Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 255 of 404 FirstFirst ... 155 205 245 253 254 255 256 257 265 305 355 ... LastLast
Results 5,081 to 5,100 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #5081 SP
    Junior Member 4est's Avatar
    Pai ps4 pro este la jumate de preț pe emag fata de ps5 - care este la 6000.

  2. #5082 SP
    Member Remediu's Avatar
    Ps5 este 2000 lei digital si 2500 disc. Alea la 6000 sunt vandute de niste jeguri, nu e nimic oficial. Cine naiba ar cumpara de la scarbosii aia?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

    ---------- Post added 05-03-2021 at 09:23 ----------

    Daca eu imi pun la vanzare ps4 meu cu pretul de 1 milion de euro, inseamna ca atat costa un ps4, 1 milion de euro?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  3. #5083 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    Ps5 este 2000 lei digital si 2500 disc. Alea la 6000 sunt vandute de niste jeguri, nu e nimic oficial. Cine naiba ar cumpara de la scarbosii aia?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

    ---------- Post added 05-03-2021 at 09:23 ----------

    Daca eu imi pun la vanzare ps4 meu cu pretul de 1 milion de euro, inseamna ca atat costa un ps4, 1 milion de euro?

    Sent from my IN2013 using Tapatalk
    Singura lor sansa e sa isi doreasca domnul Țiriac un ps5 , intra si il ia acolo la viteza la 6000 de roni , nici nu se uita la pret

  4. #5084 SP
    Member Remediu's Avatar
    Nu stiu, eu nu am cumparat niciodata nimic SH, nu pentru ca as fi bogat, ci pentru ca apreciez un produs obtinut legal, oficial, cu garantie, despre care nu trebuie sa imi pun intrebari sau sa imi fac griji.
    Cumva, consolele vandute de Gicu SRL pe emag le vad in aceeasi categorie vandute de Xulewcu pe olx, "putin de tot folosite, boss", sau fara garantie, etc. Nici nu vreau sa-mi bat capul cu asa ceva.
    Cu atat mai mult cu cat meltenii cer mai multi bani decat oficial, in magazin.

    Sent from my IN2013 using Tapatalk

  5. #5085 SP
    Member jetssskii's Avatar
    La comanda de la altex imi arata in procesare. Binee

  6. #5086 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    La comanda de la altex imi arata in procesare. Binee
    Și la mine la fel, tocmai ce am primit mail adineauri

  7. #5087 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Mail cu ce. Awb ? Eu nu am primit nimic.

  8. #5088 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Acum s-a schimbat in Confirmată integral.

  9. #5089 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Pai si ai si factura si awb ?

  10. #5090 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by jetssskii View Post
    Mail cu ce. Awb ? Eu nu am primit nimic.
    Mail gen Multumim pentru comanda bla bla bla. No awb yet.

    ---------- Post added 05-03-2021 at 14:45 ----------

    AWB si Factura generata. AWB-ul momentan nu returneaza nimic pe Cargus.

  11. #5091 SP
    Junior Member LaurEntiu97's Avatar
    Unde ai gasit awb-ul ?

  12. #5092 SP
    Junior Member Rayce's Avatar
    Quote Originally Posted by LaurEntiu97 View Post
    Unde ai gasit awb-ul ?
    In contul Altex > Sectiunea Comenzi > dai scroll mai jos

    A venit acum si mail de la ei cu AWB

  13. #5093 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Quote Originally Posted by Rayce View Post
    Mail gen Multumim pentru comanda bla bla bla. No awb yet.

    ---------- Post added 05-03-2021 at 14:45 ----------

    AWB si Factura generata. AWB-ul momentan nu returneaza nimic pe Cargus.
    AWB-ul e generat dar trebuie să preia curierul coletul din depozitul Altex, să-l ducă la sediul Cargus, apoi îl introduce în sistem și îl poți urmări online.

    Aveți puțintică răbdare!

  14. #5094 SP
    Member luciteck's Avatar
    Oare ajunge mâine ?

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk

  15. #5095 SP
    Member papichullooo's Avatar
    Și acum încă o mie de mesaje cu când ajunge, cine mai are awb, ce număr de telefon are curierul, cu ce mașina se face livrarea etc )). De marți in colo alte 1000 de mesaje cu a mea a ajuns, cutia un pic îndoită etc....


    Sent from my iPad using Tapatalk

  16. #5096 SP
    Member jetssskii's Avatar
    Eu n-am awb.Mai e cnv fara?

    Sent from my Redmi Note 7 Pro using Tapatalk

  17. #5097 SP
    Junior Member GianySpaniolu's Avatar
    Salutare baieti , sper ca nu si fete pe acest forum Casc ochii la acest thread de mai bine de 3 saptamani fara a ma baga pentru ca nu cunosc lumea pe aici . Numele meu real este Claudiu , incantat din fata tastaturii pentru voi , nu si pe tru altii . Probabil din frustrarea mea ce am adunat-o si ura pentru noua Consola . Pe 19 noiembrie am fost la un pas sa achizitionez consola dar am zis ca las , imi fac un cadou de craciun . Acum stau si beleesc ochii dupa toate site-urile care si cum mai posteaza un nou info sau zvon , zici ca pandesc sa dau nu stiu ce spargere , sa achizitionez noua consola . Frustrarile s-au strans de la toti cei care si-au pus consola pe olx , imediat ce le- batut fan courier la usa .... ok am inteles sa faci un mic profit , dar asta e deja un non respect pentru altii care chiar isi doresc sa se joace , sau pir si simplu sa o aibe pe masa ! Anyway , sunt incantat ca am intrat pe grup , poate cu ajutorul unora ca mai sunt si baieti 🍻 , reusim noi ceilalti sa ne luam o consola . Hai cu zvonurile ... Zi faina sa aveti !

  18. #5098 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by papichullooo View Post
    Și acum încă o mie de mesaje cu când ajunge, cine mai are awb, ce număr de telefon are curierul, cu ce mașina se face livrarea etc )). De marți in colo alte 1000 de mesaje cu a mea a ajuns, cutia un pic îndoită etc....


    Sent from my iPad using Tapatalk
    da.... e disperare mare cu treaba asta si sper sa nu ofensez pe nimeni, dar, ba frate:

    1. v-a sunat Altex
    2. ati platit
    3. o sa vina consola

    chiar credeti ca o sa mai faca manevre si acum si o sa va anuleze comenzile? chiar credeti ca o sa faca asa ceva din moment ce pana acum au onorat comenzile oamenilor pe care i-au sunat de au pierdut la tombola vietii?

    asa ca chill in plm, o sa va vina consolele cand o sa va vina. GG + WP, bafta la jucat!

    dar cum zice si papichullooo parca ati innebunit cu toate intrebarile astea: cine are AWB, v-a sunat la ora X sau la ora Y, ce voce avea domnul/doamna care a sunat, ati primit mesaj pe telefon sau pe e-mail, s-a schimbat statusul la voi

    plm... nuj. sigur o sa va ofensati acum si ma astept la un raspuns contra acestuia dar chill, ca v-ati luat PS5, e totul ok.

  19. #5099 SP
    Junior Member Erines's Avatar
    Quote Originally Posted by bpoearth View Post
    da.... e disperare mare cu treaba asta si sper sa nu ofensez pe nimeni, dar, ba frate:

    1. v-a sunat Altex
    2. ati platit
    3. o sa vina consola

    chiar credeti ca o sa mai faca manevre si acum si o sa va anuleze comenzile? chiar credeti ca o sa faca asa ceva din moment ce pana acum au onorat comenzile oamenilor pe care i-au sunat de au pierdut la tombola vietii?

    asa ca chill in plm, o sa va vina consolele cand o sa va vina. GG + WP, bafta la jucat!

    dar cum zice si papichullooo parca ati innebunit cu toate intrebarile astea: cine are AWB, v-a sunat la ora X sau la ora Y, ce voce avea domnul/doamna care a sunat, ati primit mesaj pe telefon sau pe e-mail, s-a schimbat statusul la voi

    plm... nuj. sigur o sa va ofensati acum si ma astept la un raspuns contra acestuia dar chill, ca v-ati luat PS5, e totul ok.
    Se pare ca eu nu am fost atat de -smart- incat sa ma inscriu la tombola p****. Nici nu m-am gandit vreodata ca vor fi atat de multe probleme cu stocurile..

  20. #5100 SP
    Banned bpoearth's Avatar
    Quote Originally Posted by Erines View Post
    Se pare ca eu nu am fost atat de -smart- incat sa ma inscriu la tombola p****. Nici nu m-am gandit vreodata ca vor fi atat de multe probleme cu stocurile..
    mda... nici eu.. si acu imi pare rau sincer. stateam lejer acum... stiu cz...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts