Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 186 of 303 FirstFirst ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 286 ... LastLast
Results 3,701 to 3,720 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3701 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La ce oferte bagă la preţ redus şi voi vă plangeţi de PS+ am dat 75 de lei pentru FIFA 16 pt. că împart jocul cu un prieten.

    Trimis de pe al meu HTC Desire C folosind Tapatalk

  2. #3702 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Așa mult?

  3. #3703 SP
    Member mittyredstar's Avatar
    Nu era o "plangere"...era doar o simpla remarca comparativ cu tabara adversa

  4. #3704 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Da, l-am luat pe UK şi atât a ieşit la calcul, prea puţin îmi pasă de ce este în tabăra cealaltă, am 6 prieteni din cu care am copilărit pe aceaşi stradă şi în decursul anului toţi au cumpărat un PS4, toată ideea cu share la cont pentru ei este ceva WOW.

    Trimis de pe al meu HTC Desire C folosind Tapatalk

  5. #3705 SP
    Member musat's Avatar
    Deci, sa inteleg ca jocul "gratis" de luna asta King’s Quest – Chapter 1: A Knight to Remember este DOAR primul capitol ? Jocul complet este King’s Quest: The Complete Collection (Chapters 1-5) si costa 180 lei. Asa ca de ce dr##u mai este in pachetul "gratis" ? Foarte misto, din ce in ce mai bine. Pana acum bagau jocuri indie, acum baga doar primul capitol din joc. Mai bine nu mai dau nimic ca tot este de toata jena.

  6. #3706 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am spus-o și când au anunțat "jocurile". Capitolul 2 se lansează pe 16 decembrie, marketing
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1306361

  7. #3707 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    vrajeala ca sa te prinda...poc joci primul capitol si pe urma....o sa vrei sa cumperi si continuarea


  8. #3708 SP
    Vid
    Member Vid's Avatar
    Știți cumva dacă e ok să folosesc același card pe două conturi diferite? Gen, am folosit cardul mai demult pe un cont de US, l-am șters de acolo de la billing info și acum aș vrea să îl folosesc pentru un cont de RO, credeți că e vreo problemă? S-a lovit cineva de situația asta? Mulțumesc anticipat!

  9. #3709 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Freedom Wars pentru Vita, aproape regret ca nu mai platesc abonamentul de ani buni. Sa mai vina inca 3-4 luni la rand cu jocuri bune si poate ma mai gandesc.

  10. #3710 SP
    Junior Member eyesburner's Avatar
    Salutari. M-am gandit sa va confirm urmatoarele lucruri ce v-am intrebat de cateva zile. Am un cont US-PSN (Zona 1) iar jocul ii (Zona 2). Am incercat daca merge sa pun un season pack peste joc zona 1 si cum ati spus si voi raspunsul ii NU.

  11. #3711 SP
    Member florent's Avatar
    Are cineva un cod de 2 zile PSN UK ? Dau la schimb unul de Xbox sau cumpar

  12. #3712 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu există aşa ceva, doar triall de 14 zile pe care il găseşti numai în store, şi cel de 1 lună, caută pe ebay, ar trebui să fie la jumătate de preţ, oricum în weekend ai acces la mp.

  13. #3713 SP
    Member florent's Avatar
    In weekend se da acces la multiplayer ? Like .. all the time sau doar acum in luna sarbatorilor ?

  14. #3714 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Doar in weekend-ul asta

  15. #3715 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Salut,

    Din graba am uitat sa imi fac temele si intr-o anumita forma am comis-o...

    Am achizitionat un PS4 recent si mi-am facut cont pe RO. Pana azi am avut activat trialul de 14 zile pentru PS Plus, dar in ultimele 3 zile am incercat sa iau PS+ de pe PS Store si nicicum nu mi-a mers cardul(un Master Card de la obscura banca Leumi..mda). Am zis ca asta este, chiar daca ies mai scump hai sa iau un abonament de la Media Galaxy ca n-am timp/chef sa ma mai complic. L-am luat, am mers acasa, am razuit frumusel codul si surpriza(pentru mine) ca nu a mers codul. Ulterior m-am informat si am vazut ca abonamentul e pentru UK.

    Ma gandesc ca nu sunt nici primul, nici ultimul. Vreau sa va intreb ce imi recomandati? A existat un precedent in care Sony sa schimbe un redeem code pentru abonament de UK pentru unul de alta zona? Sa fac un al doilea cont pentru UK nu ma tenteaza, fiindca jocurile descarcate gratuit o sa ramana blocate acolo daca la urmatoare innoire voi lua pentru contul actual. De returnat la Media Galaxy nu cred ca am sanse din moment ce ambalajul e deschis si cardul razuit, chiar daca codul nu a fost activat. Mai exista si varianta sa vand codul, desi e clar ca banii dati nu o sa mi recuperez....

  16. #3716 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    De schimbat nu va fi schimbat. Poti incerca sa il vinzi si sa recuperezi din paguba

  17. #3717 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    Asta este atunci, il scot la vanzare.

    Baiul mare este ca am incercat cu 2 carduri(Visa/Master Card) sa platesc membership pentru cont si PS anuleaza tranzactia. Initial am crezut ca e vorba de o problema, dar cei de la banca m-au asigurat ca la ei functioneaza si ca problema e la celalalt capat.

  18. #3718 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Îți spun eu ca nu e la celălalt capăt, toți amicii mei au cont românesc de unde cumpăra prin card bancar, BRD, ING, Visa și Master

  19. #3719 SP
    Member musat's Avatar
    Eu visa de la Raiffeisen, trebuie doar sa fie cardul activ la plata online, deci mai vorbeste cu cei de la banca.

  20. #3720 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Salutare. In curand o sa-mi expire PS Plus-ul si o sa trebuiasca sa-l reinnoiesc. Eu inca de pe vremea PS3-ului am cont de UK, pe care am si toate trofeele si pe care cumparam PS Plus pentru ca mi se parea ca cele mai bune jocuri ce veneau la Plus erau cele din Europa. Dar lucrurile s-au schimbat, si acum am doar PS4 si Vita care primesc aceleasi jocuri indiferent de regiune. Eu mai am un cont de US si unul de RO de pe care mi-am mai cumparat cate un joculet cand era vreo oferta mai wow. Si ma gandeam ca pe UK preturile sunt mult prea mari. Credeti ca ar fii bine sa-mi iau Plus pe US sau RO acum? Si daca da, mai exact pe care dintre ele?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts