Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 171 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 ... LastLast
Results 2,861 to 2,880 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2861 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Asta ma deranjeaza, ei cred ca fac bani din carduri, dar daca ar face cardurile mai ieftine, sigur ar avea de castigat mai mult din vanzarile de pe PSN.

  2. #2862 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Din pacate nu cred ca o sa se intample. Macar daca lasau si alte firme sa faca carduri pentru ps vita. Ia-ti unu de 8gb si aia e. Nici eu n-am vrut sa dau asa mult de 16gb si l-am luat pe cel de 8gb.

  3. #2863 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Are cineva asteptari de la Playstation Experience la jocuri noi de PS Vita? Daca ar anunta un GTA pentru Vita sau macar un alt Uncharted ar fi bine si Gravity Rush 2 gameplay cu data de lansare anul viitor ar fi chiar ok. Ce ziceti?

  4. #2864 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu cred ca o sa fie vreun joc pentru vita anuntat, toata baza noastra sta in regionalizarea jocurilor japoneze din pacate...

  5. #2865 SP
    Member angellicus's Avatar
    Pentru cei care aveti acum doua conturi PSN, unul UK/US si unul de Romania. In ceea ce priveste VITA, nu va obositi cu contul de Romania. Memory card-ul e legat de PSN, astfel ca sa schimbati accounturile trebuie fie doua memory card fie sa dati factory reset la card. Ce mizerie! Bine ca am aflat asta dupa ce am cumparat un joc pe PSN Romania ca sa sustin si eu store-ul nostru...

  6. #2866 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    E asa de cand a aparut consola din 2012 si nu cred ca o se schimbe.

  7. #2867 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    http://www.theverge.com/2014/12/4/73...console-gaming

    Nu ma asteptam niciodata ca Vita o sa castige o astfel de confruntare.

  8. #2868 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Merge la careva Invokers Tournament? Mie tot îmi apare eroare de conectare...

  9. #2869 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    PS Vita este cea mai bine realizata consola din punct de vedere constructiv, are cele mai multe caracteristici (touchscreen, ecran mare, gyro, 2 analoage, etc) si are cel mai bun ecran (oled). Ce caracterizeaza o platforma mai mult sunt jocurile care pot fi jucat pe ea ca de aia o cumperi si la asta sta foarte prost din pacate. Dintre toate platformele care le am si le-am avut pot sa zic ca are cea mai slaba (sa nu zic proasta) lista de jocuri pana acuma cel putin si nu pare sa se imbunatateasca, o tot ia in jos. Cam asta e cu ps vita din pacate.

  10. #2870 SP
    Member malpraxis06's Avatar
    vedeti ca e pret bun la borderlands 2 pentru vita 60 de lei in media galaxy sau Altex

  11. #2871 SP
    Member pufy's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Nu cred ca o sa fie vreun joc pentru vita anuntat, toata baza noastra sta in regionalizarea jocurilor japoneze din pacate...
    De ce din pacate ? sunt satul de Uncharted/Killzone/etc portabile ,macar de veneau cu ceva unic si atragator.

  12. #2872 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nu cred ca 90% din cei care au ps vita si l-au cumparat sa joace indies si jrpgs care nu sunt nici macar alea bune (exceptia e persona 4 golden).

  13. #2873 SP
    Junior Member Shibby13's Avatar
    Salut, vreau sa stiu si eu daca se poate sa-mi ia cineva de aici pe un cont de PSN, pe PS Vita NFS Most Wanted, ca e Free de 20th PS Aniversary, as fi foarte recunoscator, PS Vita-u meu e stricat si nu vreau sa ratez ocazia...

  14. #2874 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    poti sa te loghezi si de pe pc.
    il pui in cart
    si dau checkout
    apoi intri pe vita la download list si il iei de acolo


    PS: ce are. cum e stricat

  15. #2875 SP
    Junior Member Shibby13's Avatar
    Mufa de incarcare e terminata, a fost introdusa gresit si apasat sa intre, si s-au strambat pinii de pe mufa si unii s-au si rupt, nu am cum sa-l incarc momentan, si trebuie sa gasesc unu cu display-ul spart si o sa fac din 2 unu...e cam singura solutie

  16. #2876 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Nfs most wanted gratis pe psvita, nu stiu pt cat timp insa.

  17. #2877 SP
    Member valentin2007's Avatar
    E gratis de downloadat weekend-ul asta și va rămâne în librărie gratis mereu

  18. #2878 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Well, that's a bummer... L-am cumpărat deja, dar mă bucur că măcar așa mai găsesc ceva lume în MP

  19. #2879 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Cateva jocuri anuntate pentru Vita:

    Super Time Force Ultra
    Towerfall: Ascension
    The Banner Saga
    Octodad: Dadliest Catch
    Broken Age
    Resident Evil Revelations 2
    Darkest Dungeon
    Suikoden I & II
    Day of the Tentacle: Special Edition
    Shovel Knight
    Geometry Wars 3
    Severed
    Grim Fandango Remastered

  20. #2880 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nici o exclusivitate, sau titlu AAA

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 144 of 171 FirstFirst ... 44 94 134 142 143 144 145 146 154 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts