Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 58 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast
Results 681 to 700 of 1143

Thread: PlayStation Move

  1. #681 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Sunt din Iasi. Platesc deranjul, trimisul prin curier si marfa, te bagi? Vorbesc serios.

    Man ,de ce nu faci comanda dupa TheHut??in 5 zile il ai acasa,e mai usor asa decat sa stai sa astepti sa aduca astia in magazine.Eu azi mi l-am comandat dupa TheHut.

  2. #682 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Astia de la Media Galaxy Orhideea nu vor banii mei, se pare Am cautat de am spart un numar de telefon de-al lor si tot nimic. Orice am gasit si am sunat, erau numere deconectate, incorecte etc. In fine, s-ar putea sa cumpar starter pack-ul, ca oricum are si jocul full si dupa aia incerc sa vad PS3 Eye-ul din cutie.

  3. #683 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Get f....d with Mel B, super exercitii aerobe, ardem clisa.

  4. #684 SP
    Junior Member Dynamix's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Astia de la Media Galaxy Orhideea nu vor banii mei, se pare Am cautat de am spart un numar de telefon de-al lor si tot nimic. Orice am gasit si am sunat, erau numere deconectate, incorecte etc. In fine, s-ar putea sa cumpar starter pack-ul, ca oricum are si jocul full si dupa aia incerc sa vad PS3 Eye-ul din cutie.
    Starter Pack nu contine vreun joc full, doar niste demo-uri.

  5. #685 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Diesel, imi pare rau sa-ti dau asa o veste, dar nici unul din furnizorii mei nu are PS Move pe stoc si nici pe importuri. Eu zic ca Robert e solutia viabila, ce cumperi de pe Allromedia ajunge cam in 4-5 zile in RO.

  6. #686 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    sau poti vorbi cu Bodo asa cum am facut eu

  7. #687 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    De ce nu ti-ai luat de pe shopto.net ? E la pret ok si iti ajungea deja de mult.

  8. #688 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    La shopto nu au auzit de "a cumpara doua produse de acelasi fel la aceeasi comanda". Trebuia sa fac doua comenzi separate, cu doua taxe separate de transport. Am vorbit cu barbavali, s-ar putea sa ma ajute el.

  9. #689 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    La shopto nu au auzit de "a cumpara doua produse de acelasi fel la aceeasi comanda". Trebuia sa fac doua comenzi separate, cu doua taxe separate de transport. Am vorbit cu barbavali, s-ar putea sa ma ajute el.
    Oricum pe siteurile astea toate si daca iei 3 jocuri diferite ti le pune in plicuri diferite si platesti pe fiecare taxa transport, dar nu vad care era problema, pt 2 lire cat e transportu. Acuma tu sti dar numa te-ai complicat cautand pe aici peste tot, timp pierdut.

  10. #690 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Move sells over 1.5 million units in Europe

    Impressive, si inca n-au aparut titlurile consacrate.

  11. #691 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Cererea este imensa pentru Move, iar Sony cum ne-a obisnuit, cu chilotii'n'vine. Stai ca le arata Microsoft ce inseamna o lansare. Am testat Sports Champions si pot spune ca mi-a depasit asteptarile.

  12. #692 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    "Andrew House of Sony shared some sales data and stated that the motion controller has sold in the area of 1.5 million units across Europe and that sales have exceeded their expectations, so they may need to accelerate their production plans." Asta combinat si cu incompetenta absoluta a retailerilor (imi imaginez ca probleme cu stocul nu au fost numai la baietii veseli romani de la Altex & Co.) care is total rupti de realitate; nu prea cred retailerii au tras de distribuitori. S-au multumit sa ceara de la distribuitori ceva bundle-urile Starter Pack si cel cu consola PS3 la pachet cu Move. Ce lansare e aia in care retailerul asteapta mai intai sa-i vina lumea si sa tot intrebe de produsul X sau Y, iar pe baza numarului de clienti dezamagiti, sa ceara si ei de la distribuitori acel produs? FFFffuuuuuuuu.

    Restul gamerilor ceva mai pregatiti (cu PS3 Eye luat deja) au fost lasati cu buza umflata. De ce sa-mi vanda Move controller separat, cand ma pot forta sa mai cumpar camera o data, in versiunea bundle?

    ---------- Post added 15-10-2010 at 03:45 AM ----------

    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Cererea este imensa pentru Move, iar Sony cum ne-a obisnuit, cu chilotii'n'vine. Stai ca le arata Microsoft ce inseamna o lansare. Am testat Sports Champions si pot spune ca mi-a depasit asteptarile.
    Sa speram la o megalansare. Macar sa dea un exemplu celor de la Sony

    Ca sa nu uit: merci ca mi-ati zis ca discul din Starter Pack nu e cu jocuri full, am renuntat la a mai cumpara acel bundle, fac maine rost de un Move controller de la barbavali

  13. #693 SP
    Member cipvas's Avatar
    Intrebare pt voi: am jocul Sport Champions si am luat aseara de pe Storul European un add-on de 1 lira si ceva cu unlock-ul la tot ce tine de joc. Numai ca in joc nu prea observ prea multe chestii deblocate. Jocul care i-l am e tot zona 2. Este si pe Storul american acel add-on la 2 dolari si ceva pt cei care i-l vor si au jocul zona 1. L-a mai luat cineva si a observat ceva chestii deblocate?

  14. #694 SP
    Member viezure's Avatar
    Pai la descrierea add-onului ce-ti zice mai exact? Ca face ce?

  15. #695 SP
    Member cipvas's Avatar
    Pai exact asta:unlock all ...bla-bla. Se poate vedea pe orice Store. Sunt la servici acum si nu pot reproduce exact litera cu litera.

  16. #696 SP
    Member viezure's Avatar
    Pai logic ar fi, te uiti exact ce inseamna bla-bla-urile alea si vezi daca in joc le ai. Dar trebe sa le ai, probabil nu-ti dai tu seama. Caz in care, add-onul pare cam inutil

  17. #697 SP
    Junior Member matibiaforever2's Avatar
    da , l-am vaz si eu, dar cred ca nu e pt demo, altfel nu il mai vindea in magazin daca era o lira

  18. #698 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am apucat sa joc si eu o parte din demourile Move de pe PS Store, cel mai impresionat am ramas de Sports Champions, control implementat perfect. Trebuie neaparat sa perfectionez aruncarile la Frisbee, mai ales ca am jucat mult frisbee pe vremuri, in realitate Cred ca as cumpara joc care sa fie numai cu frisbee, numai sa aiba implementate si aruncarile mai complexe, plus toate efectele pe care le poti da din incheietura.

    Raquet Sports nu pare sa se ridice peste nivelul Wii sports la control, la The Shoot nu inteleg cum sa calibrez tinta, Start a Party pare fun doar in 2-3-4, sa mai vad ce e cu Tumble.

  19. #699 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Sports Champions este un pachet jocuri distractive, tenisul de masă este cel mai reușit! Dacă știi să joci bine ping-pong și ai condițile optime �n cameră (spațiu, reglaje, a big screen) este dificil să pierzi un meci p�nă la final! Jocul și implicit move-ul �și merită fiecare bănuț!

  20. #700 SP
    Member viezure's Avatar
    Diesel, si eu sunt fan al disc golf, crede-ma, se simte ca un joc stand alone! Tu in demo joci pe dificultatea cea mai mica, in jocu' full e mult mai greu, plus mai apare si vantul. Si efecte poti sa bagi, poti sa arunci discu' si ca ghiolbanul pe cant si merge. Neaparat sa-ti iei sports champions full.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 35 of 58 FirstFirst ... 25 33 34 35 36 37 45 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts