Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 293 of 303 FirstFirst ... 193 243 283 291 292 293 294 295 ... LastLast
Results 5,841 to 5,860 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #5841 SP
    Member omega's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Tagul de premium indică doar ca jocurile alea au niste beneficii in plus pentru premium, nu înseamnă ca nu sunt disponibile la extra. Ati înțeles voi greșit, poate e confusing și cum sunt marcate.
    De exemplu daca un joc poate fi descărcat din catalog dar și streamed în același timp (vezi yakuza), va apărea cu tag de premium, dar poate fi descărcat cu extra.
    Nu stiu daca este adevarat sau nu ce spui tu dar nu neaga ce am dedus eu mai sus. Eu am abonament Extra si nu merge instalat yakuza 3 remastered (de exemplu).

    LE: Sincer ma gandesc daca nu cumva intentionat fac toata treaba asta asa confuza ca sa nu iti mai bati capul si sa cumperi premium direct. Spun asta pentru ca deja mi-a scos peri albi faza cu upgrade-ul jocurilor: am discul de ps4, fac upgrade la versiunea de ps5 si ba imi pune iconurile unu langa altul cu un scris f mic jos care e de ps5 si care e de ps4 si ajung sa dau pe ps4 si sa inceapa instalarea, sau mai rau de fiecare data cand bag discul incepe instalarea desi am versiunea de ps5 instalata.

  2. #5842 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Yakuza 3,4 & 5 intr-adevar au fost doar pentru Premium, lucru care l-au mentionat aici: https://blog.playstation.com/2022/07...ng-this-month/ .
    Presupun ca au facut asta si pentru ca Premium nu a primit jocuri prea bune in luna Iulie.

  3. #5843 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Apropo de Premium, eu am contul pe RO, am incercat sa instalez aseara PS Plus pe PC, dar zice ca tara nu e suportata.
    Welcome to Romania

    Daca ti ai facut Premium sa joci pe PC jocurile de PS atunci poti sa ceri refund

  4. #5844 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Welcome to Romania

    Daca ti ai facut Premium sa joci pe PC jocurile de PS atunci poti sa ceri refund
    Nu, sincer am avut Extra, si mai am 2 saptamani, si am facut cu 4 lei upgrade doar sa vad cum e cu streamingul, e bine si asa, am si cont de US dar nu ma complic.

  5. #5845 SP
    Member morphine's Avatar
    De ce nu suntem inclusi ca si tara participanta la concursul pentru a castiga acel TV?!

  6. #5846 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Am si eu o intrebare legata de acest ps premium: jocurile din catalog, in special cele de ps1-ps2, le pot cumpara separat chiar daca nu am abonamentul? Sau sunt la mila abonamentului?

  7. #5847 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    De ce nu încerci sa le cauți in Store si sa vezi daca le poti cumpăra?

  8. #5848 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Pentru ca e vorba de line-up-ul care intra de maine. Sunt interesat doar de unul din jocuri. Daca il caut acum, nu exista in lista lor. Voiam doar sa stiu daca o sa fiu dezamagit sau nu ������������

  9. #5849 SP
    Member flaviud's Avatar
    https://www.pushsquare.com/news/2023...f-the-ps-store
    Pot fi cumparate direct din store, no ps plus required

  10. #5850 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Am încercat aseară sa descarc Resident Evil 7 Biohazard. Mi s-a descarcat doar varianta de PS4, nu am avut opțiune sa aleg varianta de PS5 deși în lista jocurilor gratuite apărea varianta PS5/PS4. Pentru varianta de PS5/PS4 îmi apărea sa plătesc 89 de lei. Am greșit eu ceva?

  11. #5851 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Se pare că varianta de PS5 a Resident Evil 7 e cu plată. Poate trebuie să ajusteze ceva sau s-au răzgândit.

  12. #5852 SP
    Member alexxx02's Avatar
    Am înțeles. Voiam să-l rejoc în varianta de PS5, mai aștept poate e o eroare de la ei . Mulțumesc ptr răspuns

  13. #5853 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Essential | March 7th:
    Battlefield 2042
    Minecraft: Dungeons
    Code Vein



    Extra | March 21st:
    Tchia
    Uncharted: Legacy of Thieves Collection
    Immortals Fenyx Rising
    Rainbow Six Extraction

    As incerca si eu BF, să văd însă cum e cu platina.20230224_002621.jpg

  14. #5854 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Cool, de mult timp asteptam Ghostwire: Tokyo.
    Si tare ma bucur si de Tchia, pare sa fie un joculet relaxant:


    ---------- Post added 24-02-2023 at 09:42 ----------

    @ConuGeo - am citit lucruri bune despre BF 2042 in ultima vreme.
    Unii spun ca asta e versiunea care trebuiau sa o lanseze .

  15. #5855 SP
    Member gabridinu's Avatar
    O intrebare: Daca renunti sa mai platesti PS plus pe o anumita tara unde deja ai acolo toate jocurile adunate de la PS plus si doresti sa te muti pe alta tara, se pare ca "pierzi" toate jocurile adunate de-a lungul anilor la ps plus. Asa-i?
    Si nu cred ca exista vreo metoda sa-ti muti contul pe alta tara (regiune). Cel putin eu n-am gasit. La microsoft pare sa existe.

    Ma refer ca le pierzi, adica nu le mai poti juca, devin cu lacat.

  16. #5856 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Nu poti schimba țara/regiunea contului. Nu mai ai Plus plătit pe cont => nu mai ai acces la jocurile primite la Plus pe acel cont.

  17. #5857 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    "Please note, PC streaming for PlayStation Plus Premium members is currently not available in Romania and will be supported in a future update." ... WTF... inca nu merge?

  18. #5858 SP
    Member tmihai20's Avatar
    România nu este în lista țărilor unde se poate face streaming la jocuri. Când se va poate, vom afla. Am impresia că nici cu cont pe altă regiune nu se poate streaming dacă țara din care o faci este România.

  19. #5859 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    pai eu am ps plus premium pe romania și pot face streaming fara problema .

  20. #5860 SP
    Member Prototype93D's Avatar
    Cred ca se refera la PC streaming.
    Pe PS4/PS5 merge fara probleme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 293 of 303 FirstFirst ... 193 243 283 291 292 293 294 295 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts