Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 58 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast
Results 41 to 60 of 1143

Thread: PlayStation Move

  1. #41 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    m-am cam saturat de glumele de genu : "PS Move the new vibrator " . Si-au cam pierdut din farmec . superman90 a si explicat de ce are bila aia montata la capat . Daca nu va place cum arata atuncea incercati sa o rupeti si o sa vedeti ce bine o sa mearga dupaia . Din cauza la bila aia , maneta are un "accuracy" foarte mare si poate sa simta si cele mai mici schimbari (se poate invarti si 360 for gods sake ) . Si in plus imi place si ideea care au sugerato RPG-urilor : culoarea bilei sa indice tipul de vraja selectat (fireball , frost nova etc ) . In curand o sa imi cumpar un PS3 si eu o sa cumpar PS Move-ul numa ca sa il incerc . Oricum o sa fie un accesoriu . Nu renunt eu la maneta clasica niciodata

  2. #42 SP
    Member drik's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Mie in primul rand imi place cum arata,dar sa spunem ca e urat ca dracu...poate sa fie de 100 ori mai urat,daca isi face treaba i don t give a f..k

    Same here... nu e ca si cum ies pe strada cu el la gat...

  3. #43 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by drik View Post
    Same here... nu e ca si cum ies pe strada cu el la gat...
    Duca-se pe pustie, nu le da idei Asa ziceam eu prima oara cand am auzit de moda iPod, pana am vazut ca toata treaba era sa-l porti la gat, sa se balangane, sa te vada lumea cu el, sa fii hip (nu stiu daca mai tineti minte, la inceputuri se vindea si cu o husa de tinut la gat)

  4. #44 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Fara o "arma" cum are Wii, drept suport la controllere, nu vad cum s-ar putea utiliza eficient Move in shootere online.Probabil ca vor aparea tot felu de acesorii la move-u asta, sper sa le faca mai mari, mai apropiate ca proportii de cele reale, decat alea de Wii de ex. volanul, arma sau racheta de tenis...

  5. #45 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by omudinmultime View Post
    Fara o "arma" cum are Wii, drept suport la controllere, nu vad cum s-ar putea utiliza eficient Move in shootere online.Probabil ca vor aparea tot felu de acesorii la move-u asta, sper sa le faca mai mari, mai apropiate ca proportii de cele reale, decat alea de Wii de ex. volanul, arma sau racheta de tenis...
    Mobule ce vrei si tu... sa iti darami canapeaua in camera de zi si sa "campezi" cu un sniper de 1.4 metri facut dintru-un plastic de calitate ? In multiplayer tot maneta o sa fie mai eficienta.

  6. #46 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Mobule ce vrei si tu... sa iti darami canapeaua in camera de zi si sa "campezi" cu un sniper de 1.4 metri facut dintru-un plastic de calitate ? In multiplayer tot maneta o sa fie mai eficienta.
    da nu ar fi o idee rea, poi de aia ziceam ca altfel te "violeza" aia cu maneta, poate ca am inceput eu sa ma gandesc cu 2 mutari inainte...

  7. #47 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu abia astept sa joc Resident Evil cu dildo-ul intr-o mana si Corona in cealalta.



  8. #48 SP
    Member faxiu's Avatar
    Quote Originally Posted by omudinmultime View Post
    Fara o "arma" cum are Wii, drept suport la controllere, nu vad cum s-ar putea utiliza eficient Move in shootere online.Probabil ca vor aparea tot felu de acesorii la move-u asta, sper sa le faca mai mari, mai apropiate ca proportii de cele reale, decat alea de Wii de ex. volanul, arma sau racheta de tenis...

    va fi o noua definitie a multiplayerului. Unu sta cu tinta si celalat cu movement si clicks. . Ba de ce ai tras ca era de-alnostru! Nu stiu ma am vazut ca ai pus tu tinta si am tras...hahha.
    Oricum la partea cu miscarea mica de incheioetura dar deplasare mare pe ecran cred ca e in fctie de distanta la care stai. Stiti voi socotealal aia cu unghiul mic aici dar daca ai preajina de 1 metru varful e la mama naibii...

  9. #49 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    culoarea bilei sa indice tipul de vraja selectat (fireball , frost nova etc ) .
    Intelesesem ca are mai multe culori in caz ca una dintre ele nu se calibreaza bine. De exemplu daca ai camera decorata cu mult verde, atunci o sa foloseasca alta culoare, samd.

  10. #50 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    [url]

  11. #51 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    tocmai l-am trecut pe wish list :X....2 intrebari am si eu....100$ consta o singura maneta sau amandoua?...vor fi si bundle-uri cu acele manete + un eye cam?

  12. #52 SP
    Member richardm27's Avatar
    Ceea ce ti se ofera la 100$ sunt urmatoarele: joc compatibil PS Move + eyecam + maneta PS Move.

  13. #53 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Ps Eye e relativ ieftin, maxim 25-30 de dolari, jocul nu cred ca o sa fie full retail price, deci cea mai scumpa chestie din bundle e controllerul. Eu sper sa puna pe piata bundle cu controller si joc, pentru ca am deja camera.

  14. #54 SP
    Member richardm27's Avatar
    Au specificat ca or sa se gaseasca pachete in toate variantele de mai sus insa pretul nu l-au detaliat decat pentru bundel-ul complet....

  15. #55 SP
    Member cata1lin's Avatar
    move-natal-wii

    Din punctul de vedere al faptului ca (asa cum se specifica si in articol) sony are ceva experienta in domeniu: vezi eyetoy-PS2 si sixaxis (desi ambele nu foarte reusite : le-am probat la timpul lor pe amandoua , va asigur ) "move" are mai multe sanse de reusita decat "natal".Totul depinde de suportul producatorilor de jocuri,si de implementarea acestui mod de control .Cum spunea unul(nu mai stiu cinevreun intelept,ceva )..."parerea mea" !

  16. #56 SP
    Member DiablQ's Avatar
    aveti vreo idee cand apare

  17. #57 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by fulg3r View Post
    aveti vreo idee cand apare
    PlayStation.com


    FALL 2010

  18. #58 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #59 SP
    Member drik's Avatar
    Pew! Pew! Pew!

    I got nothing interesting to add.

  20. #60 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    who wants to pretend their hand is a gun . what is this ? third grade ? ce directi au fost
    dragutza si reclama asta , ca toate celelalte (two words : Mon tage )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 58 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 53 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts