Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 171 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2261 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    1. E starter kit-ul, il gasesti la altex, domo, flanco, etc
    Nu e pe niciun site din Romania

  2. #2262 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    1. Recomand sa verifici si intr-un magazin fizic, gasesti in ele multe lucruri care online apar ca stoc indisponibil.
    2. Cel mai bine down pe vita direct, se misca mult mai rapid ca pe PS3;
    3. Un singur cont per consola;
    4. Exista youtube, iar app-ul este cel mai bun de pe orice platforma.

  3. #2263 SP
    Junior Member GamezMk's Avatar
    Au bagat in stoc pe PCGarage.ro starter-kit-ul.
    Atat aplicatia YouTube cat si browser-ul sunt foarte bune.
    Acelasi bundle de la Altex cu PS Vita l-am luat si eu si sunt foarte multumit. Go for it.

  4. #2264 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Iti recomand starter kit numai daca te deplasezi des si vrei o protectie in plus pentru consola pe drum. Cel mai probabil, pentru ca e destul de incomoda, vei avea nevoie de un grip, grip cu care ea nu mai incape in husa de protectie, asa ca vei fi nevoit sa le schimbi intre ele. Folia pentru ecran, oricat de buna ar fi, strica imaginea, iar ecranul in sine e destul de rezistent incat sa nu il zgarii cu usurinta. Jocurile se cumpara in format digital, asa ca plasticul ala pentru carduri e la fel de inutil. Din tot setul am folosit si folosesc numai husa, pentru a nu lovi consola cat timp e in geanta, fiind nevoit sa calatoresc destul de mult si carpa cu care imi curat Vita ocazional.

  5. #2265 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mulţumesc pt păreri, de azi am intrat si eu in clubul cu "vacute"
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1388851257301.jpg

  6. #2266 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Sa o folosesti sanatos,si welcome to the PSV club

  7. #2267 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Te astept la cate o sesiune de BlazBlue in weekenduri, cand pun si eu mana pe wireless.

  8. #2268 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Ma gandeam ca daca sunteti de acord cei ce doriti puteti sa lasati ID-urile de skype si sa facem niste partide de Soul Sacrifice sau Blazblue sau ce mai avem prin colectie . Pana acum ceva timp jucam cu mentorica PlayStation All-stars Battle Royale si era fun . Just think about it

  9. #2269 SP
    Junior Member GamezMk's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Jocurile se cumpara in format digital, asa ca plasticul ala pentru carduri e la fel de inutil.
    Speak for yourself

    Quote Originally Posted by malpraxis06 View Post
    Ma gandeam ca daca sunteti de acord cei ce doriti puteti sa lasati ID-urile de skype si sa facem niste partide de Soul Sacrifice sau Blazblue sau ce mai avem prin colectie . Pana acum ceva timp jucam cu mentorica PlayStation All-stars Battle Royale si era fun . Just think about it
    Vezi ca exista deja un thread de PSN IDs, unde iti poti lasa ID-ul sau sa cauti players daca ai nevoie in multi-player.

  10. #2270 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Daca ai PS Plus nu ai mare lucru ce cumpara sincer sa fiu. Singurul joc care l-am cumparat pe card a fost Resistance Burning Skies care l-am si dat intre timp ca l-am terminat. Mai sunt Killzone si Tearaway care merita si o sa le dea la plus anu asta presupun. Jocurile care sunt porturi pe mine nu ma intereseaza asa ca de aia nu am zis de ele.

  11. #2271 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by GamezMk View Post
    Speak for yourself
    Daca ai fi citit putin mai atent, ai fi vazut ca am inceput paragraful cu Iti recomand. (Eu) iti recomand. (Eu insumi) iti recomand. (Eu insumi, din punct de vedere propriu si personal, caci nu am cum sa vorbesc in numele altcuiva) iti recomand.. By the way, you profile has just made me flash a smile.

    +1 pentru ideea cu Skype. Al meu e "nihilsinedei".

    Nu stiu daca a anuntat cineva, dar Danganronpa: Trigger Happy Havoc urmeaza sa fie lansat pe Vita pe 11, respectiv 14 februarie (US si EU). Nu e un titlu foarte impresionant, dar poate se mai deschide piata japoneza si pentru noi, au o groaza de visual novels care abia asteapta sa fie traduse.

  12. #2272 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    Quote Originally Posted by GamezMk View Post
    Speak for yourself



    Vezi ca exista deja un thread de PSN IDs, unde iti poti lasa ID-ul sau sa cauti players daca ai nevoie in multi-player.
    Ai dreptate, insa prin metoda respectiva nu prea am reusit niciodata sa joc ceva MP cu cineva al carui ID l-am luat de acolo. M-am gandit ca daca ii surade cuiva ideea sa-mi dea un PM cu un ID de skype.

  13. #2273 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am incercat sa joc Uncharted GA si nu am reuşit, imi apare eroarea C2-12828-1

  14. #2274 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Se merită Assassins Creed Liberation de pe store? Dacă tot e la reducere, mă tentează de ceva vreme...pe de altă parte în curând vei putea cumpăra versiunea HD la prețul redus al versiunii de Vita, ceea ce mă face să cred că e posibil să vină la PS+ cât de curând...reducerea expiră în 08 luna asta...păreri?

  15. #2275 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    sfatul meu, cand primesti o eroare de genul imediat o cauti pe google si vei afla ce reprezinta. Din cate am citit pe PlayStation forum este o problema de conectivitate intre PS Vita si PSN

  16. #2276 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am cautat dar nu am înţeles mare lucru, sunt prea multe opinii diferite. Am şters jocul si il iau din nou

  17. #2277 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Se merită Assassins Creed Liberation de pe store? Dacă tot e la reducere, mă tentează de ceva vreme...pe de altă parte în curând vei putea cumpăra versiunea HD la prețul redus al versiunii de Vita, ceea ce mă face să cred că e posibil să vină la PS+ cât de curând...reducerea expiră în 08 luna asta...păreri?
    Daca il vrei curand, merita. Altfel, asteapta-l la Plus, sigur va veni in 2-3 luni, cel mai probabil.

  18. #2278 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Se merită Assassins Creed Liberation de pe store? Dacă tot e la reducere, mă tentează de ceva vreme...pe de altă parte în curând vei putea cumpăra versiunea HD la prețul redus al versiunii de Vita, ceea ce mă face să cred că e posibil să vină la PS+ cât de curând...reducerea expiră în 08 luna asta...păreri?
    Mai degraba recomand sa astepti varianta HD, cea de vita are prea mult probleme la gameplay.

  19. #2279 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am incercat sa joc Uncharted GA si nu am reuşit, imi apare eroarea C2-12828-1
    Trebuia oare sa fiu conectat la internet? Jocul e gratis prin PS Plus, ma gandesc ca trebuie sa verifice abonamentul Plus? Nu imi vine sa cred ca a inceput cu stângul

  20. #2280 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    incearca sa te conectezi la internet si sa joci jocul , in cel mai rau caz maine dimineata sigur merge.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 171 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts