Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 183 of 303 FirstFirst ... 83 133 173 181 182 183 184 185 193 233 283 ... LastLast
Results 3,641 to 3,660 of 6053

Thread: PlayStation Plus

  1. #3641 SP
    Member Striker09's Avatar
    Dacă nu as juca FIFA, as renunță mâine la PS+, mai ales ca se scumpește de la an la an aproape...

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  2. #3642 SP
    Member marv's Avatar
    inca o luna excelenta pentru Vita!

  3. #3643 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    ps+ nu a crescut in pret din ziua 1 pana azi pe langa modelul de o luna care a crescut de la £5.49 la .... £5.99 WHOOOWW, si 3 luni £11.99 la £14.99 pt ca pamenii cumparau ps+ doar ca sa ia jocurile gratis de la + deoarece costa mai putin sa platesti pt + si sa iei jocul fata de a cumpara jocul pur si simplu, modelul de 12 luni are acelasi pret ca in ziua 1

  4. #3644 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by orionpaxbb View Post
    daca oamenii nu au renuntat la xbox live cand nu dadea nici-un joc gratis, nu o sa renunte la ps+ pt ca nu da jocuri AAA la 2 ani de la lansare
    2 ani de la lansare pe PS4- probabil ... insa sunt anumiti fani care detin toate cele 3 console(ps4/ps3/Vita). Din pacate inteleg politica de a nu da jocuri AAA pe PS4 - aceasta inca este un Hit insa pentru celelate 2 macar ar putea sa dea o mica impresie de resuscitare . Oricum este peste puterea mea de intelegere noua strategie Sony... cel putin pentru acest Decembrie lista este un Fail Total - comparand cu ceilalti ani:

  5. #3645 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    da, sunt de acord ca a fost foarte slab ps+ pe ps4, dar daca vreti sa schimbati asta, nu o sa reusiti postand pe consolegames.ro cum Games with Mold e mai bun si nu stiu ce, faceti cont de twitter si dati mesaje conturilor playstation, lasati mesaje pe forumurile oficiale, paginile de fb oficiale s.a.m.d., dati dislike la videourile cu anuntarea jocurilor de ps+ de pe canalele oficiale, asa le atrageti atentia

  6. #3646 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by orionpaxbb View Post
    da, sunt de acord ca a fost foarte slab ps+ pe ps4, dar daca vreti sa schimbati asta, nu o sa reusiti postand pe consolegames.ro cum Games with Mold e mai bun si nu stiu ce, faceti cont de twitter si dati mesaje conturilor playstation, lasati mesaje pe forumurile oficiale, paginile de fb oficiale s.a.m.d., dati dislike la videourile cu anuntarea jocurilor de ps+ de pe canalele oficiale, asa le atrageti atentia
    din pacate - sunt prea pline celelalte retele de socializare cu astfel de feedbacks . Inca odata ....sunt si voi fi fan Sony PS ....insa PS+ s-a dus incet si sigur la vale...

  7. #3647 SP
    Banned orionpaxbb's Avatar
    PS3 launch date: November 11, 2006
    PS+ launch date: June 29, 2010
    diferenta de 4 ani
    PS4 are 2 ani, asa ca mai vorbim peste 2 ani daca ps+ se duce la vale sau nu

  8. #3648 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by orionpaxbb View Post
    PS3 launch date: November 11, 2006
    PS+ launch date: June 29, 2010
    diferenta de 4 ani
    PS4 are 2 ani, asa ca mai vorbim peste 2 ani daca ps+ se duce la vale sau nu
    ai dreptate si nu avem cum sa avem pretentii acum - asteptam inca o luna pentru ...poate o luna mai buna ..

  9. #3649 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Drama lunara

  10. #3650 SP
    Junior Member babone22's Avatar
    Mareeeee porcaria faza asta ca-ti da doar un Chapter dintr-un joc, e ca si cum te-ai juca un Demo. Mai e un pic si o sa-ti dea la PS+ un Fifa de exemplu dar o sa poti juca doar 10 match-uri si porma trebuie sa-l cumperi....

  11. #3651 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Șmecheri, urmează capitolul doi în decembrie și vor să-ți forțeze portofelul

  12. #3652 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nici nu ma voi obosi sa downloadez 1 episod dintr-un joc in 5-6 parti. Ala o sa fie gratis in maxim 3 luni pe store, asa a facut Telltale si asa vor face si astia. Sa se duca invartindu-se, cu mici exceptii, PS+ e strict pentru multiplayer si atat.

  13. #3653 SP
    Member Mousey's Avatar
    Mai întâi Season 2 în loc de 1 la Walking Dead, acum asta . Mă bucur de jocurile de PS3, alea chiar au fost ok în ultima perioadă.

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

  14. #3654 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nici nu ma voi obosi sa downloadez 1 episod dintr-un joc in 5-6 parti. Ala o sa fie gratis in maxim 3 luni pe store, asa a facut Telltale si asa vor face si astia. Sa se duca invartindu-se, cu mici exceptii, PS+ e strict pentru multiplayer si atat.
    Ai văzut ceva gratis de la Activision, eu nu Anul viitor prin august - septembrie o să ai sezonul full, se mișca foarte greu. Nu sunt episoade de o oră, o ora jumate cum vezi la Telltale, aici vorbim de capitole cu o durată de 5-7 ore/capitol

    Câteva impresii
    http://www.consolegames.ro/forum/sho....php?p=1273677

  15. #3655 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Mie mi-a convenit The Walking Dead sezonul 2. Venise sezonul 1 pe Xbox One cu 2 saptamani inainte.

  16. #3656 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai si ce ai rezolvat? Jocul se bazează pe decizii, deci...

  17. #3657 SP
    Member snpz's Avatar
    Mie unul mi-a expirat ps plus luna aceasta si dupa ce am vazut jocurile din Decembrie m-am decis sa nu mai reinoiesc Jocuri online momentan nu joc..so that's it Sony

  18. #3658 SP
    Junior Member ~bella~'s Avatar
    Unde ai vazut jocurile lunii Decembrie?

  19. #3659 SP
    Member rockybt18's Avatar
    New on PlayStation Plus in December: Gauntlet, Kings Quest, more - PlayStation.Blog.Europe

    Here’s the full list of great titles that await you on 1st December:

    Gauntlet: Slayer Edition (PS4)
    King’s Quest – Chapter 1: A Knight to Remember (PS4)
    Far Cry 3 Blood Dragon (PS3)
    SSX (PS3)
    Rocketbirds Hardboilded (PS Vita)
    Freedom Wars (PS Vita)

    Super luna pentru PS Vita

  20. #3660 SP
    Member mircoid's Avatar
    Chiar nimeni nu ia in considerare ca la ps plus primim double discounts?
    Eu salvez multi bani la unele jocuri digitale sau dlcuri ...

    Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts