Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 171 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 ... LastLast
Results 2,901 to 2,920 of 3417

Thread: Clubul PlayStation Vita - PS Vita

  1. #2901 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Incearca din browser direct (de pe computer) .

  2. #2902 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar

  3. #2903 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Hey! De unde pot lua Invokers Tournament ? Ca nu-l vad pe store pe Ro .... il joaca cineva pe Ro?

  4. #2904 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Salut băieți am citit cu interes toate cele 146 de pagini( mi-a luat 3 zile) si am mi-ați răspuns la aproape toate întrebările fără sa știți,vreau sa va spun ca sunteți o comunitate extraordinara si mai rar așa persoane răbdătoare cu toți care întreaba ceva ce sa discutat deja de n ori aici. Am cumpărat si eu de la cineva un ps vita slim 2016 cu card de 8 gb si 5 jocuri digitale pachet complet sigilată la doar 500 RON si sunt f mulțumit de ea. Mai am si un ps4 cu cont ps+ de 5 luni si am tot adunat jocurile free de care m-a bucur acum pe vita. Vreau neaparat sa joc Child of light, limbo, tearaway si titlurile AAA apărute pana acum. Momentan am 2 carduri de 8 gb si vreau sa trec la unul de 16, cine vrea unul sau pe ambele le dau la schimb cu jocuri de vita sau din accesorii sunt interesat in special de trigerre. O sa postez aici pe viitor mulțumirile mele fata de consola si jocuri si dacă mai am întrebări sper sa fiți prompți si cu mn si ma bucur sa fac parte din comunitatea voastră ( nu sunt fata am contul de mulți ani am rugat de câteva ori un moderator sa îmi schimbe numele dar nu s-a putut)

  5. #2905 SP
    Member Darku's Avatar
    Eu ieri mi-am mai luat inca un Vita fat nou, sunt perfectionist si imi place ca totul sa arate impecabil, cine e interesat de un Vita fat de nota 9 (fara zgaraieturi pe display si pe carcasa) la pret bun, sa imi dea un mesaj pe privat.
    @CLAuDyA - welcome to the club!

  6. #2906 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    Ms. Borderlands 2 la Altex Grand arena 59 RON

  7. #2907 SP
    Junior Member gojotza24's Avatar
    Hey alta intrebare! Ps Now e si pe Romania pe store?E compatibil?Stie cineva cand se lanseaza si pentru noi daca nu e ?As dori din toata inima sa joc jocuri de ps4 pe vita

  8. #2908 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    daca ai ps4 poti face asta acum
    daca nu, va trebui sa mai astepti pana va fi posibil

  9. #2909 SP
    Junior Member higara's Avatar
    Ce jocuri imi puteti recomanda care seamana cu The Ratchet and Clank?

  10. #2910 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Seria Sly Cooper si Jak & Daxter.

  11. #2911 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    Seria Sly Cooper si Jak & Daxter.
    + 1 si din partea mea
    Le am pe toate acestea si sunt superbe pe Vita
    Daca iti plac si platformere 2D poti adauga si cele 2 jocuri Rayman pe lista, iarasi superbe

  12. #2912 SP
    Junior Member higara's Avatar
    Multumesc frumos pentru recomandari, dupa ce termin The Ratchet and Clank ma apuc de Sly Cooper si Jak & Daxter. Jocurile astea imi aduce aminte Crash Bandicoot pe ps1, mama ce vremuri .

    Alte recomandari la jocuri gen Persona 4 Golden?


  13. #2913 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    a aparut update de system
    aveti idee ce aduce nou?

  14. #2914 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    L-am facut aseara. Nu avea changelog. Probabil ceva legat de securitate. Nu am observat nimic extra, poate si pentru ca era seara

  15. #2915 SP
    Junior Member alex2_ar's Avatar
    va recomand crash bandicoot pe vita (cele de ps1), sunt numai 22 lei inclusiv cel cu karturi, sunt mortale.

  16. #2916 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Intrebare: vreau sa împart contul de PS + cu inca cineva. Problema e ca Vita nu suporta multiple conturi PSN asa ca al meu ar ajunge pe ambele...Vite (o fi corect pluralul asa ?). La ce inconveniente ne putem aștepta?

  17. #2917 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    Nu puteti juca amandoi in acelasi timp pe un singur cont ar fi cel mai important inconvenient.

  18. #2918 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Chiar si daca ar fi wireless-ul oprit?

  19. #2919 SP
    Junior Member Magikutz's Avatar
    Salut fratilor , mi-am luat un PSVITA si am o problema cu el , nu mai merge stick-ul din stanga , a mai facut figuri i-am dat reseturi pe acolo si a mers cateva ore dupa care iar face asa , am vazut pe net ca sunt o multime de oameni cu problema , ce e de facut?

  20. #2920 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    n-am intampinat asta si-l am de un an jumatate.
    e nou? poti sa-l duci in garantie daca da

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 171 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand grip ps vita / psvita / vita slim 2000 By bloodindark in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2021, 17:09
  2. Ghid PlayStation Vita By OEE in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 8 Last Post: 06-08-2015, 21:59
  3. Playstation Vita primeste PS Plus By Dant3 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-11-2012, 10:00
  4. PlayStation Vita - Hit or miss? By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 17 Last Post: 21-12-2011, 10:10
  5. PlayStation Vita-ul va fi region free By Tudoran in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 22-09-2011, 00:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts