Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 375 of 404 FirstFirst ... 275 325 365 373 374 375 376 377 385 ... LastLast
Results 7,481 to 7,500 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7481 SP
    Junior Member DORUblk's Avatar
    Stie cineva daca altex/emag vor avea consola la vanzare in perioada urmatoare (si la preturi normale) ?

  2. #7482 SP
    Junior Member Asadar's Avatar
    Vor fi doar in magazine, doar ca va fi cu pachet (jocuri, controler, etc)

  3. #7483 SP
    Member flaviud's Avatar
    In stoc acum la emag, pachet cu 3 jocuri, card 1an ps plus si card 100 ron la 3799 ron
    https://www.emag.ro/consola-playstat...medium=android

  4. #7484 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    PS5 - 2500 lei
    PS Plus - 270 lei
    PS Card 100 - 100 lei
    Spider-Man - 180 lei
    Ratchet & Clank - 226 lei
    Sackboy - 140 lei

    Totul costa 3416 lei daca le cumparam separat (preturile sunt de pe emag)

  5. #7485 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    inb4 "pachet ps5 cu 7 jocuri, 3 carduri ps store de 100 de lei, eMag Genius pe 2 ani, un golf 6 și cauciucuri de iarna la numai 60000 de euro"

  6. #7486 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Pentru 3800 lei s-ar fi meritat un bundle ca asta (toate valoreaza 3760 lei)
    Attached Images Attached Images ps5-bundle.png

  7. #7487 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Deja devine ridicol.. ALTEX? EMAG? voi vrei sa fiti luati in serios?
    Daca nu bagati o jumatate de porc in bundle, asa in prag de.. Ignat, nu faceti nimic..


    LE: astia zici ca aduna tot ce ramane pe rafturi la inventar.. cu stampila $ony. Jocuri ce de-abia fac, realmente, mai mult de 50 de lei.. niste abonamente full price.. pe care ori nu le doreste nimeni ori erau reduse cu putin timp in urma si cu 40% daca nu ma insel. De casti mediocre la pret full nici nu mai vorbesc.
    Dar na.. nu iti convine.. nu iei, nu-i asa? e.. stati cu ele. Si acum tot de bisnitari va este? cu toate aceste "attach-uri" gramada de pe fundul sacului? Ma cauta prieteni (clienti noi in lumea console) sa le vand PS4-ul meu SH.. sau deja au cumparat XBOX.. asa de bine stiti sa faceti business impreuna cu $ony. Un joc acolo.. la alegere chiar.. sau un extra controller.. nu era bine. Trebuia sa va intindeti. Sau poate vindeti, nu doar la 2-3 disperati online si aveti de ce continua astfel, si nu stiu eu.

    Ultimul lucru comentat pe acest subiect. Mai bine ramaneam la sarcasmul initial..

  8. #7488 SP
    Member lucicleric's Avatar
    O fi sau nu ridicol, cert este ca stocul este epuizat)) asa ca merge treaba, indiferent ca ne convine sau nu

  9. #7489 SP
    Junior Member Tavicu's Avatar
    Faptul ca noi vedem un pret in magazinul final (altex, emag cum a precizat cineva mai sus) nu inseamna neaparat ca acel magazin a marit preturile. Acolo vedem noi, dar este un intreg lant de distribuitori si maini prin care trec acele console pentru a ajunge “la raft”

  10. #7490 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Astea sunt cadou de Craciun. Cadou pentru tine, pentru copil, pentru nepot, amanta etc... E acel spirit de Craciun cand esti mai darnic, chiar si catre emag Ca de aia se vand repede, chiar daca platesti 400 de pesos in plus (daca le-ai lua cu amanuntul). Nu te mai uiti la 400. Mai adaugi si faptul ca penuria de console iti da sentimentul de "exclusiv" in cazul in care o detii, ce sa mai... merge si asa, no!?
    Sper ca urmatoarele sarje sa fie cu Returnal ca vreau sa-l iau de pe olx mai ieftin un pic

    Sa mance si gura lor o pita ca e saraki tare

  11. #7491 SP
    Member flaviud's Avatar
    Si daca era 2500 cu ce te-ar ajuta? Ca probabil erau luate imediat de samsari si vandute cu 3500 fara nici un joc extra...trage un ochi pe olx daca ai impresia ca nu am dreptate...si nu cred ca e o practica inventata de noi, din ce am inteles se practica peste tot in Europa si US, deci nu dati vina pe altex si emag, ca toti fac la fel...eu zic ca e un plus ca totusi o poti cumpara legal, cu garantie, fara sa dai bani la samsari...bineînțeles ca toata lumea ar vrea sa se gaseasca la pretul oficial fara alte accesorii bagate pe gat, dar in perioada asta am vrea multe si nu prea se mqi intampla nimic din ce ne dorim...

  12. #7492 SP
    Junior Member l00natick's Avatar
    Aseara era stoc de pachet ps5+3 jocuri la 3450 in Media Galaxy Parc Lake.

  13. #7493 SP
    Junior Member ionut.r's Avatar
    Salutare, la altex dambovita mall mai au 14 bucati pachetul de 3450 cu 3 jocuri (rachet, spiderman, cod). Baiatul de la altex a zis ca asa vin de la sony, tot el a zis ca deja are 5 rezervate asa ca hurry up! Bafta

  14. #7494 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Astia sunt de incredere oare? A luat cineva de la ei? Multumesc

    https://www.itqstore.ro/tv-electroni...console-jocuri

  15. #7495 SP
    Member gompo's Avatar
    Diferenta de pret dintre cele doua console mi se pare mult prea mare ca sa-mi inspire incredere.
    In plus, e si cu "precomanda"...

  16. #7496 SP
    Member zaice's Avatar
    Daca ajuta pe cineva informatia si vrea sa achizitioneze de la Flanco https://www.flanco.ro/consola-ps5-so...e-250-ron.html

  17. #7497 SP
    Junior Member mitzager's Avatar

  18. #7498 SP
    Junior Member mitzager's Avatar

  19. #7499 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Quote Originally Posted by mitzager View Post
    Nu mai este

  20. #7500 SP
    Junior Member Icyy's Avatar
    Salut, se stie ceva de vreun stock nou in curand?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 375 of 404 FirstFirst ... 275 325 365 373 374 375 376 377 385 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts