Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 53 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 ... LastLast
Results 981 to 1,000 of 1048

Thread: Xbox Series X|S - achizitie din Romania

  1. #981 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Spui ca vrei sa inchei si de fapt arunci super bomba si te astepti sa nu zica nimeni, nimic.

    Da, ce ai facut tu si ce au zis - eu ii zic romanism. E fix motivu pentru care toata tara asta merge asa cum merge. Pentru ca toti vrem o tara ca afara dar facem tot felu de mizerii care sa ne aduca doar noua satisfactie - nu conteaza ca-i ilegal sau imoral.

    Dar e ok - treci pe rosu daca nu e politist in intersectie, pentru ca nu conteaza. Si daca te prinde, zici ca te grabesti, ca intarzii la munca, ca-i dimineata si ai o sedinta importanta (literally asta mi-a zis un politist intr-o dimineata in intersectia de la fantani, la piata Unirii, cand au trecut o gramada pe rosu pe langa el - ca-i devreme si se grabeste lumea la munca) si speri sa-ti dea tie dreptate, chiar daca legea spune clar ca trecere pe rosu = amenda si permis suspendat.

    Ce zice la Altex e ceva oficial - impreuna cu accesoriile aferente. Nu stiu ce poti sa interpretezi de acolo.

    Dupa cum am mai zis - daca voi faceti romanisme cu rugaminti/implorari/spagi sau aveti pile pe undeva, va rog sa nu postati aici ca sa induceti in eroare lumea care vrea sa fie corecta.

    Iar daca cineva din service este corect si respecta legea si refuza la garantie un produs pentru ca nu este pachetul complet, nu este vina lui, ci a voastra, pentru ca ati ascultat de unu si altul de pe internet.

    La fel patesc zilele astea prin magazine - imi cere QR code si nu scaneaza, se uita la el si zice - da, e in regula, treci. Doar ca eu sunt mai imbecil asa ca zic mereu - Nu nu! daca ma opresti sa-mi ceri cod, il verifici si-mi spui daca e ok sau nu sa trec Si din pacate am facut de peste 100 de ori lucru asta, atat prin mall-uri cat si prin centre comerciale cu supermarket gen Auchan, Kaufland sau Cora.

  2. #982 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    legea e lege. in lege, am citit si OG urile mentionate de ei, nu spun nimic din ce spui tu.

    Eu spun:
    - nu am patit niciodata ce spui tu
    - ANPC spune ca produsul in garantoe trebuie adus la conformitate(adica reparat) chiar daca nu are un accesoriu. Daca lipsa accesoriului provoaca defectul aici e alta discutie, bineinteles

    Mai mult:

    Din altex citire:

    In cazul in care produsele ajung neinsotite de aceste documente, produsele pot fi returnate solicitantului/expeditorului fara solutionarea garantiei.

    vezi..doar documente sunt obligatorii...dar ambigu formulat ca sa crezi ca si accesorii pt ca a fost alipit imediat de fraza cu obligativitate accesorii

  3. #983 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    A mai fost cineva prin Altex zilele astea și are idee dacă mai sunt console pe undeva?

  4. #984 SP
    Junior Member andrei_ghi's Avatar
    Am fost eu in Altex Plaza ieri si nu mai erau. Aveau doar PS5.

  5. #985 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Am găsit în Mediagalaxy din Mall Băneasa, pentru cine mai este interesat tocmai mai aduseseră câteva.

    ---------- Post added 29-12-2021 at 23:07 ----------

    Ha, tocmai mi-am cumpărat Live Gold pe 12 luni pe EU cum îmi cumpăr de ani de zile și mă înjură, eu am cont pe UK.
    Sa inteleg ca nu mai merge? Este adevărat ca am făcut o pauza destul de mare de când nu am mai avut Gold din cauza lipsei timpului.

  6. #986 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Si in Media Galaxy din Mega Mall erau 6 bucăți pe stoc de dimineață. Varianta cu Forza Horizon 5 la 3.000 lei.

  7. #987 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Media Galaxy Vivo Cluj este disponibil. Dar nu cred ca vreau sa le vanda. Doar o cutie expusa pe un raft undeva in laterral pe un culoar secundar aproape ascuns la vedere cu un anunt pe o foaie stearsa format A4.

    PS5 erau pe culoarul principal cu standul lor dedicat de parca te impiedecai de ele cand te plimbai prin magazin

  8. #988 SP
    Junior Member buradaf's Avatar
    Am fost acum la Media Galaxy din Mega Mall mai erau 5 bucăți și se vând și fără Forza Horizon 5 la 2699 Ron

  9. #989 SP
    Junior Member Andres's Avatar
    Salut! Stii cumva daca mai sunt console la 2700 lei buradaf? Nu sunt din Bucuresti si vreau sa merg sa cumpar consola. Multumesc!

  10. #990 SP
    Junior Member buradaf's Avatar
    Quote Originally Posted by Andres View Post
    Salut! Stii cumva daca mai sunt console la 2700 lei buradaf? Nu sunt din Bucuresti si vreau sa merg sa cumpar consola. Multumesc!
    Salut,

    Din păcate nu pot spune dacă mai sunt ... eu am luat vineri pe 31 și mai erau 5 bucăți.
    Cred ca poți suna direct la ei sa vezi dacă mai au pe stoc sigur au telefon pe site.

  11. #991 SP
    Junior Member battleaxe22's Avatar
    Salutare Domnilor,

    Mai stiti daca se serveste undeva niste X prin Bucuresti?

    Multumesc

  12. #992 SP
    Member marv's Avatar
    don't look up
    Attached Images Attached Images img_20220104_171152.png

  13. #993 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am trecut prin Mega Mall in seara asta si nu mai aveau. Din pacate, s-a umplut olx-ul de anunțuri ale unor oameni "muncitori".

  14. #994 SP
    Junior Member virgil.luica's Avatar
    In Craiova in Electroputere Mall mai erau 6 expuse , pachet cu joc 2950.


    PS a incercat cineva sa faca retur doar la joc ? eu il am in GPU

  15. #995 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fa linistit daca nu este desigilat si esti in primele zile de achizitie.

  16. #996 SP
    Junior Member virgil.luica's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Fa linistit daca nu este desigilat si esti in primele zile de achizitie.
    Nu am reusit, mi-au zis ca e pachet si nu pot...cel putin la Media Galaxy-ul de unde l-am luat ....cu toate ca pe factura sunt pozitii distincte ca valoare.


    Pe factura vad ca am cele 2 pozitii dar pe bon apar diferit ca preturi si am si 2 pozitii de discount 10+50 ron

  17. #997 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu au voie sa refuze asa ceva, cat timp sunt produse diferite pe bon. Mai incearca si apeleaza cu incredere la seful de magazin. Daca nu, ANPC iti este prieten.

  18. #998 SP
    Junior Member battleaxe22's Avatar
    Am dat telefon azi la Media Galaxy Baneasa si au spus ca este posibil sa fie din nou pe stoc dupa 15.

  19. #999 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Preluata de pe facebook. Nu stiu daca e vorba de bundle sau nu.
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2022-01-15-11.22.40-am.jpeg

  20. #1000 SP
    Junior Member Andres's Avatar
    Da, am sunat acum la ei si e pretul cu bundle Fortza Horizon 5 + consola la 3000 lei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 50 of 53 FirstFirst ... 40 48 49 50 51 52 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS5 - achizitie din Romania By MonkY in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 8078 Last Post: 24-02-2024, 22:37
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts