Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 404 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast
Results 1,081 to 1,100 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1081 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Felicitari emag ca a ajuns o consola de la voi la un prieten in Constanta care a comandat in valul 2 iar la mine in Bucuresti cu precomanda data in secunda 1 in septembrie nu ati updatat nici macar in cont nimic.

    A si multumesc pentru mailul cu extra garantia, as dori sa va transmit politicos ca ma F in ea, pusesem mana pe telefon astazi si daca nu ma linistea sotia anulam precomanda si ceream banii inapoi dar multumesc cerului ca este macar ea intreaga la cap.

    Oricum nu mai simt nici o bucurie si daca nu mai vine deloc precomanda nu mai simt nimic, whatever...

  2. #1082 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    A fost cererea prea mare nu au ei vina ca atâtea au putut produce pana acum ( eu cred ca au lucrat la capacitate maxima aveau tot interesul )

  3. #1083 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Hai sa nu gasim scuze pentru emag care a avut circa 2h deschis precomanda in vreme ce altexu a avut mult mai mult, nu imi amintesc clar asa ca daca ma poate ajuta cineva, dar stiu ca au avut deschis enorm de mult serviciul de precomanda inca din valul 1. Emag a facuto de oaie, il inteleg perfect pe Xander, si eu eram azi dispus sa imi bag ... in precomanda emag si sa fi luat de la altex daca prindeam.

  4. #1084 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Si cand stau sa ma gandesc ca am anulat comanda la Altex pt a face la Emag, gandindu-ma ca astia sunt mai seriosi! Deh, karma, fi-mi-ar capu' al dracu!

  5. #1085 SP
    Junior Member deputatu1's Avatar
    Te inteleg perfect, si eu inclinam cu sufletul catre Altex pentru ca mai mereu aleg sa cumpar de la ei... nu stiu am o afinitate pt magazinul lor. Dar m-am lasat influentat de eticheta retailerului #1 ... pt ultima data asta-i clar.

  6. #1086 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Legat de ce a spus Xander si eu am fost foarte aproape sa anulez precomanda. Noroc ca m-am temperat la timp.
    A mea nici macar nu apare predata la curier. Ca macar daca ar fi predata la curier as putea suna curierul si sa merg eu dupa ea la un depozit de-a lor decat sa stau pana se misca ei.
    Attached Images Attached Images emag-1.jpg

  7. #1087 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu mai pot sa incarc pagina 55 cand dau pe ea ma da inapoi pe pagina 54 este clar azi sparg ceva ori monitorul ori laptopul... sparg si dau foc si ma linistesc si gata...

  8. #1088 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Te consumi prea mult pentru consolele astea...

    Sent from my SM-N960F using Tapatalk

  9. #1089 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by TravisPastrana View Post
    Legat de ce a spus Xander si eu am fost foarte aproape sa anulez precomanda. Noroc ca m-am temperat la timp.
    A mea nici macar nu apare predata la curier. Ca macar daca ar fi predata la curier as putea suna curierul si sa merg eu dupa ea la un depozit de-a lor decat sa stau pana se misca ei.
    Probabil abia duminica noaptea o preia curierul, daca la tine tot sameday livreaza. Maxim sa ii suni luni dimineata dupa ce iti da SMS, sa te duci dupa el.

  10. #1090 SP
    Junior Member Eduardx87's Avatar
    Oare o sa fie ceva pe Altex/MediaGalaxy?

  11. #1091 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Nici la mine nu se mai incarca pagina 55. Pot sa o vad doar cand ma deloghez.

    Edit: Pare ca si-a revenit dupa comentariul asta.

    Mie mi se pare oarecum ciudat ca emagul de la care toata lumea avea asteptari, nu baga absolut nimic in ziua lansarii.

  12. #1092 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Felicitari emag ca a ajuns o consola de la voi la un prieten in Constanta care a comandat in valul 2 iar la mine in Bucuresti cu precomanda data in secunda 1 in septembrie nu ati updatat nici macar in cont nimic.

    A si multumesc pentru mailul cu extra garantia, as dori sa va transmit politicos ca ma F in ea, pusesem mana pe telefon astazi si daca nu ma linistea sotia anulam precomanda si ceream banii inapoi dar multumesc cerului ca este macar ea intreaga la cap.

    Oricum nu mai simt nici o bucurie si daca nu mai vine deloc precomanda nu mai simt nimic, whatever...
    In aceeasi situatie ma aflu si eu. Au pretins banii cu 3 luni inainte pentru precomanda, dar nu sunt in stare sa o livreze in ziua lansarii. Este prima si ultima data cand fac precomanda la emag. Nu uitati sa le lasati o steluta pe pagina produsului pentru serviciile de livrare de ***.

  13. #1093 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    daca la tine tot sameday livreaza
    Stai ca de astia am uitat care m-au lasat 3 zile fara lapte praf la baiat, este un cocktail perfect o consola trimisa tarziu + sameday (or the next day, or next, or next)

  14. #1094 SP
    Junior Member bebecub's Avatar
    Multumesc Emag pentru promptitudine .. pot sa mi-l bag in ....
    Attached Images Attached Images 2020-11-19_16-54-18.jpg

  15. #1095 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Felicitari emag ca a ajuns o consola de la voi la un prieten in Constanta care a comandat in valul 2 iar la mine in Bucuresti cu precomanda data in secunda 1 in septembrie nu ati updatat nici macar in cont nimic.

    A si multumesc pentru mailul cu extra garantia, as dori sa va transmit politicos ca ma F in ea, pusesem mana pe telefon astazi si daca nu ma linistea sotia anulam precomanda si ceream banii inapoi dar multumesc cerului ca este macar ea intreaga la cap.

    Oricum nu mai simt nici o bucurie si daca nu mai vine deloc precomanda nu mai simt nimic, whatever...
    I know how you feel. EMag a stricat orice bucurie, orice așteptare de două luni s-a năruit...
    Au încercat scuze penibile cu *** lor de campanie de BF. Cât de prosti ne crede ???
    Noi am plătit un produs din 17.09 si tu vii să-mi zici ca ai livrari de la o campanie din 13.11 ?
    Pe data de 18.09 eMag știa perfect cate comenzi trebuie sa onoreze pe 19.11 si avea timp sa se organizeze in 2 lini, la fel cum au știut sa ia banii înainte.
    Ar merita sa ne batem si noi joc de resursele eMag, așa cum și-au bătut joc de noi, amăgindu-ne ca azi vom avea consola pt care am plătit acum 2 luni.
    N-ar stica sa comandam produse f voluminoase (masini de spalat, TV mari, frigidere) din 2 in 2 ore si sa-i lăsăm sa le care apoi retur, refuz comanda...

    Trimis de pe al meu SM-G973F folosind Tapatalk

  16. #1096 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Pt cei care au emoții in legătura cu comanda de la orange ,
    Mi-au scris asta acum.
    Multumim pentru alegerea ta! In curs de 5 zile lucratoare dorim sa livram comanda ta. Am verificat in baza de date si aceasta a intrat in procesare deja, urmand ca in momentul in care aceasta va fi preluata de curier, sa primesti notificare. Amanunte despre AWB vor fi disponibile doar atunci cand comanda ta va fi preluata de firma de curierat. Nu avem posibilitatea sa verificam noi detalii, insa colegii de la Serviciul Clienti, in urma apelului tau la numarul 300 (gratuit, din reteaua noastra) sau 0374300300 (tarif normal din orice retea), iti vor putea furniza date despre AWB.

  17. #1097 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Daca vrea cineva sa isi anuleze precomanda de la emag, nu mai bine mi-o cedeaza mie? E buna si daca ajunge mai tarziu.

  18. #1098 SP
    Junior Member goblen's Avatar
    https://www.techinn.com/en

    stiti cumva ceva de acest site? se pare ca au consola si livreaza si in RO, dar nu stiu ce sa zic, nu prea as avea incredere, a mai comandat cineva ceva de aici?

  19. #1099 SP
    Junior Member rrrradu's Avatar
    arata ca le ar livra in februarie,sincer nu m as incurca cu ei ca probabil in 3 luni om prinde si noi ceva

  20. #1100 SP
    Member bartonn's Avatar
    Quote Originally Posted by rrrradu View Post
    arata ca le ar livra in februarie,sincer nu m as incurca cu ei ca probabil in 3 luni om prinde si noi ceva
    Prindem " Stoc epuizat ".

    Ceva activitate pe la Altex sau Emag?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 55 of 404 FirstFirst ... 5 45 53 54 55 56 57 65 105 155 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts