Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 81 to 100 of 134

Thread: Sacred 2: Fallen Angel

  1. #81 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    In legatura cu bug-urile eu unul il joc pe PC si nu am dat de bug-uri (in single player cel putin) mar chiar mira sa fie pe consola oricum eu unu joc cu Seraphim imi place umblatu ei c*rv*tic lol

  2. #82 SP
    Member sentyno's Avatar
    Online cred ca nu`i joc rpg sa nu aibe cel putin un glitch !

  3. #83 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  4. #84 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Acum 2 zile am devenit si eu posesor al acestui joc. Va astept la un online dupa ce invat si eu cat de cat controalele .

  5. #85 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    70% din Shadow cu Inquisitor. Level 29.

    sacred2.jpg

    Si eu sustin sa jucam un meci (mai multe) online cei de pe forum

  6. #86 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    singura problema o sa fie cap limit 10 lvls.

  7. #87 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Bodo cat ai ajuns la level si cu ce? Stiu ca tu ai fost primul a pus mana pe joc de aici?

  8. #88 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Seraphim lvl 38 - campania light terminata.

    am facut pauza sa mai poata lumea creste pt un eventual party. ce e deranjant ca nu ai voice/chat. e aberant pt ca nu poti comunica daca vrei sa mergem undeva anume. si atunci fiecare asteapta dupa celalalt...

    dupa campanie practic farmezi lvl si iteme. questurile sunt same.

  9. #89 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Pe mine unu ma plictisit ... de la ziua a 4-a in fine sa vina Diablo 3 si ala parca vad numa daca are druid o sa-l joc

  10. #90 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    lvl 41 acum. in free world am zis sa fac questuri dar nu se merita

    m-am dus in zona high lvl si iei experienta mare. am inceput sa caut mini-bosses pt ca si ei au exp mare. faci exp mult mai repede pe mobi decat pe questuri in free world dupa ce terminati campania.

  11. #91 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Inquisitor - Campania Shadow 100% - LVL 35 acum.

  12. #92 SP
    Junior Member tjay's Avatar
    Mi-am luat si yo jocul acu 2zile(mersi webpredator )......ce pot sa zik...un joc excelent!Dupa 7 ore de gameplay doar 4% din harta descoperita, lvl 14(shadow warrior pe good), 60 de side quest-uri completed . Imens jocul!

    Problema mea e urmatoarea...nu stiu de ce dar cand joc cu un prieten pe aceeasi consola nu prea pot sa fac trade cu el. Ba merge , ba nu merge. (am 2 conturi, am creat unu special ca sa joc co-op offline). Help???
    Si inca o problema ar fi daca stiti cum pot sterge un caracter creat de al 2-lea player cu care am jucat co-op. Help si pt asta daca stiti

    PSN: Tjay23

  13. #93 SP
    Member DeianD's Avatar
    Mi-am cumparat si eu jocu chiar ieri de la userul andreips3 si astept cu nerabdare sa-l primesc, apoi sper sa ne vedem la un online bine-nteles dupa ce imi fac si eu ceva level
    As vrea totusi sa-mi spuneti cu ce caracter e cel mai indicat sa incep?

  14. #94 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by DeianD View Post
    Mi-am cumparat si eu jocu chiar ieri de la userul andreips3 si astept cu nerabdare sa-l primesc, apoi sper sa ne vedem la un online bine-nteles dupa ce imi fac si eu ceva level
    As vrea totusi sa-mi spuneti cu ce caracter e cel mai indicat sa incep?
    shadow warrior - imi pare ca e cel mai usor cu el.

  15. #95 SP
    Junior Member tjay's Avatar
    High elf rullzz!!! Lvl 20 si rupe grav :X (astept online oameni)

  16. #96 SP
    Member DeianD's Avatar
    Ma lamuriti va rog si pe mine cum sta treaba in multiplayer la jocu asta ca nu am prea inteles nimikl. Am intrat in multi intr-o zi si sincer sa fiu nu am prea stiut ce sa fac pt ca eram singur in plansa (era o plansa mai mica asa), am omorat un fel de dragon si cam atat, nu am mai stitu ce sa fac apoi.Poate ma luminati voi cum stau lucrurile. Thx

  17. #97 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Cum naiba sa fac ca nu pot sa-l termin pe boss-ul final...am lvl 37 cu Seraphim si m-am chinuit de zeci de ori si nu reusesc nicicum...nu-i scade din viata aproape deloc cand il lovesc (pe deasupra se mai si regenereaza la loc) si mie daca imi da vreo 2-3 lovituri sunt mort Ce naiba sa-i fac ca deja ma ia cu nervi

  18. #98 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Cum naiba sa fac ca nu pot sa-l termin pe boss-ul final...am lvl 37 cu Seraphim si m-am chinuit de zeci de ori si nu reusesc nicicum...nu-i scade din viata aproape deloc cand il lovesc (pe deasupra se mai si regenereaza la loc) si mie daca imi da vreo 2-3 lovituri sunt mort Ce naiba sa-i fac ca deja ma ia cu nervi
    Un singur sfat: DIVINE GIFT, dupa care fugi pana se incarca si il dai iar... tot asa

    LE: Eu unul mi-am bagat destul de multe puncte la Divine Gift Regeneration si se incarca un pic mai repede.

  19. #99 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Un singur sfat: DIVINE GIFT, dupa care fugi pana se incarca si il dai iar... tot asa

    LE: Eu unul mi-am bagat destul de multe puncte la Divine Gift Regeneration si se incarca un pic mai repede.
    Am incercat si asa si nu prea merge pt ca se incarca destul de greu si intre timp el isi reincarca viata asa ca sincer nu mai stiu cum sa-l abordez...e ceva de groaza ce nervi imi face

  20. #100 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Am incercat si asa si nu prea merge pt ca se incarca destul de greu si intre timp el isi reincarca viata asa ca sincer nu mai stiu cum sa-l abordez...e ceva de groaza ce nervi imi face
    Pai depinde pe ce ti-ai facut tu caracterul puternic. E bine sa nu mergi cu puncte pe toate 3 liniile. E bine sa mergi doar pe cateva si sa fi puternic pe alea. Eu unul ti-am zis am bagat mult in Divine gift si m-a ajutat mereu la "bossi". Am trecut fara probleme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Sacred 2: Fallen Angel Videos By paul in forum Videos
    Replies: 8 Last Post: 20-08-2009, 07:52
  2. Sacred 2: Fallen Angel Amanat By Mika in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 28-04-2009, 21:08
  3. Sacred 2: Fallen Angel By Donely in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 07-09-2008, 18:22
  4. Sacred 2 Fallen Angel - Detalii si noi imagini By MonkY in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 20-08-2008, 11:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts