Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 134

Thread: Sacred 2: Fallen Angel

  1. #21 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    am inceput si eu domol sa il joc, imi ocupa prea mult timp inFamous
    imi place foarte mult, arata excelent, nu stiu de unde atatea pareri negative.
    Nu am intalnit nici un singur bug in 3 ore de gameplay.
    Merita garantat cateva luni din viata

  2. #22 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Seraphim lvl 20 momentan

    questuri la greu harta e huge

    mi-a picat si primul item Legendary: Bonslicer 1H sword

  3. #23 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Bodo,am o intrebare legat de control.Cum este ?
    Misti caracterul direct de pe stick ? sau mai trebuie sa apesi vreun buton (X)

  4. #24 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    nu mai apesi nimic. butoanele sunt pt atack/spells. controlul este facil.

    am avut niste freezuri dar e posibil sa fie pt ca eram online. un quest m-am lasat pagubas pt ca de 3 ori la rand a dat freeze in acelasi loc.

    momentan sunt lvl 28 si am luat si special mount .

    cheers

    ps: nu inteleg de ce nu ma vad in Ladder

  5. #25 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Bodo,am o intrebare legat de control.Cum este ?
    Misti caracterul direct de pe stick ? sau mai trebuie sa apesi vreun buton (X)
    Controlul e surprinzator de usor. Foarte bun sistem.
    Misti cu stick-ul si lovesti tinand apasata o tasta (de ex "X"); atacurile le face automat daca ti apasat.

  6. #26 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ceva pe gustul meu ! Cred ca o sa iau Sacred 2 pana la urma!
    Multumesc mult pentru raspunsuri,baieti!!

  7. #27 SP
    Member andreips3's Avatar
    Am incercat si eu azi 10 minute jocul. La prima impresie pare... neterminat. Nu prea-mi place ca nu iti da la inceput informatii mai detaliate despre caractere si ar fi fost mai comod daca puneau inventarul pe select. Poate o sa pot schimba din optiuni; nu m-am uitat inca.
    E fainut dar imi lasa impresia ca s-ar fi putut mai mult. O sa ma apuc mai serios de el dupa ce termin cu examenele. N-am mai jucat de mult un rpg.

  8. #28 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    harta o folosesti mai mult decat inventarul

  9. #29 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Am incercat si eu azi 10 minute jocul. La prima impresie pare... neterminat. Nu prea-mi place ca nu iti da la inceput informatii mai detaliate despre caractere si ar fi fost mai comod daca puneau inventarul pe select. Poate o sa pot schimba din optiuni; nu m-am uitat inca.
    E fainut dar imi lasa impresia ca s-ar fi putut mai mult. O sa ma apuc mai serios de el dupa ce termin cu examenele. N-am mai jucat de mult un rpg.
    mai povesteste-ne dupa ce treci de lvl20 si bati niste bossi.
    eu zic ca o sa iti placa.

  10. #30 SP
    Member dilibau666's Avatar
    bogdanele tati sunt cip sa-mi dai add pe psn id-u meu e cotzkar(US)...sper sa imi vina si mie collector edition in cateva zile si sunt al tau daca vrei coop mode>

  11. #31 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    oki doki man numai ca eu am lvl 31 si urc diferenta maxima este de 10 lvl. tre sa tragi tare

  12. #32 SP
    Member dilibau666's Avatar
    ihiiii

  13. #33 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Este MMORPG sau simplu RPG. Am vazut ca spuneati ceva de un online, ati putea sa detailati putin ?

  14. #34 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    RPG. da merge online pana la 4 jucatori. scrie si in primul post

    se face joc online public sau privat pe baza de invite. nu are text chat ingame, numai voice.

    chers

  15. #35 SP
    Member andreips3's Avatar
    Nu am apucat eu data trecuta sa aprofundez. Jocul e foarte fain.
    Laser weapons FTW.

  16. #36 SP
    Member andreips3's Avatar
    Ati facut guestu cu fetita care si-a pierdut ursuletu in pestera? Unde e pestera?
    Nu imi apare niciunde pe harta.

  17. #37 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    la fiecare quest daca il selectezi apareun cerc mare pe harta. daca nu e selectat e mai mic. plus ca fiecare locatie pe harta unde apare cercul aferent poarta si denumirea Q .

    are cineva iteme de set pt trade? am 3 piese din 2 seturi de seraphim pt trade

  18. #38 SP
    Member andreips3's Avatar
    Mersi, stiam de cercuri dar problema era ca nu apareau. Aveam 5 questuri active si pe harta aveam doar 4 cercuri. S-a rezolvat, pana la urma s-a hotarat sa apara. Era intr-un loc pe unde am mai trecut si nu imi aparuse nimic deci o fi fost un mic bug.

  19. #39 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    da am mai intalnit cateva questuri bugged...dar nu am insistat si am mers mai departe.

    tocmai am terminat campania light seraphim lvl39 in 64 ore playtime. acum fac mai departe in free world

  20. #40 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    GZ Bodo, eu n-am mai jucat, am fost cu banchetu si alte chestii, dar azi m-am bagat din nou si am facut lvl 11, te prind eu imediat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Sacred 2: Fallen Angel Videos By paul in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 20-08-2009, 07:52
  2. Sacred 2: Fallen Angel Amanat By Mika in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 28-04-2009, 21:08
  3. Sacred 2: Fallen Angel By Donely in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 07-09-2008, 18:22
  4. Sacred 2 Fallen Angel - Detalii si noi imagini By MonkY in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 20-08-2008, 11:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts