Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 69 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 1366

Thread: Uncharted 3: Drake's Deception

  1. #1121 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Vad ca s-au grabit cu patchul asta totusi. Parca era vorba ca se lanseaza mai tarziu. Ar trebui sa urmeze 1.07 in 2-3 zile.

  2. #1122 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ati jucat careva cu 1.07 instalat? Eu n-am apucat inca... Apar hartile noi?

  3. #1123 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ati jucat careva cu 1.07 instalat? Eu n-am apucat inca... Apar hartile noi?
    Am jucat eu 3-4 meciuri si tot nu au aparut. Mai incerc azi...

  4. #1124 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Confirm ca au inceput sa apara hartile noi la voting. Nu atat de des precum primul map-pack, dar aseara dupa vreo 10 meciuri am gasit toate hartile noi in matchmaking.

  5. #1125 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Co-Op Shade Survival Mode and Final FHC DLC

    The Djinn haunt this mode as you and your friends will be assaulted by wave after wave of progressively more demanding opponents. There are eight rounds in total. The Djinn’s ability to catch fire and teleport poses a formidable challenge to team strategy and coordination. Later rounds include highly skilled Djinn sporting extra armor and firepower so get ready for a hearty battle.

    Players will earn a very sizable amount of cash by playing this mode through to completion and therefore can level up more quickly when surviving the onslaught. There are new medals to earn and different round objectives may come into effect during a match. The Marked Man round objective makes its first appearance in an Arena setting as a certain Djinn will be marked and then heavily protected by other Djinn bodyguards during the match.

    Standalone, this mode will cost you $5.99 (US). If you’re already a member of the Fortune Hunters’ Club this new mode has cost you only the initial price of admission – you can download the Co-Op Shade Survival Mode for Free on Tuesday.


    Mie mi se pare cam lame, pentru cat de mult l-au laudat. Este doar Co-Op Arena cu Djinn...

    Daca nu baga trofee noi, Legacy 4 sau o steluta de aur pentru acest mod de joc nu cred ca voi mai juca online prea curand.

  6. #1126 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am inceput sa uit de mp din pacate,pt mine lovitura de grazie a fost si ramane in continuare level cap-ul,laso'n colo de treaba cat de greu e sa maresti level cap-ul la un mp,practic o treaba de o zi pt o persoana din studio,parca is batuti in cap sau nu le mai pasa deloc de jocul lor. Cum e posibil sa tii fanii jocului blocati la level max de 3 luni fara nici un sens de progresie in joc, I am very disapoint, t'was fun while it lasted
    Jocul e demential si la grafica si la gameplay,atat sp cat si mp, si m-am distrat foarte tare cu baietii de aici cu care am jucat 3 luni seara de seara,pt asta,pt toate celelalte exista si alte jocuri

  7. #1127 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    Shoshanna = Uncharted 3 SP



    Cuddly Puppy = Uncharted 3 MP


  8. #1128 SP
    Member faxiu's Avatar
    koba, ti s-a stricat consola? Last active 6 days ago? Vezi ca ai niste mesagii...
    ON: cred ca voi mai intra sa prind remasterizatele din pack2 si eventual sa vad cum e noul coop. Maxim 1 seara. ND e jenant la capitolul asta, au treaba saracii cu last of us. Pe care deja incep sa-l detest putin tocmai din prisma delasarii la capitolul U3..

  9. #1129 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Nu s-a stricat,astept ME3 si ne revedem,deocamdata am trecut on the dark side sa joc o bijuterie de joc

  10. #1130 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    care sunteti interesati de un multy, dati add COMINGSEBA

  11. #1131 SP
    Member Hazer's Avatar
    Am primit jocul de pe zavvi, l-am bagat, intrat in MP. Cere codul, il bag si zice ca ori a fost folosit, ori este invalid. Ce se intampla? Am cont de UK, am verificat de 3 ori daca am scris bine..

  12. #1132 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    @Hazer: Intra in Account Manangement->Redeem Codes.
    Bagi acolo si daca nu merge,ia legatura cu cei de la zavvi,sau scrie-ti problema pe site-ul ND.
    Bafta!

  13. #1133 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Hazer View Post
    Am primit jocul de pe zavvi, l-am bagat, intrat in MP. Cere codul, il bag si zice ca ori a fost folosit, ori este invalid. Ce se intampla? Am cont de UK, am verificat de 3 ori daca am scris bine..
    Incearca sa-l activezi de pe PlayStation Store direct si nu prin in-game Store, poate asa o sa mearga.

  14. #1134 SP
    Member Hazer's Avatar
    Am incercat in toate felurile. Nu vrea.. am trimis mail la PSN Support.

  15. #1135 SP
    Member faxiu's Avatar
    jocul nu a fost trecut prin cititor la magazin (zavvi) si atunci nu este activat codul. Care este unic/bucata. Deci raman 2oua variante: zavvi nu a activat sau 2, chiar o problema SEN.

  16. #1136 SP
    Member Hazer's Avatar
    Pfuah, asta-i noua pentru mine! Astept mail de la PSN Support si daca nu pot face nimic, contactez zavvi.

    ---------- Post added 14-03-2012 at 03:43 PM ----------

    Mda, a fost vina mea. Contul avea adresa de US si asta era problema. Am facut un cont de UK, am activat codul, iar apoi am revenit pe contul vechi ca sa nu pierd trofeele si vad ca acum merge jucat. Nu e nicio problema daca am facut asta, right? Adica se aplica la toate jocurile metoda asta?

  17. #1137 SP
    Junior Member Andreirg's Avatar
    Salutare. Mai sunt pe aici persoane care joaca u3? Nu ne strangem intr-o seara sa jucam niste TDM? parca mi s-a acrit sa mai joc tot cu straini. Cei care ati umplut ultimele pagini ale topicului nu mai serviti u3 multiplayer deloc? chiar mi-ar placea sa joc cu voi, sa le dam niste lectii la strainii ingamfati . Eu joc destul de bine, acum sunt legacy 2 level mic, nu de multa vreme am dat reset. ID-ul meu de PSN este andreirg12

  18. #1138 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Cine te recomanda te rog?

  19. #1139 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  20. #1140 SP
    Member faxiu's Avatar

    A avut care puterea sa incerce ultimul DLC? e ceva de noul mod?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 57 of 69 FirstFirst ... 7 47 55 56 57 58 59 67 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-04-2012, 22:42
  2. Replies: 0 Last Post: 06-04-2012, 09:22
  3. Uncharted 3: Drake�s Deception By darcangel in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 16-12-2010, 20:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts