfat din punctul meu de vedere : paginile au integrat in corpul html un cod ce nu permite autorefresh mai mare de 30 secunde . Chiar daca tu dai refresh pagina nu se actualizeaza . Singura sansa sa prindeti consola la stockuri din astea de cateva secunde este sa va cumparati targetbot , un bot ce va cauta produsul pe un site specificat de voi , va adauga in cos si daca va bagati si datele cardului o achizitioneaza automat . Asta fac scalperii . Programul il gasiti pe net “targetbot” si pentru fiecare site costa diferit
    Nu stiu daca este ok sa pui acolo datele cardului

  7. #5307 SP
    Junior Member paul94's Avatar
    Quote Originally Posted by GianySpaniolu View Post
    Sfat din punctul meu de vedere : paginile au integrat in corpul html un cod ce nu permite autorefresh mai mare de 30 secunde . Chiar daca tu dai refresh pagina nu se actualizeaza . Singura sansa sa prindeti consola la stockuri din astea de cateva secunde este sa va cumparati targetbot , un bot ce va cauta produsul pe un site specificat de voi , va adauga in cos si daca va bagati si datele cardului o achizitioneaza automat . Asta fac scalperii . Programul il gasiti pe net “targetbot” si pentru fiecare site costa diferit
    Pai si targetbot asta nu tot face request la pagina? N-are cum altfel...

  8. #5308 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    La mine merge autorefresh la fiecare 10 secunde de pe Emag.

  9. #5309 SP
    Junior Member GianySpaniolu's Avatar
    Sunt diversi youtuberi care fac treaba asta , va puteti uita la ei si va explica cum sa faceti . Nu este complicat oricum . De aceea am renuntat la toate trucurile astea si mi-am luat de la quickmobile , deoarece sunt altii care cu asta se ocupa si au programe cumparate nu crack-uite si asa mai departe .

    @NDM da merge , fizic . Eu am testat asta pe telefon ... pe calculator imi afisa un pret si pe telefon altul . Acum vreo 2 zile cand se jucau polonezii si wander cu preturile . Am daut un search pe net si am aflat treaba asta .

  10. #5310 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Quote Originally Posted by GianySpaniolu View Post
    Sunt diversi youtuberi care fac treaba asta , va puteti uita la ei si va explica cum sa faceti . Nu este complicat oricum . De aceea am renuntat la toate trucurile astea si mi-am luat de la quickmobile , deoarece sunt altii care cu asta se ocupa si au programe cumparate nu crack-uite si asa mai departe .

    @NDM da merge , fizic . Eu am testat asta pe telefon ... pe calculator imi afisa un pret si pe telefon altul . Acum vreo 2 zile cand se jucau polonezii si wander cu preturile . Am daut un search pe net si am aflat treaba asta .



    Quickmobile ofera un cadou daca platesti cu cardou. Ce cadou este?




    Pe Chrome folosesc DISTILL WEB MONITOR

  11. #5311 SP
    Junior Member alexandru94's Avatar
    Si DISTILL WEB MONITOR practic te avertizeaza cand se schimba ceva (orice) pe site?

  12. #5312 SP
    NDM
    Member NDM's Avatar
    Quote Originally Posted by alexandru94 View Post
    Si DISTILL WEB MONITOR practic te avertizeaza cand se schimba ceva (orice) pe site?

    Nu tu alegi ce portiunea de situl trebuie monitorizata, dar nu e 100% accurate. Dar e ceva in plus.

  13. #5313 SP
    Junior Member GianySpaniolu's Avatar
    Niste *****uri , ma asteptam sincer sa mi ofere un joc ceva gratis . Aveam de ales dintre o baterie externa , o laveta de sters telefonul si mai era ceva . Mi -am ales transportul gratuit

  14. #5314 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by sfanthu View Post
    aici e cand a fost pe stoc cateva secunde si dupa a disparut
    Imaginea aia pare un pic mai vechiuta. Plus ca sunt niste mici neconcordante de pret...
    Poti, te rog. sa mai pui un print screen actual cu ce apare acum in cosul tau?

    Quote Originally Posted by sfanthu View Post
    o aveam si in cos si tot nu am apucat sa dau continua si am refresh la 1 minut... deci cateva secunde maxim
    Refresh la un minut? Si ai "reusit" doar tu sa prinzi momentul? Really?

  15. #5315 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    am distill, nu a dat niciodata fail, unless stock-ul a stat doar 5 secunde nu a fost nimic sau poate doar o eroare unora.

  16. #5316 SP
    Junior Member arde85's Avatar
    L au sunat pe colegul de birou de la Altex.
    Nr.2704

  17. #5317 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    La mine e viscol si de abia merge netu', deci daca e sa bage ceva stoc azi...

  18. #5318 SP
    mur
    Junior Member mur's Avatar
    Quote Originally Posted by arde85 View Post
    L au sunat pe colegul de birou de la Altex.
    Nr.2704
    Banuiesc ca Disk, nu?

  19. #5319 SP
    Junior Member sumanovici's Avatar
    Quote Originally Posted by mur View Post
    Banuiesc ca Disk, nu?
    cel mai probabil, digitale nu au peste 1k si ceva din ce stiu

  20. #5320 SP
    Junior Member brocu's Avatar
    Suntem in 2021 si ne chinuim sa luam o consola lansata acum 4 luni si ceva, adică despre ce vorbim ������������

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts