Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 246 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 ... LastLast
Results 4,821 to 4,840 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #4821 SP
    Junior Member heLLboy :x's Avatar
    M-am inscris!

  2. #4822 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Me too!

  3. #4823 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Acum am vazut ca s-au epuizat inscrierile. Totusi m-am inscris si eu, daca nu e prea tarziu sunt bucuros, daca e tarziu asta este...data viitoare.

    Interesanta ideea, felicitari organizatorului.

  4. #4824 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    M-am inscris si eu!

  5. #4825 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Veşti bune pentru împătimiţii jocurilor video: al şaselea episod din seria Gran Turismo a fost confirmat astăzi de Polyphony Digital, compania care a creat cel mai apreciat simulator auto din lume. Jocul vine până la sfârşitul lui 2013.
    GT 6 Announcement | Gran Turismo 6 is coming | #GT6isComing - USK - YouTube!
    OOOOO !

    http://www.gtplanet.net/gran-turismo...first-details/

  6. #4826 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Buna dimineata!

  7. #4827 SP
    Junior Member gabriel2706's Avatar
    Quote Originally Posted by roberte View Post
    Daca doreste cineva sa participe intr-un campionat cu premii de GT5 se poate inscrie la urmatoarea adresa :CHAMPIONSHIP - RSC
    Mai multe detalii gasiti pe site
    Dupa asa ceva ma uitam cand am gasit site-ul CG !! Din pacate, ora de desfasurare a curselor nu este prea potrivita pentru mine (este un pic devreme). Inscriindu-ma si ratand cateva curse as "strica" atmosfera, ceea ce n-ar fi fair fata de ceilalti. Sper sa am posibilitatea sa vizionez cursele ca spectator, si sa intalnesc pe pista cativa dintre competitori cu ocazia altor evenimente. Pana atunci, felicitari organizatorului pentru initiativa si bafta tuturor concurentilor.
    All the best !

  8. #4828 SP
    Junior Member megamind03's Avatar
    Salut,


    Vreau si eu sa cumpar acest joc,Grand Turismo 5 dar nu stiu ce varianta sa achizitionez..m-ar tenta Grand Turismo 5 Academy Edition dar acum sa vad ce recomanda lumea.
    Si o ultima informatie: daca cumpar varianta specificata mai sus de la un magazin din Romania,pot juca multiplayer fara nici o problema?(am cont psn store pe zona UK).
    Multumesc.

  9. #4829 SP
    Member Dante's Avatar
    nu mai bine il cumperi sh? gt5 nu are online pass si va merge si cel sh online. n-are rost zic eu sa mai dai banii pe el nou cand mai sunt cateva luni pana apare 6

  10. #4830 SP
    Junior Member megamind03's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    nu mai bine il cumperi sh? gt5 nu are online pass si va merge si cel sh online. n-are rost zic eu sa mai dai banii pe el nou cand mai sunt cateva luni pana apare 6

    Ma gandeam ca este nevoie de online pass...atunci cu siguranta asa o sa fac,am sa il achizitionez SH in cazul in care gasesc de vanzare altceva in afara de GT Prologue(am inteles ca ar fi un fel de demo si de asta...)

  11. #4831 SP
    Admin MonkY's Avatar
    La implinirea a 15 ani de Gran Turismo, avem un super "fanmade" clip. Enjoy:



    Facts about video:
    =============
    1. More than 50 cars
    2. Absolutely all the tracks from the game including DLС and track editor
    3. Everything in the video shot of the game + my 3d render
    4. I drove over 1200 rounds on all routes to find the best shots
    5. Also in the video 5 different music tracks from various GT
    6. In one of the highlights of the video used 52 logos for all premium cars brand in game
    7. In the video you can also see some more mention of anniversaries:
    Lamborghini 50-years anniversary, 50-years anniversary Autodelta,
    100-years anniversary of Bertone, and the 90-anniversary of Le Mans races
    8. Important addition. I have used basically just blue and red colors of cars
    to pass the color of the logo (GT) and the spirit of competition.
    (it was difficult because I used only the original car colors.)
    9. Total recorded and selected footage was: 395 uncompressed files or 217GB of data
    =========================
    MUSIC:
    Moon Over The Castle (The Theme of Gran Turismo)
    Moon Over The Castle (GT2 Prologue)
    Moon Over The Castle (GT4 Orchestral Version)
    Moon Over The Castle (GT5 Prologue Version)
    Moon Over The Castle (GT5 Version)

  12. #4832 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Frumoasa cursa de aseara! Pacat ca am avut probleme cu netul la inceput si n-am apucat decat 2 ture in calificare, dar e bine ca mi-am revenit .

    Vreun replay pe YT, ceva?

  13. #4833 SP
    Member roberte's Avatar
    A fost o cursa intereseanta in special pentru tine felicitari .Si Kobayashy a mers foarte bine dar nu a putut invinge .Pacat pentru Cosminbad care a gresit strategia de pit, putea sa fie pe podium .Felicitari si lui defxvb pentru pole si podium .Am sa pun cursa mai pe seara pe yt o sa va anunt.
    Va multumesc pentru participare.

  14. #4834 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si eu am gresit intrarea in cursa cu hard-urile alea, ma trageau mult inapoi, de unde si intrarea in plus la boxe. De-abia astept urmatoarea cursa

  15. #4835 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Frumoasa cursa, chiar mi-era dor de niste curse intense de GT. Cum nu am mai prea jucat in ultimul timp s-a vazut ca mi-am iesit din mana, oricum rapid rossy ala, bravo lui, da o sa-i vin eu de hac cumva
    Ms pt campionat Roberte

  16. #4836 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Bravo baieti, imi place ce vad aici, asa ma mananca si pe mine de-o cursa competitiva...

  17. #4837 SP
    Member roberte's Avatar
    Pai te astept la urmatoarea cursa pe Suzuka

  18. #4838 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    As veni cu mare placere dar jocul si volanul au plecat acum ceva vreme de la mine

  19. #4839 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Cine ma ajuta si pe mine cu o vopsea...si anume REFLEX PURPLE din categoria Colour Shift...as avea nevoie de 5 buc. Mersi frumos

  20. #4840 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Voi cum jucati GT5? in 720p sau 1080p? La mine intra automat in 1080p, doar daca debifez in setari 1080p si 1080i imi intra in 720p. Ce stiu este ca in 720p are 4x multi-sampling anti-aliasing (MSAA).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 242 of 246 FirstFirst ... 142 192 232 240 241 242 243 244 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts