Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 303 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast
Results 801 to 820 of 6049

Thread: PlayStation Plus

  1. #801 SP
    Junior Member adistnsc's Avatar
    Jocul-sleeping dogs-8 Gb l-a downloadat in 60 de minute. In schimb cand a facut update la versiunea 1.4 a jocului, dupa instalare-circa 1 Gb a ajuns la 14% in "doar" 90 minute, mai are cineva problema asta?

  2. #802 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Foarte bune ofertele pentru dlc's la sleeping dogsDoar 1,69 lire pentru nightmare packAsa da , nu cum au facut cand au dat Batman AC, reducerea lui peste la dlc's...
    Da..mari reduceri de la 1.99 la 1.69 sunt un pic peste 10%, discount-ul standard de ps plus.

    ---------- Post added 06-02-2013 at 09:58 PM ----------

    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    Jocul-sleeping dogs-8 Gb l-a downloadat in 60 de minute. In schimb cand a facut update la versiunea 1.4 a jocului, dupa instalare-circa 1 Gb a ajuns la 14% in "doar" 90 minute, mai are cineva problema asta?
    Bine ca ai spus, sa ii dau la noapte sa faca treaba

  3. #803 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    Da..mari reduceri de la 1.99 la 1.69 sunt un pic peste 10%, discount-ul standard de ps plus.

    ---------- Post added 06-02-2013 at 09:58 PM ----------



    Bine ca ai spus, sa ii dau la noapte sa faca treaba
    Dlc's au fost bagate la oferte si pentru cei care nu au psplusDaca verificai ai fi vazut ca dlc-ul nightmare pack costa 4 lireNo offence do some research

  4. #804 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pe cat de mult imi plac ofertele PS Plus, nu pot decat sa urasc Sony cu o pasiune incredibila pentru update-uri imense. La naiba, pe Xbox nici alea care schimba tot dash-ul nu au trecut de 100mb, la PS3 toate update-urile la toate porcariile au sute sau mii de mb. E o bataie de joc.

    Vreau sa ma joc si stau o ora sa-si faca jocul un rahat de update.

  5. #805 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    pai ai PS Plus..ai optiunea de automatic updates

  6. #806 SP
    Junior Member strongmokus's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    pai ai PS Plus..ai optiunea de automatic updates
    Nu are nici o valoare cand ai un joc nou si vrei sa-l joci imediat.

  7. #807 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    Jocul-sleeping dogs-8 Gb l-a downloadat in 60 de minute. In schimb cand a facut update la versiunea 1.4 a jocului, dupa instalare-circa 1 Gb a ajuns la 14% in "doar" 90 minute, mai are cineva problema asta?
    O ora a durat la mine sa faca update

    ---------- Post added 07-02-2013 at 10:18 AM ----------

    Quote Originally Posted by strongmokus View Post
    Nu are nici o valoare cand ai un joc nou si vrei sa-l joci imediat.
    E un patch care adauga probabil trofee pt dlc-uri si care a reparat multe glitchuri din ce am înţeles eu, el nu a apărut ca day one patch, asa ca nu ai dreptate. Cel mai grav e ce se intampla cu gt 5, sa vezi acolo...

  8. #808 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    La GT5 instalare + update 3 ore+

  9. #809 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Au bagat GT5 la PS+?

  10. #810 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu, vorbeam de patchurile imense, apropo de sleeping dogs si al sau patch de 1gb

  11. #811 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Speram la un raspuns cu "nu inca"...

  12. #812 SP
    Junior Member gabirzv's Avatar
    Quote Originally Posted by adistnsc View Post
    Jocul-sleeping dogs-8 Gb l-a downloadat in 60 de minute. In schimb cand a facut update la versiunea 1.4 a jocului, dupa instalare-circa 1 Gb a ajuns la 14% in "doar" 90 minute, mai are cineva problema asta?
    Same here Am stat la update pana mi-a pierit pofta de joc ...

  13. #813 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Stiti ca puteti refuza updatarea jocului si sa jucati offline, nu? Daca erati asa nerabdatori sa jucati jocul puteati da cancel la update si sa reveniti asupra lui dupa ce va opreati din jucat.

  14. #814 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Stiti ca puteti refuza updatarea jocului si sa jucati offline, nu? Daca erati asa nerabdatori sa jucati jocul puteati da cancel la update si sa reveniti asupra lui dupa ce va opreati din jucat.
    Da, dar repară multe chestii

  15. #815 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Daca m-ar interesa decat modul single( e valabil probabil pt majoritatea ) ps3-ul meu era modat demult ca na, am gene de hot ca orice om. Dc Universe e free( nu ca ar avea importanta la descarcat, si la alea cu bani e la fel ) pe psn, il descarci si instalezi in cateva minute dar dupa vine update-ul, durere mare; cine are rabdare sa descarce update-ul ii dau o bere. Sper ca la Ps4 sa se rezolve problema, in primele 3 pt mine la ps3( ma rog, serviciile sony).

  16. #816 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Da, dar repară multe chestii

    Dar daca vroiai sa il joci neaparat si sa nu astepti ore pana isi face updateul poti da cancel. Nu cred ca este atat de unplayable jocul in versiunea 1.0.

  17. #817 SP
    Junior Member marcuss's Avatar
    pot juca jocuri online pe ps3...de exemplu aion au care necesita descararea jocului dupa internet...a incercat cineva?

  18. #818 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Sa fim seriosi, se poate juca orice joc la lansare cu mici neajunsuri, nu e cazul pt Sleeping Dogs care e superb si pe care l-am jucat inainte sa apara pe +.

    P.S. Nu mai folositi ”decat” gresit in fraze. Inteleg ca va plac jocurile ...dar scoala?

  19. #819 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post

    P.S. Nu mai folositi ”decat” gresit in fraze. Inteleg ca va plac jocurile ...dar scoala?
    Ha?

  20. #820 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    in bucuresti se folosest foarte mult si prost "decat"

    Greșit Corect Explicații
    Eu am decât trei picioare. Eu am numai trei picioare. Ca adverbe restrictive, în construcții afirmative se folosesc numai sau doar, iar în construcții negative se folosește decât.
    Mai lipsește decât Mihai.Mai lipsește doar Mihai. 
    Am decât 10000 lei.Nu am decât 10000 lei.  

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 303 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 91 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Plus Collection By paul in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 27 Last Post: 02-02-2023, 10:32
  2. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  3. PlayStation Plus By rulzmaker in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 5149 Last Post: 05-10-2020, 17:20
  4. Vand PlayStation Network Card Romania si PlayStation Plus By Dant3 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 25-04-2020, 17:20
  5. PlayStation Plus Free By ragnarlodbrok23 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-08-2015, 22:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts