Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 246 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 ... LastLast
Results 4,841 to 4,860 of 4915

Thread: Gran Turismo 5

  1. #4841 SP
    Member claudiutk's Avatar
    in 1080p ai 2x AA, AA nu prea se cunoaste in general, 1080p e mult mai clar decat 720p, deci nu te inteleg

  2. #4842 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    La tv-ul meu nu se vede mare diferenta intre 720 si 1080. In 720 mi se pare mie ca decorul si masina fac parte din acelasi peisaj. In 1080 se vede prea clar masina. Asta este experienta mea pe tv-ul meu care este hd ready.

  3. #4843 SP
    Member claudiutk's Avatar
    Un tv "hd ready" are rezolutia de 720p. Daca ii pui semnal 1080p in primul rand ca nu are destule puncte, si in al doilea rand ca il micsoreaza pana la 720p, si ajunge sa arate si mai rau decat un 720p normal

  4. #4844 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Am fost azi la altex si am cumparat un G27 la super oferta ... ma bag din nou la gt5

  5. #4845 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Super oferta? DO SHARE! Ce super oferta?

  6. #4846 SP
    Member naikum's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...-preturi-bune/

    Ambele s-au epuizat din cate am vazut. G27 a fost la 599 parca.

  7. #4847 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Cine ma ajuta si pe mine cu o vopsea...si anume REFLEX PURPLE din categoria Colour Shift...as avea nevoie de 5 buc. Mersi frumos
    Nimeni nu are ?

  8. #4848 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    O sa ma uit eu prin inventar zilele astea si daca am asa ceva o sa ti le trimit ca oricum nu le folosesc.

  9. #4849 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Cine ma ajuta si pe mine cu o vopsea...si anume REFLEX PURPLE din categoria Colour Shift...as avea nevoie de 5 buc. Mersi frumos
    Am eu doua bucati. Cum facem sa ti le dau? N-am trimis pana acum la nimeni un lucru in Gran turismo 5.

  10. #4850 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    O sa ma uit eu prin inventar zilele astea si daca am asa ceva o sa ti le trimit ca oricum nu le folosesc.
    Ms frumos Koba

    Quote Originally Posted by darkr3surrecter View Post
    Am eu doua bucati. Cum facem sa ti le dau? N-am trimis pana acum la nimeni un lucru in Gran turismo 5.
    Pai e simplu de tot...dai add la TiBiKiMiR apoi mergi la vopsele si dai send to friend...ma selectezi din lista si dai ok. Mersi mult de tot

  11. #4851 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Poti face si singur rost de culoare. Te duci la Delearship dupa care la TVR si cumperi Tuscan pe prima culoare care este Reflex Purple. Dupa care ti se adauga in lista de vopseluri. Poti cumpara masina de cate ori vrei ca sa primesti vopseaua.

  12. #4852 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Gran Turismo e demential cu G27 , se poate si cu altex ..

    ---------- Post added 23-05-2013 at 06:21 PM ----------

    care mai jucati zi de zi lasati id-urile de psn.

  13. #4853 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    am si eu o intrebare in legatura cu un logitech driving force gt..e normal sa se auda un anume pacanit cand volanul este aproape de pozitia neutra ?
    pacanitul da un tremurat(nu vibratie/force feedback) usor volanului dar dispare cand pun mana pe el...insa reapare uneori daca misc putin volanul spre stanga

  14. #4854 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si eu patesc asa, nu stiu cat e de normal, dar se pare ca nu esti singurul .

  15. #4855 SP
    ADN
    Junior Member ADN's Avatar
    Am o intrebare pentru voi, joaca careva GT5 cu controllerul ?

  16. #4856 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Majoritatea cred , inclusiv eu

  17. #4857 SP
    ADN
    Junior Member ADN's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    Majoritatea cred , inclusiv eu
    Inteleg. Am citit pe mai multe forumuri despre chestia asta "controller vs wheel".

  18. #4858 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Clar e recomandat un volan gen G25/27, acum ceva timp l-am jucat cu un Logitech(cel oficial GT5) dar din varii motive am renuntat la el. Merita o investitie daca esti pasionat de fenomen , daca nu poti juca bine merci si cu dualshock-ul.

  19. #4859 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    La inceput e mai greu cu volanu , pana te obisnuiesti , la mine cel putin e greu pentru ca nu am un stativ pentru el sa il pozitionez cum trebuie , am improvizat momentan cu niste scaune ... dar e greu sa stai pe fotoliu volanu sa iti fie foarte jos ( + force feedbacku e demential la viteze imi arunca scaunu in toate partile .. Pana imi fac un cadru , mai dureza ceva pana atunci joc NFS MW2 e mai lejer si ma obisnuiesc si cu volanu .
    De 2 zile sunt posesoru unui G27 .

  20. #4860 SP
    ADN
    Junior Member ADN's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    De 2 zile sunt posesoru unui G27 .
    That's very nice !
    ======

    Pot sa conectez si ceva low-budget cu care sa ma joc GT5, nu ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 243 of 246 FirstFirst ... 143 193 233 241 242 243 244 245 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 6 By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 517 Last Post: 05-06-2015, 14:11
  2. Gran Turismo 6 By Tudoran in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 14 Last Post: 26-11-2010, 21:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts