Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 377 of 404 FirstFirst ... 277 327 367 375 376 377 378 379 387 ... LastLast
Results 7,521 to 7,540 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #7521 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Attan View Post
    Am fost in media galaxy Baneasa si Pantelimon, nu au si sustin ca nu au avut, cand ii intrebi de ps5 sunt extrem de zeflemitori te uscheaza asa imediat.

    Am sunat in Altex si alte media galaxy si am cam fost injurat si luat la misto sa ii las in pace cu PS5 ul meu.

    Nu prea stiu unde sa mai caut sau ce sa mai fac. Partea cu sa sun sa intreb nu merge.

    Multumesc anticipat.
    Salut! Urmeaza in perioada urmatoare sa ajunga ceva stoc in unele magazine. De exemplu, in Media Galaxy Feeria sigur vei gasi.

  2. #7522 SP
    Banned bcuchit's Avatar

    PS5 - achizitie din Romania

    Quote Originally Posted by Attan View Post
    Am fost in media galaxy Baneasa si Pantelimon, nu au si sustin ca nu au avut, cand ii intrebi de ps5 sunt extrem de zeflemitori te uscheaza asa imediat.

    Am sunat in Altex si alte media galaxy si am cam fost injurat si luat la misto sa ii las in pace cu PS5 ul meu.

    Nu prea stiu unde sa mai caut sau ce sa mai fac. Partea cu sa sun sa intreb nu merge.

    Multumesc anticipat.
    N-ai ce sa faci, decat sa astepti si eventual sa te inscrii pe grupul de telegram unde anunta bot-ul automat cand e stoc.

    In afara de asta, nu prea ai ce face, decat daca ai pe cineva "din interior" care sa iti opreasca unul cand ajunge sau sa il ia el ca angajat si sa ti-l "vanda" tie.

    Altceva nu imi vine in minte.

  3. #7523 SP
    Junior Member Attan's Avatar
    Quote Originally Posted by ATX-MG View Post
    Salut! Urmeaza in perioada urmatoare sa ajunga ceva stoc in unele magazine. De exemplu, in Media Galaxy Feeria sigur vei gasi.
    Multumesc frumos pt sfaturi, voi suna chiar maine sa intreb si acolo, am si uitat de Feeria sunand peste tot si mergand pe unde am avut drum.

    Fingers Crossed.

    ---------- Post added 25-01-2022 at 21:37 ----------

    Quote Originally Posted by bcuchit View Post
    N-ai ce sa faci, decat sa astepti si eventual sa te inscrii pe grupul de telegram unde anunta bot-ul automat cand e stoc.

    In afara de asta, nu prea ai ce face, decat daca ai pe cineva "din interior" care sa iti opreasca unul cand ajunge sau sa il ia el ca angajat si sa ti-l "vanda" tie.

    Altceva nu imi vine in minte.
    Sunt pe grupul de tele, astept cu nerabdare , s-a tot facut un an de cand il caut, am PS4 PRO dar simt nevoia de un upgrade, PC ul nu imi duce 4K si macar asa PS5 e cat de cat relativ aproape de un semi 4K comparativ cu PRO ul.

  4. #7524 SP
    Member mladin86's Avatar
    Quote Originally Posted by Attan View Post
    Am sunat in Altex si alte media galaxy si am cam fost injurat si luat la misto sa ii las in pace cu PS5 ul meu.
    .
    Sa fi injurat si luat la misto cand suni la un magazin sa intrebi de un produs … nu mi vine sa cred! Cum e posibil??

  5. #7525 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda, foarte urat daca este asa.
    @ATX-MG crezi ca poti ajuta cu ceva in situatia asta?

  6. #7526 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    S-au saturat sa tot fie deranjati pentru nimicuri ca PS5

    Oricum, o cam merita. Ei nu au expuse nici macar jocurile. Trebuie sa umbli pe sala sa gasesti pe cineva sa te ajute, sa dea o cheie la dulap, sa nu stiu ce sa nu stiu cum. Multa secretomanie in jurul consolei si a jocurilor. Da impresia de "merge pe sub mana" ca in vremurile bune de altadata.

  7. #7527 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, ciudata rau decizia de a scoate complet raionul de jocuri din unele magazine si sa mute totul la casa. Am avut de fff multe ori impulse buy la diverse reduceri, dar s-au redus complet de cand au decis sa puna in rafturi hartii cu copertile, iar mai apoi sa le scoata de tot.

    Si da, angajatii nu sunt cei mai prietenosi sau...disponibili. Zici ca lucreaza pro bono...

  8. #7528 SP
    Member Antiohh's Avatar
    La Media Galaxy-ul din Cluj-Napoca, unde merg eu, erau atat afisate jocurile de console, cat si satff-ul era prietenos. Le fel si la Altexul din Botosani (doar ca acolo lipsea stiinta, nu neaparat dorinta )

  9. #7529 SP
    Junior Member Attan's Avatar
    Voi tine minte de Media Galaxy Feeria din Baneasa si voi suna acolo mai des, va multumesc tuturor pt sfaturi, sper sa prind curand si eu unul la bundle, din pacate in mai multe locuri cand suni sa intrebi de stoc angajatii sunt amabili pana aud PS5, dupa primesti un fel de dismiss automat.

    Voi tine un ochi aici si pe grupul de Telegram sperand .

    Zi faina !

  10. #7530 SP
    Banned bcuchit's Avatar
    E PS5 in stoc la eMAG!

    Imi pare cumva inca scump, ideal era sa ofere doar consola. Insa probabil ca vor sa "stoarca" cat mai mult de la oameni. Dar chiar si asa, o sa arunc un ochi si pe olx sa vad, cred ca e mai ieftin chiar si asa, decat pe olx. Maine poimaine o sa avem ps5 la 5000 lei cum ziceau unele persoane

  11. #7531 SP
    Junior Member Attan's Avatar
    Este in stoc la emag, 5000+ RON bundle, sau 4000 fara nimic. Ma intreb daca sa astept sa gasesc un bundle in magazine la 3600-3800 de ron, sau daca sa il cumpar pe cel din emag la 4000 chel fara nimic.

  12. #7532 SP
    Banned bcuchit's Avatar
    Quote Originally Posted by Attan View Post
    Este in stoc la emag, 5000+ RON bundle, sau 4000 fara nimic. Ma intreb daca sa astept sa gasesc un bundle in magazine la 3600-3800 de ron, sau daca sa il cumpar pe cel din emag la 4000 chel fara nimic.
    S-a dus deja stocul de la eMAG. Insa acum se pare ca a bagat FLANCO.

    S-a pus pe grupul de Telegram de care am zis mai sus - dau un copy paste aici mai jos:

    PS5 IN STOC LA FLANCO

  13. #7533 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai oameni buni, va rog sa incetati cu link-urile catre grupurile de telegram

    Daca vreti sa ajutati aici, ori doar spuneti ca e stoc, ori dati link catre produs.

  14. #7534 SP
    Member Remediu's Avatar
    @Attan: de ce nu ai cumparat consola vara trecuta la 2500 lei? Zbarnaia telegarmul foarte des ca sunt stocuri.

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk

  15. #7535 SP
    Member gompo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Da, ciudata rau decizia de a scoate complet raionul de jocuri din unele magazine si sa mute totul la casa. Am avut de fff multe ori impulse buy la diverse reduceri, dar s-au redus complet de cand au decis sa puna in rafturi hartii cu copertile, iar mai apoi sa le scoata de tot...
    Probabil au luat decizia asta pentru ca se furau la greu...

  16. #7536 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Pai daca luam la misto clientii.. eu zic sa-i si certam acum!

  17. #7537 SP
    Junior Member Attan's Avatar
    Quote Originally Posted by Remediu View Post
    @Attan: de ce nu ai cumparat consola vara trecuta la 2500 lei? Zbarnaia telegarmul foarte des ca sunt stocuri.

    Sent from my SM-G996B using Tapatalk
    Eram in hunting de placa de video, speram la un 3080 care sa nu coste cat un Logan, dar nu a fost sa fie.

    ---------- Post added 26-01-2022 at 21:39 ----------

    AM PRINS la Flanco, inca este in stoc pt. cine doreste.

    https://www.flanco.ro/consola-ps5-so...e-250-ron.html

    Multumesc tuturor pt ajutor ! I can join the PS5 Club 1 year later.

  18. #7538 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    Astia si peste 3 ani acelasi bundle vor vinde, cu aceleasi 3 jocuri obosite, la acelasi pret sau eventual mai mult, ca de ce nu, nu!?

    Deja e ridicola situatia. Penibil.

  19. #7539 SP
    Member flaviud's Avatar
    Marea sansa a celor care inca asteapta sa prinda un Ps5 la pret normal e sa anunte Sony un bundle cu Horizon Zero Dawn

  20. #7540 SP
    Member zaice's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 377 of 404 FirstFirst ... 277 327 367 375 376 377 378 379 387 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts