Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 236 of 303 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 ... LastLast
Results 4,701 to 4,720 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #4701 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    BiZZAr , totusi ai dreptate.

    Eu unul o sa incerc Knack , jocul cu care si-a facut aparitia ps4 prin 2013.. eh , ce mai trece vremea.

  2. #4702 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Knack este trecut cu vederea de multi pentru ca este vazut ca un joc de copilasi, dar este un joc solid. Chiar fun in co-op cum s-a scris mai sus.

    Rime era pe lista mea de ceva timp, deci ma multumeste aceasta oferta

    Voiam sa mai zic ceva de That's You, dar ma pastrez pentru luna viitoare

  3. #4703 SP
    Junior Member VrAjA27's Avatar
    Salutare,


    Stiti vreo oferta buna la PS Plus ?


    Multumesc,

  4. #4704 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe ce regiune?

  5. #4705 SP
    Junior Member VrAjA27's Avatar
    Pe Romania am.....nu este ok ?

    Ar fi fost bine sa fi facut pe alta regiune ?

  6. #4706 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Este ok, dar voiam sa stim, ca sa vedem ce recomandari iti facem. Pe RO/EU nu cred ca e nicio oferta momentan. A fost recent cu 15 luni la pret de 12. Mai baga cateodata 12 luni la ~170 ron.
    Eu spre exemplu am pe US si cumpar de pe amazon.com PS Plus, cand baga la oferta cu $40.

  7. #4707 SP
    Junior Member VrAjA27's Avatar
    Am inteles. Am vazut ca unii evita sa faca pe RO (nu inteleg de ce) si am crezut ca e ceva de care inca nu m-am prins. Momentan oferta cam pe toate site-urile este de 12 luni = 269 ron.

  8. #4708 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu mi-as fi facut pe RO, daca ar fi existat posibilitatea aceasta cand am creat contul. Acum imi e greu sa renunt la trofee si toate jocurile de la PS Plus luate in decursul timpului pe contul de US. Cu toate astea, mai am un cont pe UK si unul pe RO. Pe astea le folosesc pentru a lua DLC-uri la jocurile fizice cumparate de la noi sau pentru ofertele de pe EU.

  9. #4709 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe PS Store Romania ai oferta asta
    screenshot_2018-02-06-20-58-50-122.jpeg

  10. #4710 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Bloodborne și Ratchet & Clank jocurile pentru Martie PS4.

    https://blog.us.playstation.com/2018...rvice-changes/

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  11. #4711 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Chiar am vrut sa cumpar Ratchet luna trecuta, Bloodborne am deja deci luna buna

  12. #4712 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Sunt curios ce motive vor mai găsi haterii sa zica de luna asta ca nu e bună la Plus.

  13. #4713 SP
    Member Harkonnen's Avatar

    PlayStation Plus

    Bunn si acum partea interesanta. Am primit mail si:

    The PlayStation Plus Monthly Games allocation will no longer include PS3 and PS Vita titles after 8 March 2019
    PlayStation3 (PS3) or PlayStationVita (PS Vita) titles will be included in the PlayStationPlus Monthly Games allocation until 8 March 2019.

    After 8 March 2019, the Monthly Games provided to PlayStation Plus members will no longer include PS3 or PS Vita titles. Any PS3 or PS Vita Monthly Games downloaded or previously added to your Download List will remain playable for as long as you remain a PlayStation Plus member.

    Beyond 8 March 2019, Monthly Games will only include PlayStation4 (PS4) titles. All other features and benefits of the PlayStation Plus service will remain unaffected.

  14. #4714 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    În 2019 mă îndoiesc că vor mai fi mulți doar cu PS3. Chiar nu mă mai interesează de PS + de la PS3.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #4715 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Inca o luna in care dau jocuri pe care le-a jucat deja 99% din playerbase, dar in care aceiasi 99% ridica in slavi compania pentru generozitatea de care da dovada.

  16. #4716 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Te înșeli rau de tot cand zici ca 99% a jucat jocurile astea. În special astea! Sunt unii care nici nu au auzit de ele (tocmai am văzut un comentariu pe FB). Sa nu credeți ca daca noi gamerii mai înrăiți suntem la curent cu toate aparitiile înseamnă ca asa sunt toti posesorii de consola. Mulți nici nu știu ca primesc si jocuri la plus, si l-au luat doar sa bage FIFA Ultimate Team sau COD MP. Daca te uiți pe grupurile de pe Facebook rămâi prost la cat habar au unii de consolă.

    Orice joc AAA ar da cu siguranță cine a vrut sa-l joace l-a jucat cand a apărut sau imediat dupa. Sa fim serioși, nu-ti iei ps+ ca sa aștepți dupa Uncharted Lost Legacy sau Assassin's Creed Origins sau mai știu eu.

  17. #4717 SP
    Banned wd87's Avatar
    @Espiritus

    Bloodborne 3.000.000 vandut
    Ratchet & Clank 2.300.000 vandut
    PS4 76.500.000 vandut

    3 milioane/2.3 milioane = 99% din 76.5 milioane

    si vrei sa mai stii ceva?

    PS+ subs = 31.5 milioane

    eu zic sa-ti cumperi tu generosul Google si sa il folosesti, + niste meditatii la matematica, si dupa te intorci aici si ne zici noua ce si cum

  18. #4718 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Inca o luna in care dau jocuri pe care le-a jucat deja 99% din playerbase, dar in care aceiasi 99% ridica in slavi compania pentru generozitatea de care da dovada.
    Nu știu de ce vă bateți capul.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  19. #4719 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    + niste meditatii la matematica, si dupa te intorci aici si ne zici noua ce si cum
    Stai linistit, probabil stiu mai multa matematica decat credeai tu ca exista.

    99% era un fel de a spune, bois. Pe mine ma lasa rece ca jucatorii de Fifa si COD nu au jucat Bloodborne, pentru ca nu il vor juca nici acum, cu siguranta. Da bicky, asta e si ideea, orice joc AAA (mai ales vechi) ar da, va fi irelevant pentru cei care sunt interesati de el (l-au jucat cand a aparut), iar pentru cei care nu au fost interesati la vremea respectiva cel mai probabil va fi la fel de irelevant (nu il vor juca nici acum).

  20. #4720 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by Harkonnen View Post
    Bunn si acum partea interesanta. Am primit mail si:

    The PlayStation Plus Monthly Games allocation will no longer include PS3 and PS Vita titles after 8 March 2019
    PlayStation3 (PS3) or PlayStationVita (PS Vita) titles will be included in the PlayStationPlus Monthly Games allocation until 8 March 2019.

    After 8 March 2019, the Monthly Games provided to PlayStation Plus members will no longer include PS3 or PS Vita titles. Any PS3 or PS Vita Monthly Games downloaded or previously added to your Download List will remain playable for as long as you remain a PlayStation Plus member.

    Beyond 8 March 2019, Monthly Games will only include PlayStation4 (PS4) titles. All other features and benefits of the PlayStation Plus service will remain unaffected.
    Macar in ultimul an - sa scoata tot ce a mai ramas bun pe PS3 si PS VITA - la PS PLus

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 236 of 303 FirstFirst ... 136 186 226 234 235 236 237 238 246 286 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts