Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 353

Thread: God of War: Ragnarök

  1. #261 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Quote Originally Posted by smits View Post
    Macar la ei
    ..
    Gamers.ro caca maca.
    O sa il iau de pe store cred.
    Nu apare day one in magazine? Ultima data cand m-a interesat un joc a fost cand a aparut RDR2 , la 9 dimineata am fost la Flanco si era la raft.

  2. #262 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Dap ! awb-ul listat de ieri si puteau sa-l expedieze de 3 ori pana acum dar…aia e , maine ! (Maine dimineata easybox cum a ajuns si TLoU)

  3. #263 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    10 gameplay tips for God of War Ragnarök: Power Levels, Skill Labors, Armor Set Bonuses, and more - Playstation Blog

    Asta suna foarte bine:
    All equipment is legendary
    For God of War Ragnarök, we’ve ditched our old rarity system when it comes to equipment.
    Previously, on God of War (2018), most Armors and Weapon Attachments could only be upgraded a few times, so would inevitably get left behind as you increased your Power Level.
    In this title, any equipment that has a Power Level can be upgraded all the way to Level 9! This opens a world of possibilities and combinations, allowing a much higher variety of playstyles at every Power Level.

  4. #264 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    ready ! Astept comparatiile dintre versiunile de PS5 , XBOX Series X , PC !
    Attached Images Attached Images fhgvdbwwqaam6qn.jpeg

  5. #265 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Păi o să ai mult de așteptat))

  6. #266 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Recomand de la inceput difficultatea “Give me no mercy “ . Asta ca sa fie si ceva mai mult challenge .

  7. #267 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Absolut dement in sensul bun al cuvantului jocul asta.

  8. #268 SP
    Junior Member bastardpig's Avatar
    Legat de poveste:

  9. #269 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by bastardpig View Post
    Legat de poveste:





    Khan, care-i sensul acestor postari in ziua in care a aparut jocul?

  10. #270 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mda, nu ajuta prea mult la discutie ce posteaza el.
    Cred ca-l asteapta iarasi un ban.

  11. #271 SP
    Member smits's Avatar
    Oke mersi de info.
    Pot dormi linistit la noapte

  12. #272 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Dupa ora de joc pot spune doar atat: Avem un nou "best game" pentru PS5. Wow!!! Anul 2022 a produs atatea joace faine si inca mai avem doua luni

  13. #273 SP
    Member smits's Avatar
    A ajuns. Carcasa in ceha. Lol.

  14. #274 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Astia iar au lansat jocul fara Photo Mode si-l baga dupa ce-l termina toti care-l iau day 1?
    Sau este si nu-l gasesc eu/sunt prea la inceput?

  15. #275 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    S-a lansat fara photo mode, dar este peste puterea mea de intelegere de ce, la un joc atat de minunat dpdv artistic si grafic, unde lumea clar face poze la greu

    Photo Mode will be coming to God of War Ragnarök after launch - we’ll share more details closer to when we plan to release it.
    https://twitter.com/SonySantaMonica/...te-post-launch

  16. #276 SP
    Member MENTATAL0R's Avatar
    Parca mai bine arata la grafica primul joc,mai finisat

  17. #277 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Nah doamne nu ma lasa, asa naspa arata? Un joc de patru ani jumate sa arate mai bine? Il joci pe PS5 sau PS4 vanilla?

  18. #278 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Site-uri de specialitate online: “ God of War Ragnarök may be the most technically impressive PS5 game yet” “ God of War Ragnarök: Video analyzes the jaw-dropping graphics of Sony's new GoW game”
    “Experții” de pe forumul consolegames: “Parcă mai bine arata GoW 2018”.
    O sa elibereze Santa Monica Studios un comunicat oficial in care o sa-si ceara scuze ca si-au permis sa urgiseasca privirile atator critici de mare angajament.

  19. #279 SP
    Member tudort's Avatar


    Trimis de pe al meu SM-S908B folosind Tapatalk

  20. #280 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Voi nu realizati ca marea majoritate, daca nu chiar toti, a celor care au primit jocul inainte de lansare, spun lucruri pozitive despre el?

    Din ce care-l joaca, vi se pare jocul perfect - de 10 pe linie?
    Eu in ~1.5h am avut vreo 3 bug-uri enervante, gen Atreus care levita prin zapada cu viteza luminii, blocat in combat in lovitura sau probleme de animatie in mers.
    Din ce am vazut pana acum, din pacate-mi mentin parerea - si o spun pe banii mei si pe ce joc eu pe PS5.

    Este un joc de PS4, portat si pe PS5. Nimic la el nu spune "current gen" - ba chiar toate texturile par old gen, de la mediul inconjurator, la lemne/usi/pereti si la imbracamintea lor. Majoritatea sunt destul de low poly, ca sa poata injecta sute de mii de poligoane in capetele lor si sa para cat mai ok, iar, cel putin la inceput, singura chestie care arata bine - desi si asta are problemele ei - este zapada din abundenta, cu tesselation.
    Arata ca un joc de PS4 si d-aia diferentele dintre ele sunt aproape inexistente.

    Dar nah, poate dupa ce mai avansez in joc, imi da cu ceva in cap si-mi schimba parerea. Momentan e doar un DLC.

    Pe partea de combat este incredibil de dull si repetitiv, iar micro pauza aia enervanta la fiecare hit a ramas si aici.
    Lupta cu animalu ala si grasanul au fost penibile (nu dau alte detalii ca sa nu dau spoiler) - desigur, eram la inceput - dar fiind o continuare directa, au facut ce face toata lumea - te lasa fara orice chestie castigata la jocul anterior, desi nu au bagat asta si in poveste si stai sa incepi totul de la 0 - gen el pe parcursul acelor cateva luni sau cat este intre jocuri, a uitat tot
    Iar luptele in sine, ca despre asta discutam, au fost loveste, fereste-te, loveste, fereste-te. Credeam ca au evoluat si ei, dar cred ca si in AC-uri e mai interesant.

    Nu trebuie sa o luati toti personal. Suntem oameni diferiti si avem pareri diferite. Este un forum de dat cu parerea si impartasit pareri. Nu va ataca nimeni pe voi sau jocul vostru. Fiecare-si spune parerea despre experienta lui cu jocul.
    Dar deh, asa e cand spui ceva negativ despre un joc exclusiv Playstation

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 18 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-03-2013, 10:56
  2. Replies: 0 Last Post: 07-03-2013, 10:28
  3. Replies: 0 Last Post: 11-11-2012, 15:43
  4. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts