Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 404 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #1121 SP
    Junior Member androi's Avatar
    Am prins si eu Digital Edition la Altex... si dupa am intrat aici Partea buna e ca acum ma simt mai safe ca o sa prind unul, ca demon's souls deja are praf digital pe el. Daca de la Gamers nu se gaseste coletul sau Fan nu spune nimic maine dimineata, sunt sanse destul de bune pentru tombola, avand in vedere ca e cu plata in avans si sunt vreo 300, dupa cum spunea articolul.

    Si daca imi vine maine de la Gamers, o sa imi iau banii inapoi de la Altex I guess, desi sincer acum as prefera extra garantie si posibilitatea de inlocuire in caz de defect.

  2. #1122 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Eu nici n-am stiut ca e tombola, cand am vazut ca ma lasa am si dat comanda. Asta e, oricum nu ma deranjeaza ca is blocati banii aia.

  3. #1123 SP
    Junior Member Cynical_fairy's Avatar
    Da, nu se face așa.Trebuiau sa anunțe frumos de astăzi de dimineața sau chiar ieri.Și ok, sa ceara bani pt rezervare , însă nu toată suma.

  4. #1124 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Dar daca nu mai merge de facut "comenzi" atunci cei care au facut deja, is ca si a lor? Asta daca nu e un bug cu nelasatul de plasat comenzi

  5. #1125 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Voua va apare plata in asteptare de ceva timp?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #1126 SP
    Junior Member razzz911's Avatar
    nu scria ca e tombola...era adauga in cos...nu comanda. nu e ok, trebuia transparenta

  7. #1127 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    La mine apare Confirmata manual.
    Daca se face tombola intradevar, fara sa ma anunte in prealabil, fie ca ma anunta ca am castigat la tombola, fie ca imi returneaza banii, din partea mea o sa primeasca o plangere la ANPC. Si am experienta cu asta.

    Eu unul am facut plata foarte rapid. Am primit mail-ul cu tombola dupa ce am efectuat plata.

  8. #1128 SP
    Junior Member DIAVOLINO's Avatar
    Am platit si eu 2500 lei. Banii au fost retrasi de pe card, iar ulterior am primit si cele 2 mailuri.
    Te rog Tony sa postezi cum ai formulat plangerea la ANPC. Asta urmeaza si eu sa fac.

  9. #1129 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by Tony7Y View Post
    La mine apare Confirmata manual.
    Daca se face tombola intradevar, fara sa ma anunte in prealabil, fie ca ma anunta ca am castigat la tombola, fie ca imi returneaza banii, din partea mea o sa primeasca o plangere la ANPC. Si am experienta cu asta.

    Eu unul am facut plata foarte rapid. Am primit mail-ul cu tombola dupa ce am efectuat plata.
    Si eu la fel am facut foarte repede plata si dupa am primit mailul. Si daca depui plangere ce rezolvi?

  10. #1130 SP
    Junior Member mwscoofield's Avatar
    Am sarit si eu pe chestia asta de la Altex...
    Si acum am citit regulamentul...
    Deci vai de capul meu!
    Cum sa faca asa ceva? Fara sa ai ceva landing page cu regulile, sau macar cu cuvantul "TOMBOLA"?

    Incredibil. Bine ca mi-am "investit" banii in Altex/Media Galaxy, si acum daca apare consola pe alta parte, trebuie iar sa-l platesc...

  11. #1131 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Poate toata tombola asta e de ochii lumii si de fapt toti care au apucat sa dea comanda, pentru ca se pare ca acum nu mai poti sa dai, isi primesc consolele.

  12. #1132 SP
    Manager paul's Avatar
    Le-au retras.

    Update: Au revenit. Cred ca au facut ceva actualizari la pagini.

  13. #1133 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Eu cred ca Altex a dat-o in bara si nu a fost pregatiti.
    In seara asta ajung si la Media Galaxy si o sa cer informatii. La telefon nu raspund.

    In primul rand pentru o tombola, ar fi trebuit sa te puna sa achizitionezi o intrare in tombola respectiva, nu produsul in sine.

  14. #1134 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Quote Originally Posted by Tony7Y View Post
    Eu cred ca Altex a dat-o in bara si nu a fost pregatiti.
    In seara asta ajung si la Media Galaxy si o sa cer informatii. La telefon nu raspund.

    In primul rand pentru o tombola, ar fi trebuit sa te puna sa achizitionezi o intrare in tombola respectiva, nu produsul in sine.
    revii aici cu detalii? mersi

  15. #1135 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Cu siguranta. Desi nu ma astept ca angajatii de acolo sa-mi dea prea multe informatii.

  16. #1136 SP
    Junior Member Bogdanl87's Avatar
    Nu cred ca va fi o tombola:
    5. Mecanismul Campaniei:
    In perioada 19 - 24 noiembrie 2020, ora 23:59, pe site-urile www.altex.ro si www.mediagalaxy.ro se va desfasura campania “Rezerva-ti locul în marea tombola PS5“.



    Daca ar fi fost ar fi trebuit sa fie in continuare in stoc.

  17. #1137 SP
    Junior Member Rasher's Avatar
    Quote Originally Posted by aethere92 View Post
    După lupte seculare și telefoane peste telefoane date la eMAG, sper într-un final să rezolv să primesc consola mâine. Picătura care a umplut paharul a fost că au făcut garanția de pe data de 19.11.2020, deși data mea de livrare apărea ca începând cu 21 noiembrie.... ce pot să zic, o lansare de toată frumusețea
    E bine ca ai reusit ceva, mie mi-au spus din start ca nu au cum sa imi schimbe data de pe garantie si nici nu au cum sa livreze mai repede (sau sa o puna cu ridicare din showroom). Mai mult decat am aflat ca defapt acel Incepand cu 21 Noiembrie va fi defapt 23 Noiembrie, oh well

  18. #1138 SP
    Junior Member DaLord's Avatar
    Aia zic si eu. Din moment ce s-o atins deja numarul maxim, toti care o apucat, o si "castigat". E posibil sa fie fi fost de ochii lumii.

  19. #1139 SP
    Junior Member Razvan Daemon's Avatar
    Cu riscul de a fi luat la scandal, dar era menționat fix sub preț ca e rezervare pentru tombola.
    Attached Images Attached Images d865ab49-a96f-4403-8089-1d80e9082f7a.png

  20. #1140 SP
    Junior Member Tony7Y's Avatar
    Acum au schimbat. Nu mai apare in Stoc, apare doar Comanda, disponibil din 25/11 si dau si informatiile despre tombola.
    Probabil asa voiau ei sa faca de la inceput. Cum nu au facut asta, ar trebui sa onoreze comenzile date fara tombola.

    @Razvan: Initial cand au aparut in Stoc, banner-ul ala nu a fost acolo. Dupa le-au pus ca nu mai sunt in stoc si au schimbat acum in Comanda.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 404 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 107 157 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts